Na tomto dobře obsazeném turnaji, kromě tradičních kategorií kata a kumite  podle pravidel WKF (World Karate Federation), byl možný i start v kumite dle pravidel ippon shobu WSKU (World Shotokan Karate Union).

Turnaje se zúčastnilo 84 závodníků z Písku, Horažďovic, Nových Hradů, Jindřichova Hradce, Loučovic, Českého Krumlova a Českých Budějovic.

Mladým a talentovaným závodníkům z píseckého oddílu bojových umění Budo škola KK Písek  pod vedením trenéra Karla Kolerus se dařilo.
Čtyři zástupci písecké školy vybojovali v kata a kumite WKF + Ippon Shobu celkem jedenáct medailí,  z toho sedm zlatých, tři stříbrné a jednu bronzovou.

Výsledky závodníků z Písku:

Kata:

První místo vybojovali: Tomáš Nechyba (6. kyu), Jiří Chudomel (7. kyu), druhé místo: Michal Voldřich (6. kyu).

Kumite – WKF:

První mosto vybojovali: do 32kg Jakub Schánilec (6. kyu), nad 32kg Jiří Chudomel (7. kyu), do 27kg Michal Voldřich (6. kyu).
Třetí místo: do 27kg Tomáš Nechyba (6. kyu).

Kumite -WSKU ippon shobu:

První místo získali: do 27kg Michal Voldřich (6. kyu), Jakub Schánilec (6. kyu). Druhé místo: do 27kg Tomáš Nechyba (6. kyu), Jiří Chudomel BRH (bez rozdílu hmotnosti, 7. kyu).