Eva Králová sprintovala pro ligové body

PÍSEK/BÍLINA - Místní atletický oddíl AK Bílina uspořádal na svém stadionu páté kolo atletické 2. ligy žen, skupina A, pro rok 2007.

12.9.2007

Ilustrační fotoFoto: Jiří Hajzler

V této soutěži také startují ženy TJ Sokol České Budějovice. V jejich družstvu je jednou z opor sprinterka Eva Králová, bývalá členka oddílu TJ Sokol Písek. V 5. kole soutěže Eva startovala ve 3. běhu na 200 m a doběhla na 1. místě v čase 28,41 sec., což znamenalo celkové 8. místo.

Bývalá svěřenkyně píseckého trenéra Jaroslava Putschögla byla také členkou obou štafet.

Budějovická štafeta 4 x 100 m doběhla v 1. rozběhu na 2. místě v čase 53,66 sec., což stačilo na celkové 4. místo.

Ve štafetě na 4 x 400 m doběhly budějovické dívky v 1. rozběhu na 3. místě v čase 4:25,67 min. a bylo z toho celkové 4. místo.

Eva tak pomohla družstvu Sokola České Budějovice k 3. místu v pátém kole soutěže se 16 hlavními a 587,5 pomocnými body.