V pražské hale na Vinohradech byl pořádán závod Sokol Cup Praha 2007 za účasti gymnastek ze Srbska, Estonska, Chorvatska, Slovinska, Belgie, Maďarska a ČR. Z původně plánované účasti tří milevských juniorek se pro zdravotní potíže nezúčastnila Ludmila Korytová, a tak zbylá dvě děvčata musela v silné konkurenci bojovat i za ní.

Sestavu s obručí a s míčem předvedly všechny závodnice, jako volitelnou sestavu si milevská děvčata vybrala stuhu. V konečném pořadí obsadila Alena Andělová 16. a Barbora Táborová 17. místo.

Sice méně početné, ale neméně kvalitní startovní pole čekalo milevské závodnice ve Vídni, kde se ve sportovní hale vedle Shönbrunnského zámku konal již 21. ročník přátelského závodu s účastí gymnastek ze Slovinska, ČR a z mnoha rakouských klubů.

Pro první závodnické zkušenosti se do Rakouska vypravila osmiletá Karolína Kreisslová, která se poprvé představila ve dvojboji volných sestav, kdy mimo sestavu bez náčiní zacvičila i novou sestavu se švihadlem. Drobné chybičky se sice našly, ale Karolína zanechala velmi dobrý dojem. Ten podtrhla výborným provedením sestavy bez náčiní a v celkovém hodnocení pak obsadila, mezi vesměs staršími děvčaty, pěkné šesté místo.

Druhá milevská závodnice Kristýna Souhradová startovala se dvěma sestavami s náčiním. Obě sestavy se jí vydařily, a tak sahala po celkovém vítězství, které jí nakonec uteklo o desetinku bodu.

Vyhrála domácí závodnice klubu Union West Wien. Radost z poháru za druhé místo to však Kristýně nevzalo a zasloužila se tak o další cenný úspěch milevské moderní gymnastiky.

Výsledky:

1. kategoie: 1. Corinna Buchbergerová (Union West Vídeň) 22,933, 2. Kristýna Souhradová (TJ ZVVZ Milevsko) 22,808, 3. Helena Prauseová (Union West Vídeň) 22,400 b.

3. kategorie: 1. Dasha Connollyová (Union West Vídeň) 19,400, 2. Fernic Sojaová (Maribor) 18,442, 3. Nadine Lizarová (Wr. Neustadt) 17,117, 6. Karolína Kreislová (TJ ZVVZ Milevsko) 16,175 b.