Česká výprava měla celkem 55 závodníků a členů doprovodu. V celkovém hodnocení zástupci naší republiky obsadili 2. místo s 328 body. Ženy byly druhé se 151 body a muži skončili na třetím místě se 177 body. V tomto mezistátním utkání reprezentoval naší republiku i milevský veterán a trenér Pavel Fleischmann.

Ve své parádní disciplíně, v běhu na 400 m, celkově obsadil výborné čtvrté místo v čase 57,22 sec. - přepočtený čas 49,23 sec. a získal pro české barvy devět bodů do hodnocení. Kromě čtyřstovky byl také nominován do štafety na 4x100 m, která ve složení Jiří Urban, Pavel Fleischmann, Jiří Burda a Zdeněk Pech časem 50,25 sec. skončila na celkovém pátém místě.

Po svém návratu ze Slovinska jsme ho požádali o stručné zhodnocení jeho účasti: „Ve Slovinsku jsem běžel svojí disciplínu – 400 m, protože na tu jsem se kvalifikoval na MČR. Doběhl jsem v čase 57,22 sec., což je můj letošní nejlepší čas, takže s výkonem jsem spokojený. Po přepočtu to stačilo na čtvrté místo. Jako další disciplínu jsem měl štafetu 4x100m. Tam se bohužel nepodařila předávka na posledním úseku a skončili jsme pátí. Celkově česká výprava obsadila druhé místo, za Rakouskem a těsně před Maďarskem. Rakousko vyhrálo již popáté, takže získali putovní pohár do svého držení natrvalo."

Josef Fuka