Na tomto přeboru startovali i atleti a atletky z oddílů našeho regionu – TJ Chyšky, TJ Sokol Milevsko, TJ Sokol Sepekov a Atletika Písek.
Z tříčlenné chyšecké výpravy se nejvíce dařilo dorostence Veronice Vostřákové, která nejprve v prvním běhu na 100 m obsadila páté místo a časem 13,75 sek. si vybojovala finálovou účast mezi osmi nejlepšími jihočeskými sprinterkami. Ve finálovém běhu obsadila sedmé místo v čase 13,92 sek.

Chyšecká atletka ještě startovala v závodě na 800 m a v něm doběhla na třetím místě v čase 3:09,95 min., který pro ni znamenal bronzovou medaili.

V kategorii mladších žáků za Chyšky soutěžili Tomáš Vostřák a Matěj Kozojed. Prvně jmenovaný startoval v běhu na  60 m a v prvním závodě obsadil časem 10,04 sek. páté místo, což na finále nestačilo. V hodu 150g míčkem pak skončil na 13. místě hodem 35,13 m.
Matěj Kozojed v hodu 150g míčkem obsadil 17. místo výkonem 25,99 m,  v běhu na 800 m skončil devátý v osobním rekordu 2:59,36 min.

V dresu SK Čéčova České Budějovice startoval v dorosteneckých disciplínách i bývalý chyšecký atlet Pavel Gocala. Věkem ještě starší žák nejprve ve druhém běhu na 100 metrů obsadil třetí místo a časem 12,13 sek. postoupil do finále. Ve finálovém běhu pak svůj rozběhový čas vylepšil na 11,81 sek., což ale stačilo pouze na čtvrté místo.

Nadějný sprinter si vše vynahradil na dvojnásobné trati,  když v prvním běhu na 200 metrů vyhrál časem 24,04 sek., což byl nejlepší výkon a znamenal zlatou přebornickou medaili mezi dorostenci.

Na krajském přeboru se dařilo milevským mladším žákyním, především Adéle Záhorové, která vybojovala tři přebornické tituly a jednu stříbrnou medaili za štafetu na 4 x 60 metrů.

Milevská atletka vyhrála skok daleký vynikajícím výkonem 515 cm. První byla i v běhu na 60 m, když nejprve vyhrála první běh a časem 8,28 sek. postoupila do finále. Ve finálovém běhu pak získala zlato za čas 8,34 sek. Třetí zlato brala za běh na 150 m, když vyhrála první běh a za čas 20,05 sek. získala opět zlato.

Čtvrtou medaili pak získala ve štafetě na 4 x 60 m za čas 33,40 sek., která měla stříbrnou hodnotu. Štafeta běžela ve složení: Karolina Řezáčová, Erika Kofroňová, Hana Váchová a Adéla Záhorová.

Medailová umístění sbírala i další milevská závodnice Hana Váchová, která v hodu 150g míčkem hodila nádherných 52,04 m, což stačilo na druhé místo a stříbrnou medaili. Ve skoku vysokém byla Váchová bronzová za třetí místo výkonem 144 cm. Startovala také ve druhém běhu na 60 m překážek, který vyhrála časem 11,41 sek. a skončila na celkovém sedmém místě.

V hodu 150g míčkem byla blízko medaile Erika Kofroňová, která hodila 46,82 m a obsadila čtvrté místo. Startovala i ve druhém běhu na 60 m př., v něm skončila druhá a časem 11,59 sek. obsadila celkové osmé místo.

Deváté místo obsadila ve skoku dalekém výkonem 417 cm. Ve stejné disciplíně skončila na desátém místě další milevská atletka Karolina Řezáčová, když skočila 414 cm. Ta rovněž startovala v prvním běhu na 60 m a v něm časem 9,01 sek. obsadila čtvrté místo, což na finále nestačilo. Šestou příčku získala ve skoku vysokém za výkon 131 cm.

Za Milevsko soutěžila i Petra Bečková, která ve skoku dalekém dosáhla výkonu 346 cm a byla na 24. místě. V prvním běhu na 60 m skončila sedmá a časem 9,97 sek. nepostoupila do finále. Startovala i ve třetím běhu na 150 m a časem 25,78 sek. skončila čtvrtá.
V kategorii dorostenek reprezentovala milevskou atletiku Lucie Řezáčová, která v hodu 1kg diskem obsadila výkonem 20,14 m páté místo a ve skoku dalekém byla šestá skokem 412 cm.

Na přeboru startovali mimo soutěž i sepekovští atleti. V kategorii dorostenců Tomáš Bláha zaběhl 100 m za 14,73 sek. V kategorii mladších žáků ve vrhu 3kg koulí hodil Jiří Mareda 6,82 m.

V běhu na 800 m mladších žákyň dosáhla Sabina Kubičková čas 3:18,25 min. a Zuzana Holubová stejnou trať běžela za  3:39,24 min.
Mimo soutěž startoval písecký Daniel Houzar, který 800g oštěpem hodil  27,33 m.