Tento amatérský podnik  byl určen všem příznivcům cyklistiky.

Výsledky závodu:

Děti do 6 let (1 kolo) – hoši: 1. Jaroslav Hronek (Galaxy bike Tálín), 2. Nikola Jaroš (Veterina Písek), 3. Ondřej Budín.

Dívky: 1. Veronika Horká, 2. Sára Foučková, 3. Emilka Jarošová (Veterina Písek).

Odrážedla (nejmenší caparti): 1. místo Patrik Fouček, 2. Tereza Hronková (Galaxy bike Tálín).

Děti do 9 let (5 kol) – hoši: 1. místo Richard Kobr, 2. Robert Kobr (oba RR Kobr), 3. Marek Pechouš (Cyklo Olympia Hrdějovice), 4. Ondřej Kolář.

Dívky: 1. místo Klára Hronková (Galaxy Bike Tálín).

M1 + M2  (společný závod na 10 kol): 1. místo Celestýna Součková (Bikespace),  2. Michelle Horká (Marin), 3. Richard Jehně (Kola BSP Planá nad Lužnicí).

M3 – muži 15 – 16 let (20 kol): 1. místo Petr Klabouch (Madeta Fitness) 33 b, 2. Petr Mosinger, 3. Jan Šimek,  4. Denis Charalamidis (všichni CK Příbram).

M4 – muži 17 – 18 let (30 kol): 1. místo Martin Janata (Prodoli Racing team).

A muži 19 – 29 let (30 kol): 1. místo Tomáš Medek (AC Sparta Praha) 56 b, 2. Oldřich Novotný (CK Příbram) 34 b, 3. Lukáš Mitas (CK RBB Invest  J. Hradec) 19 b, 4. Petr Holan (CT Weber), 5. Petr Červený (Diablo Sport Český Krumlov).

B muži 30 – 39 let (30 kol): 1. místo Martin Hebík (CK Příbram) 67 b, 2. Karel Juráň (Diablo Sport ČK), 3. Michal Kesl (CK Příbram), 4. Libor Zavadil (Velo Dvořák Haibike team), 5. Petr Fouček (SBC team), 6. Petr Zikmund (CT Weber).

C muži 40 – 49 let (20 kol): 1. místo Oldřich Míka (Galaxy CykloŠvec) 53 b, 2. Martin Kříž (CT Weber) 12 b, 3. Miroslav Pechouš (Cyklo Olympia Hrdějovice) 10 b,  4. Karel Kopr (KC Slavia Praha) 7 b, 5. David Horký (Marin) 6 b, Václav Jehně (Kola BSP Planá nad Lužnicí), 7. Petr Švadlena (Galaxy CykloŠvec), 8. Svatopluk Dvořák (Maraton.cz).

D muži 50 – 59 let (20 kol): 1. místo Ladislav Roučka (SBC team), 2. František Feferle (Cykloextra cannondale team).

E muži nad 60 let (20 kol): 1. místo Václav Šejbl (ATK Písek), 2. Jan Kalina (Galaxy CykloŠvec).

Z ženy nad 15 let (20 kol): 1. Anna Drdová (CK Příbram), 2. Pavla Kostková (Maraton.cz).

Celkově: S I (A + B + M4) – 30 kol, každé sudé kolo 5, 3, 2, 1 bod, poslední kolo 10, 6, 4, 2 body:

1. Martin Hebík (CK Příbram) 67 b – P B, 2. Tomáš Medek (AC Sparta Praha) 56 b  – P A, 3. Oldřich Novotný (CK Příbram) 34 b  – JAL A, 4. Lukáš Mitas (CK RBB Invest J. Hradec) – JAL  A, 5. Oldřich Míka (Galaxy CykloŠvec) – JAL C  (zde jel B, nevyhlášen, předtím  v C), 6. Karel Juráň (Diablo Sport ČK) – JAL B, 7. Michal Kesl (CK Příbram) – P B, 8. Libor Zavadil (Velo Dvořák Haibike team)  – P B, 9. Petr Holan (CT Weber) – JAL  A, 10. Petr Červený (Diablo Sport ČK)  –  JAL A, 11. Petr Fouček (SBC team) – JAL B, 12. Petr Zikmund (CT Weber) – JAL B, 13. Martin Janata (Prodoli Racing team) – JAL M4.

S II (C + D + E + Z + M3) – 20 kol, každé sudé kolo 5, 3, 2, 1 bod, poslední kolo 10, 6, 4, 2 body:

1. Oldřich Míka (Galaxy CykloŠvec) 53 b – JAL C, 2. Petr Klabouch (Madeta Fitness) 33 b – P M3, 3. Martin Kříž (CT Weber) 12 b – JAL C, 4. Miroslav Pechouš (Cyklo Olympia Hrdějovice) 10 b – JAL C, 5. Karel Kopr (KC Slavia Praha)  7 b – JAL C, 6. David Horký (Marin) 6 b – P C, 7. Václav Jehně (Kola BSP Planá nad Lužnicí) – JAL C, 8. Ladislav Roučka (SBC team) – JAL D, 9. Petr Mosinger (CK Příbram)  – P M3, 10. Jan Šimek (CK Příbram) – P M3, 11. Denis Charalamidis (CK Příbram) – P M3, 12. František Feferle (Cykloextra cannondale team) – JAL D, 13. Petr Švadlena (Galaxy CykloŠvec) – JAL C, 14. Svatopluk Dvořák (Maraton.cz) – JAL C, 15. Anna Drdová (CK Příbram) – P Z, 16. Roman Šejna (STS Praha) – P Handicap, 17. Václav Šejbl (ATK Písek) – P E, 18. Pavla Kostková (Maraton.cz) – JAL Z, 19. Jan Kalina (Galaxy CykloŠvec) – JAL E.

KAREL ŠVEC