VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kolem Ameriky se běželo už po třiadevadesáté

Písek - V sobotu 20. října se uskutečnil už 93. ročník Běhu kolem Ameriky. Všech běžeckých disciplín se zúčastnilo celkem 263 běžců.

21.10.2018
SDÍLEJ:

Běh kolem Ameriky.Foto: Deník / Lucie Kotrbová

Nejpočetnější byly jako vždy kategorie žákyně a žáci nejmladší 2009 - 2010. V hlavním závodě na 8130 metrů vyhrál již po několikáté reprezentant Atletiky Písek Jiří Csirik. Novinkou byl závod v Nordic walking, kde byla převážná většina účastníků z partnerského města Deggendorf. Zúčastnilo se celkem sedmnáct chodců.

A jak závod dopadl?

V každé řádce je nejprve pořadí závodníka, startovní číslo, jméno, rok narození, oddíl a čas

Žákyně přípravka 660 m
1. 148 Paterová Anna 2011 ATPIS 2:51 min
2. 21 Stará Hedvika 2011 ATPIS 2:54 min
3. 76 Bláhová Stela 2011 Atl. Jistebnice 3:03 min
4. 27 Demangeon Nora 2011 Písek 3:05 min
5. 28 Šeráková Aneta 2011 ATPIS 3:10 min
6. 88 Sicher Anissa 2012 Čížová 3:23 min
7. 125 Bílková Barbora 2011 Atletika Písek 3:26 min
8. 147 Hollerová Kristýna 2012 Ramissio 3:26 min
9. 38 Holubová Barbora 2012 BIKETIME BULLS PL 3:58 min
10. 96 Straková Eliška 2012 JUMJUM Písek 4:15 min
11. 79 Martínková Barbora 2011 TJ SK Čéčova ČB DNF

Žáci přípravka 660 m
1. 106 Vilhelm Erik 2011 TJ SK Čéčova ČB 2:41 min
2. 118 Peklo Tomáš 2011 Atletika Písek 2:46 min
3. 33 Vovesný Jonáš 2011 Písek 2:49 min
4. 123 Oupor Michael 2011 Atletika Písek 2:50 min
5. 85 Kalamář Martin 2011 Atletika Písek 3:00 min
6. 5 Kovář Antonín 2011 Kontakt BB 3:02 min
7. 61 Drye Matouš 2011 Atletika Písek 3:09 min
8. 101 Zagata Vítek 2011 Atletika Písek 3:10 min
9. 105 Krám Matyáš 2011 Písek 3:24 min
10. 150 Janda Filip 2011 Orient. Sporty Písek DNF

Žákyně nejmladší 660 m
1. 50 Bočková Zora 2009 ATPIS 2:34 min
2. 140 Kozáková Kristýna 2010 ATPIS 2:37 min
3. 87 Kempferová Ella 2009 ATPIS 2:39 min
4. 91 Malinová Barbora 2010 ATPIS 2:46 min
5. 36 Vilhelmová Nina 2009 TJ SK Čéčova ČB 2:49 min
6. 72 Lomská Simona 2010 TJ SK Čéčova ČB 2:50 min
7. 45 Samcová Eva 2010 JČ Maratonci 2:50 min
8. 10 Šilhová Hana 2009 Atl. Blatná 2:50 min
9. 26 Rybáková Nikol 2009 VESEL 2:51 min
10. Z 1 Pixová Julie 2009 Dobev 2:52 min
11. 73 Velitská Sofie 2010 ATPIS 2:56 min
12. Z 43 Šáchová Eliška 2010 Písek 3:01 min
13. 134 Muchychka Veronika 2009 DDPí 3:01 min
14. 55 Fürbachová Kristyna 2010 Junior Strakonice 3:04 min
15. 63 Marešová Denisa 2010 ATPIS 3:04 min
16. 77 Uhlířová Ema 2010 JČP 3:10 min
17. 139 Hollerová Markéta 2009 Ramissio 3:10 min
18. Z 25 Mendelová Ema 2010 ATPIS 3:12 min
19. 35 Kršková Alžběta 2009 ATPIS 3:13 min
20. Z 17 Mendelová Soňa 2010 Písek 3:33 min
21. 30 Malechová Michaela 2010 At. Veselí 3:35 min
22. 51 Habichová Barbora 2010 TJ SK Čéčova ČB 3:36 min
23. 47 Morávková Sylva 2009 Písek 3:38 min
24. 83 Češková Magdaléna 2009 Atletika Písek 3:39 min
25. 95 Sujová Marcela 2010 TJ Lokomotiva 3:52 min
26. 25 Holubová Kristýna 2010 ATPIS 3:54 min
27. 100 Pánková Martina 2009 Dětský Domov Písek 4:00 min
28. 142 Vacková Lucie 2010 ATPIS DNF
29. Z 5 Pumprová Anna 2010 ATPIS DNS

