HÁZENÁ

SOBOTA.

Krajský přebor mladší žákyně: Milevsko – Strakonice (sportovní hala, 10.00).

Liga mladší dorostenky: Písek – J. Hradec (13.00). Interliga žen: Písek – J. Hradec (15.00).

1. liga starší dorostenky: Písek – J. Hradec (oblouková hala, 17.00).

NEDĚLE.

Liga mladší dorostenci: Písek – Louny (15.00).

2. liga starší dorostenci: Písek – Louny (oblouková hala, 17.00).

BASKETBAL

SOBOTA.

Liga dorostu U–16: Písek B – Sokol pražský B (12.00).

Krajský přebor muži: Písek B – Viktoria Tábor (14.00).

Extraliga dorostu: Písek A – A–plus Brno (16.00).

2. liga muži: Písek – Sokolov (sportovní hala, 18.00).

NEDĚLE.

Extraliga dorostu U–16: Písek A – BK BCM Prostějov (8.30).

2. liga muži: Písek – Jiskra Aš (10.30).

Liga dorostu U–16: Písek B – Sokol Vyšehrad B (sportovní hala, 13.00).

KUŽELKY

SOBOTA.

1. ČNLK žen: Písek – Pelhřimov (sportovní hala, 13.00).

STOLNÍ TENIS

SOBOTA.

Divizní utkání mužů v Písku (sokolovna, 14.30).

NEDĚLE.

Divizní utkání mužů v Písku (sokolovna, 11.30).

MALÁ KOPANÁ

PÁTEK.

Milevská liga: STS Chvojkovice – Extrémní znalci (18.00), FC Šibeňák – Jickovice 2004 (19.00), HC VIX – Šamani (20.00), Pivnice Sporthotel – Lvíčata (hřiště s umělým povrchem, 21.00).

SOBOTA.

Milevská liga: FC Pivní týden – Draci (10.00), CSKA Hrejkovice – Vzduchotaktici (11.00), Noři – Milhaus Devils (hřiště s umělým povrchem, 12.00).

FUTSAL–FIFA

SOBOTA.

Okresní přebor: FC Tchibuk A – Chelsea Fans (8.00), Blue Dolphins – FC Handball (8.35), Hasiči – ARA (9.10), Wanasto – Dream Team (9.45), Real Club – FC Davis (10.20), Marná Snaha – Brufen 800 (oblouková hala v Písku, 10.55).

NEDĚLE.

Okresní soutěž sk. B: AISIN – Royal Club (8.30), Tomcat – AISIN (9.05), Royal Club – Klapzuba Team (9.40), Klapzuba Team – Tomcat (10.15), Latro – Platan Protivín (10.50), FC Tchibuk B – Latro (11.25), Platan Protivín – FK Osev (12.00), FK Osev – FC Tchibuk B (oblouková hala, 12.35).

LEDNÍ HOKEJ

PÁTEK.

Liga dorostu: Písek – Nymburk (19.00).

SOBOTA.

Liga ml. žáci 6. a 7. třídy: Milevsko – Soběslav (9.15), Písek – Plzeň (11.50).

2. liga: Písek – Nymburk (17.00).

NEDĚLE.

KP základen 4. a 5. třídy: Milevsko – Linec (12.30).

Liga junioři: Písek – J. Hradec (16.00). KP muži: Božetice – FeKS Tábor (ZS v Milevsku, 17.00).

VEŘEJNÉ BRUSLENÍ

SOBOTA. Zimní stadion v Milevsku: 14.45 – 16.15 hodin.

FOTBAL

SOBOTA.

Divize: Písek – Bzová (10.15).

Krajský přebor: Čížová – Vodňany (16.00).

I. A: Protivín – Dobrá Voda (16.00).

I. B: Písek B – Hradiště (13.30), Kestřany – Sousedovice, Božetice – Mirovice (16.00).

KP dorostu: Bernartice – Jankov (10.00), FC ZVVZ – Písek (10.00).

I. A žáci: Protivín – Volyně (10.00). OP muži: Skály – Mirotice, Smetanova Lhota – Kostelec n/Vlt., Podolí II – Krč, Albrechtice n/Vlt. B – Kovářov (16.00).

III. třída: Záhoří B – Oslov, Putim – Božetice B, Semice – Čížová B, Čimelice B – Hrazánky (16.00). IV. třída: Mirotice B – Am. Milevsko (15.00), Hradiště B – Bernartice B, Boston Kluky – Podolí II B (16.00). OP st. žáci: Mirotice – Božetice (13.00), Semice – Sepekov, FC ZVVZ B – Kovářov, Kestřany – Písek C, Králova Lhota – Mirovice (16.00). OP kadeti: Králova Lhota – Sepekov (10.00). OP přípravek: FC ZVVZ – Písek (10.00).

NEDĚLE.

KP: FC ZVVZ – Č. Krumlov (16.00).

I. A dorostu: Božetice – Met. Tábor (10.00), Sepekov – Veselí n/L. (14.00).

KP žáci: FC ZVVZ – Vimperk (12.30). I. A žáci: Hradiště – Strakonice B (10.00), Bernartice – Dačice (12.30).

OP muži: Milenovice – Borovany, Chyšky – FC ZVVZ C (15.00), dohrávka Mirotice – Podolí II (15.00), Bernartice – Sepekov (16.00).

III. třída: Kestřany B – Vojníkov, Kovářov B – Králova Lhota (16.00). IV. třída: Mirovice B – Slabčice (10.15), Vráž – Veselíčko (hř. Šamonice, 16.00).

OP st. žáci: dohrávka Mirotice – Kovářov (13.00).

OP kadeti: Kovářov – Čimelice (10.00).

OP přípravek: Hradiště – Protivín (14.00).