Na přeboru také startovali mladí atleti a atletky z atletického oddílu TJ Sokol Milevsko, a to v kategorii přípravek.

Z milevské výpravy si vedla nejlépe Iveta Capůrková, která skočila do výšky 118 cm a podělila se o první místo s Terezou Kořínkovou z TJ Lokomotivy Veselí nad Luž., když obě závodnice měly stejný výkon a stejné pokusy na jednotlivých výškách, a získala přebornický titul kraje. Vypadá to, že v Milevsku vyrůstá, po Věře Traubeové, Hance Váchové, Julii Kotalíkové, Jakubovi a Štěpánovi Pokorných, další výškařská naděje.

Další medaili do Milevska si veze Capůrková i z hodu plným 1 kg míčem, když za výkon 8,42 m získala bronzovou medaili.

Medaili stejné hodnoty získala v Táboře také Eliška Koutníková za výkon 380 cm ve skoku dalekém.

Obě závodnice společně, s Kristýnou Mikšovskou a Kateřinou Kosinkovou, si vyběhly bronzovou medaili ve štafetovém běhu na 4x60 m v čase 40,51 sec.

A zde jsou umístění a výkony milevské přípravky v jednotlivých disciplínách:

Přípravka-hoši:

60 m - 2.rozběh - 7. Vojtěch Španvirt 11,19 sec., 5.rozběh - 3. Cyril Weigert 9,87 sec.

150 m - 2.rozběh - 8. Matyáš Kortan 28,66 sec. , 3.rozběh - 4. Cyril Weigert 25,58 sec., 4.rozběh - 8. Vojtěch Španvirt 27,86 sec.

50 m př. - 2.rozběh - 5. Tobiáš Mandys 11,12 sec.

Dálka - 13. Tobiáš Mandys 328 cm

4x60 m - 5. TJ Sokol Milevsko ( Tobiáš Mandys, Vojtěch Španvirt, Matyáš Kortan, Cyril Weigert ) 41,59 sec.

Přípravka-dívky:

60 m - 6.rozběh - 1. Eliška Koutníková 9,68 sec. a postup do finále, finále - 5. Eliška Koutníková 9,63 sec.

150 m - 1.rozběh - 3. Kristýna Mikšovská 24,68 sec.

Plný 1 kg míč - 3. Iveta Capůrková 8,42 m, 7. Kateřina Kosinková 6,06 m

Dálka - 3. Eliška Koutníková 380 cm, 8. Kristýna Mikšovská 362 cm

4x60 m - 3. TJ Sokol Milevsko (Iveta Capůrková, Eliška Koutníková, Kristýna Miškovská, Kateřina Kosinková) 40,51 sec.