Žáci nejmladší 660 m
1. 66 Kunzman Jakub 2009 Atletika Katovice 2:27 min
2. 60 Doubek Martin 2009 Atletika Písek 2:31 min
3. 109 Janák Benjamin 2009 TJ SK Čéčova ČB 2:31 min
4. 94 Konfršt Ondřej 2009 Atletika Písek 2:34 min
5. 107 Linduška Jan 2010 TJ SK Čéčova ČB 2:37 min
6. 108 Sedlák Tomáš 2010 TJ SK Čéčova ČB 2:37 min
7. 133 Souček Tobias 2009 Atletika Písek 2:43 min
8. 17 Sicher Pablo 2010 Čížová 2:45 min
9. 104 Randl Vítek 2010 Atletika Písek 2:46 min
10. 121 Feit Antonín 2009 Atletika Písek 2:51 min
11. 16 Mázdra Robert 2010 Fotbal Blatná 2:58 min
12. 12 Eliášek Kryštof 2009 Písek 2:59 min
13. 122 Voráček Matěj 2010 Atletika Písek 3:02 min
14. 42 Češek Štěpán 2010 Praha 3:04 min
15. 124 Holý Lukáš 2010 Atletika Písek 3:05 min
16. 67 Morávek David 2009 Atletika Písek 3:05 min
17. 132 Brabec Vítek 2009 Písek 3:06 min
18. 138 Valach Jan 2010 Dětský domov 3:16 min
19. 39 Kozák Václav 2009 Hasiči Písek 3:16 min
20. 126 Vitěka Filip 2010 Atletika Písek 3:19 min
21. 30 Brchel Lukáš 2010 Dětský domov 3:29 min
22. 111 Dolejší Pavel 2009 TJ SK Čéčova ČB DNS

Žákyně mladší I. 660 m
1. Z 14 Šimánková Magdaléna 2007 Jiskra Třeboň 2:22 min
2. 32 Albrechtová Ema 2007 TJ SK Čéčova ČB 2:27 min
3. 130 Kozáková Tereza 2008 Atletika Písek 2:27 min
4. Z 60 Říhová Tereza 2007 Atletika Písek 2:31 min
5. 46 Kožnarová Anežka 2007 Atletika Praha 2:40 min
6. 81 Bláhová Ema 2007 Atletika Jistebnice 2:44 min
7. 56 Straková Karolína 2008 Atletika Písek 2:47 min
8. Z 88 Zronková Adéla 2007 Atletika Písek 2:48 min
9. Z 69 Gergelyová Ema 2008 Atletika Písek 2:50 min
10. 141 Vajsharová Natálie 2008 Atletika Písek 2:52 min
11. 149 Bandyová Radka 2007 DD Písek 2:53 min
12. 11 Nová Veronika 2007 TJ SK Čéčova ČB 2:57 min
13. Z 94 Čubanová Marie 2007 Atletika Písek 2:59 min
14. 34 Krámová Nela 2008 Atletika Písek 2:59 min
15. Z 23 Kozáková Iva 2007 Sokol Písek 3:00 min
16. 44 Pumprová Barbora 2008 Atletika Písek DNF

Žákyně mladší II. 660 m
1. 37 Konfrštová Klára 2006 Atletika Písek 2:20 min
2. 48 Šteierová Nela 2005 TJ SK Čéčova ČB 2:21 min
3. 97 Kollarová Lenka 2005 TJ SK Čéčova ČB 2:21 min
4. Z 37 Kurzová Bára 2005 TJ Nová Včelnice 2:22 min
5. 13 Chválová Adéla 2006 Atletika Písek 2:34 min
6. 57 Kratochvílová Sarah 2005 Vesel 2:38 min
7. Z 36 Holubová Karolínka 2005 Atletika Písek 2:42 min
8. 49 Kožnarová Magdalena 2005 Praha 2:43 min
9. 66 Eliášková Aneta 2005 Písek 2:46 min
10. 32 Danělišyová Marie 2006 Jiskra Třeboň 3:04 min

