Soutěžilo se v polo kontaktních formách lightcontact a pointfighting. Z Milevska se na tyto závody vypravila tříčlenná skupina Panterů z Domu dětí a mládeže, kde se od letošního roku kromě allkampf-jitsu otevřel i kroužek kickboxu, který trénuje Michal Polanecký.
Pod jeho vedením vyrazil do Prahy i jeho syn Ondřej Polanecký a také Jiří Kořánek.

Jirka Kořánek startoval v obou soutěžních disciplínách do 70kg. V lightcontactu si vyzkoušel zápas v ringu, kde čestně prohrál  s budoucím vítězem kategorie z Německa. Vše si ale vynahradil v pointfightingu, kde i přes několik šrámů vybojoval výborné třetí místo.

V pointfightingu šel získávat zkušenosti i Michal Polanecký, který se v silné konkurenci ostřílených závodníků a šampiónů této disciplíny nad 80kg rozhodně neztratil. Po několika zápasech těsně skončil na čtvrtém místě.

Nejúspěšnějším členem výpravy z Milevska byl Ondřej Polanecký, který v pointfightingu po prohře s dvojnásobným mistrem světa z letošního roku ukončil svou cestu na výborném třetím místě.

Ale v lightcontactu už přemožitele nenašel a suverénně vyhrál v kategorii chlapci elita do 150 cm bez rozdílu vah a získal tím předčasně vánoční dárek v podobě velikánského poháru pro vítěze.

MICHAL POLANECKÝ