Písecký klub se stal na 4. ročníku závodu v junior aerobiku nejúspěšnějším ze všech startujících. Tohoto klání se zúčastnily především závodnice z příbramského regionu. Klub Edita AK se reprezentoval jako jediný z Jihočeského kraje a dosáhl zde výborných umístění, když kromě jednoho obsadil všechna medailová místa ve všech, pořadateli vyhlášených, soutěžních kategoriích.

Před vyhlášením postupujících finalistek jednotlivých kategorií klub Edita AK prezentoval svá pódiová vystoupení. Dívky tak úspěšně zakončily jarní část této sezony. Další závody je čekají až v sezoně nové, kterou znovu začnou po letních prázdninách.

Výsledky v Březnici:

Kategorie méně než 6 – 8 let: V této kategorii se základního kola zúčastnily a do finále postoupily Táňa Ryantová (Hrejkovice), Žaneta Koudelková, Eliška Jedličková, Barbora Vošahlíková, Nikola Kdolská, Andrea Kouklová (všechny Milevsko), Kristýna Korecká, Milena Formánková, Natálie Račmanová, Veronika Adamová, Michaela Veselá, Adéla Filařová, Anna Mikšíčková, Veronika Bednárová (všechny Písek) a Kateřina Fuková (Sepekov). Na 3. místě se společně umístily Kateřina Kučerová a Andrea Kautzká (obě Písek), výborné 2. místo získala Tereza Čejková (Milevsko) a vynikající 1. místo Valerie Maříková (Písek).

Kategorie 9 – 12 let: Zde se prezentovaly a do finále postoupily Dagmar Vlčková, Renata Marhanová (obě Čimelice), Jana Kofroňová (Klisinec), Jana Kudějová, Veronika Kubecová, Barbora Mikšíčková (všechny Písek) a Barbora Vlnová (Kovářov). Pěkné 3. místo získala Natalie Nováková (Milevsko), výborné 2. místo obsadila Kamila Němečková (Milevsko) a prvenství v této kategorii vybojovala Šárka Nováková (Kovářov).

Kategorie 13 let a výše: V této kategorii se v základním kole prezentovaly a do finále postoupily Lucie Křesinová (Jetětice), Michaela Veselá (Strakonice), Veronika Strnadová (Písek), Daniela Kotašková (Branice) a Beáta Kostínková (Čimelice). Na výborném 2. místě skončila Martina Cibochová (Písek) a vynikající 1. místo získala Eliška Králíčková (Kovářov).