ATLETIKA

SOBOTA. Tálínská Desítka 2007. Délky tratí 10 km. Start ve 13.30 hod.

HÁZENÁ

SOBOTA. KP muži: Písek – Strakonice B (oblouková hala, 17.30).

NEDĚLE. 2. liga muži: Strakonice – Chrudim (oblouková hala v Písku, 13.00).

BASKETBAL

SOBOTA. Český pohár mužů: Sokol Písek – Slavoj BK Litoměřice (sportovní hala, 17.00).

FLORBAL

NEDĚLE. 3. liga mužů v Písku: FBC Písek – Dynamo Strakonice (10.40), FBC Písek – FbC Strakonice (oblouková hala, 18.20).

MALÁ KOPANÁ

PÁTEK. Milevská liga: FC Šibeňák – Extrémní znalci (18.00), Milhaus Devils – Vzducho〜taktici (19.00), Pivnice Sporthotel – Jickovice 2004 (20.00), Noři – Draci (21.00, hřiště s umělým povrchem).

SOBOTA. Milevská liga: CSKA Hrejkovice – Lvíčata (10.00), FC Pivní týden – Šamani (11.00), HC VIX – STS Chvojkovice (12.00, hřiště s umělým povrchem).

FUTSAL–FIFA

SOBOTA. Okresní přebor v Písku: Hasiči – Wanasto (8.30), Dream Team – Hasiči (9.05), Wanasto – ARA (9.40), ARA – Dream Team (10.15), Blue Dolphins – Real Club (10.50), FC Davis – Blue Dolphins (11.25), Real Club – FC Handball (12.00), FC Handball – FC Davis (12.35), FC Tchibuk – Marná Snaha (13.10), Brufen 800 – FC Tchibuk (13.45), Marná Snaha – Chelsea Fans (14.20), Chelsea Fans – Brufen 800 (oblouková hala, 14.55).

Okresní soutěž skupina A: FC Hazard – FC Špitál (15.30), Béčka – FC Hazard (16.05), FC Špitál – Béčka (oblouková hala, 16.40).

KUŽELKY

SOBOTA. 1. ČNL žen: Písek – České Velenice (sportovní hala, 13.00).

LYŽOVÁNÍ

SOBOTA. Mistrovství ČR ve slalomu speciál v Písku (svah s umělou hmotou, 10.00).

NEDĚLE. Mistrovství ČR v paralelním slalomu v Písku (svah s umělou hmotou, 9.30).

LEDNÍ HOKEJ

SOBOTA. Liga ml. žáci 6. a 7. třídy: Milevsko – Č. Krumlov (9.15), Písek – Kolín (12.00). Liga dorostu: Milevsko – Rokycany (13.30). 2. liga: Milevsko – Písek (18.00).

NEDĚLE. KP základen 4. a 5. třídy: Milevsko – J. Hradec (12.30). Liga dorostu: Písek – Benátky n/Jizerou (16.00). Krajský přebor muži: Božetice – Strakonice (ZS v Milevsku, 17.00).

VEŘEJNÉ BRUSLENÍ

PÁTEK. Zimní stadion v Milevsku: 12.00 – 13.30 hod.

PONDĚLÍ. Zimní stadion v Písku: 17.00 – 18.30 hod.

FOTBAL

SOBOTA. Divize: Písek – Horažďovice (10.15). KP: Čížová – Chýnov (14.30). I. A třída: Protivín – Slavia Č. Budějovice (14.30). I. B třída: Písek B – Záhoří (13.30), Božetice – Protivín B, Mirovice – Chotoviny (14.30). KP dorostu: Bernartice – Mirovice, FC ZVVZ – Čtyři Dvory (10.00). I. A žáci: Protivín – Blatná (10.00). OP muži: Skály – Borovany, Chyšky – Mirotice, Albrechtice n/Vlt. B – Sepekov, Smetanova Lhota – FC ZVVZ C, Podolí II – Kovářov, Krč – Kostelec n/Vlt. (14.30). III. třída: Putim – Oslov, Semice – Záhoří B, Čimelice B – Božetice B, Kestřany B – Čížová B, Králova Lhota – Vojníkov (14.30). IV. třída: Podolí II B – Veselíčko (11.30), Mirotice B – Slabčice, Hradiště B – Mirovice B, Boston Kluky – Bernartice B (14.30). OP starší žáci: Mirotice – Záhoří (12.30), Mirovice – Písek C (12.00), FC ZVVZ B – Božetice 14.00). OP kadeti: Sepekov – Mirotice (10.00).

NEDĚLE. Divize žáci: Písek – Sušice (10.00). KP: FC ZVVZ – Olešník (14.30). I. B: Kestřany – Čimelice (14.30). I. A dorostu: Sepekov – Albrechtice n/Vlt., Božetice – Kunžak (10.00). KP žáci: FC ZVVZ – Písek B (11.00). I. A žáci: Hradiště – Prachatice B (10.00), Bernartice – Veselí n/L. (11.00). OP muži: Bernartice – Milenovice (14.30). III. třída: Kovářov B – Hrazánky (14.30). IV. třída: Vráž – Amatér Milevsko (10.15). OP starší žáci: Králova Lhota – Kovářov (10.00), Kestřany – Sepekov (12.00).