Ve vyšších kategoriích se bojovalo o postup na Mistrovství ČR v Praze, v nižších kategoriích se končí na úrovni kraje.

V kategorii 0. B skončila na 2. místě s počtem 14,70 b Sabina Uhlíková (TJ Spartak Písek).

Svou premiéru si v této kategorii vyzkoušela také nejmenší předškolní děvčata. Na 9. místě se umístila Aneta Dubská se známkou 13,0 b a na 11. místě skončily současně dvě písecké gymnastky – Viktorie Jelínková a Monika Vejvodová, 14. příčku obsadila Kristýna Mužíková. V této kategorii startovalo 16 děvčat a všechna se představila v sestavě bez náčiní a v akrobacii.

V kategorii 0. A (19 startujících) se přebornicí oblasti stala písecká gymnastka Nela Horažďovská. Za sestavu bez náčiní a akrobacii obdržela od rozhodčích nejvyšší známku 15,65 b. Druhou příčku obsadila rovněž písecká závodnice Žaneta Ptáčková se známkou 15, 3 b.

V I. kategorii (19) zastupovala písecký oddíl Lucie Marková. V silné konkurenci děvčat z českobudějovického Meteoru skončila se známkou 13,95 b na 14. místě. Od této kategorie se již postupuje z oblasti na republiku.

Ve III. kategorii (roč. 1994–1995) bojovalo o postup na mistrovství ČR sedm gymnastek, a to v sestavě s obručí a s míčem. První místo a přímý postup na republiku si vybojovala písecká Eva Bušinová. Na 3. místě skončila Pavla Kohoutová. Na mistrovství ČR v této kategorii postupují přímo dvě gymnastky.
Závodnici, která skončila na druhém místě, však byla kvalifikace na svazu moderní gymnastiky zamítnuta, a tak postupuje další v pořadí, což je písecká Pavla Kohoutová.