Žáci mladší I. 1000 m
1. 114 Čoka Tomáš 2008 TJ SK Čéčova ČB 3:40 min
2. 80 Šátava David 2007 FC Písek 3:41 min
3. 100 Kvasnička Adam 2007 TJ SK Čéčova ČB 3:42 min
4. 18 Kovář Jan 2008 Kontakt BB 3:46 min
5. 112 Čoka Jan 2007 TJ SK Čéčova ČB 3:49 min
6. 44 Kortan Filip 2007 Atletika Písek 3:55 min
7. 4 Mázdra Jiří 2007 Florbal Blatná 3:57 min
8. 129 Zagata Jáchym 2007 Atletika Písek 3:58 min
9. 100 Míka Marek 2008 Veselí nad Lužnicí 4:25 min
10. 51 Kurz Matěj 2008 TJ Nová Včelnice 4:38 min
11. 15 Šilha Miroslav 2008 Florbal Blatná 4:44 min
12. 93 Suja Jan 2007 Veselí nad Lužnicí 4:48 min
13. 52 Holoubek Jan 2007 TJ SK Čéčova ČB 5:09 min
14. 146 Bandy Filip 2008 Dětský domov Písek 5:36 min
15. 27 Pánek Jiří 2007 Dětský domov Písek 6:04 min
16. 86 Brchel Tomáš 2007 Dětský domov Písek 6:07 min
17. 143 Muchychka Ladislav 2008 Dětský domov Písek 7:07 min
18. 144 Jeřábek Dominik 2008 Dětský domov Písek 7:07 min
19. 113 Čermák Jan 2007 TJ SK Čéčova ČB DNS

Žáci mladší II. 1000 m
1. 115 Nový Ondřej 2005 TJ SK Čéčova ČB 3:31 min
2. 9 Vovesný Prokop 2005 Atletika Písek 3:31 min
3. 128 Malina Vojtěch 2005 TJ Hradiště 3:39 min
4. 64 Čuřín Jakub 2005 Atletika Písek 3:42 min
5. 31 Walter Ondřej 2005 Atletika Písek 3:44 min
6. 137 Holý Filip 2005 Atletika Písek 4:14 min
7. 116 Kočvara Matyáš 2006 TJ SK Čéčova ČB 4:22 min
8. 145 Chromek Kamil 2005 Dětský domov Písek 5:08 min

Žákyně starší 1000 m
1. 90 Hejnová Barbora 2004 TJ Sokol ČB 3:41 min
2. 74 Čermáková Lucie 2003 TJ SK Čéčova ČB 3:42 min
3. 82 Vilhelmová Lia 2004 TJ SK Čéčova ČB 3:45 min
4. Z 12 Nikodemová Andrea 2004 Atletika Písek 3:52 min
5. 88 Stropnická Aneta 2004 Atletika Písek 4:03 min
6. 48 Pixová Barbora 2004 Atletika Písek 4:15 min
7. Z 58 Kudrnová Ilona 2003 TJ Chyšky 5:32 min

Dívky předškolní 100 m
1. 41 Mázdrová Zuzana 2013 Atletika Blatná 0:23 min
2. 92 Pumprová Rozárka 2013 Atletika Písek 0:24 min
3. 101 Paterová Bětuška 2013 Atletika Písek 0:25 min
4. 85 Saifertová Tereza 2013 Písek 0:26 min
5. 59 Voráčková Adéla 2014 Písek 0:27 min
6. 23 Drncová Sára 2013 Atletika Písek 0:27 min
7. 136 Koblicová Terezie 2013 Junior Team Písek 0:28 min
8. 75 Ouprová Viola 2014 Písek 0:28 min
9. 63 Pejšová Ella 2014 Písek 0:30 min
10. 62 Uhlířová Kamila 2015 JČP Třeboň 0:31 min
11. 84 Šilhová Pavla 2014 Atletika Blatná 0:36 min
12. 61 Kasíková Kristýna 2015 Písek 0:37 min
13. 58 Kempferová Ema 2015 Písek 0:38 min
14. 135 Brabcová Anna 2015 Písek 0:39 min
15. 73 Marková Denisa 2015 Písek 0:43 min
16. 55 Holanová Dominika 2016 Atletika Písek 0:56 min
17. 20 Nesrstová Sofie 2016 Atletika Písek 1:04 min

Chlapci předškolní 100 m
1. 102 Martínek Jakub 2013 TJ SK Čéčova ČB 0:21 min
2. 131 Brabec Hynek 2013 Písek 0:23 min
3. 11 Šátava Adam 2013 Písek 0:23 min
4. 119 Demangeon Viktor 2013 Písek 0:24 min
5. 21 Kozák Martin 2013 Písek 0:24 min
6. 71 Sicher Enzo 2014 Čížová 0:27 min
7. 22 Peklo Lukáš 2013 Písek 0:27 min
8. 132 Beniska Jonáš 2013 Písek 0:28 min
9. 103 Linduška Petr 2014 TJ SK Čéčova ČB 0:30 min
10. 42 Lískovec Jaroslav 2013 Písek 0:30 min
11. 120 Samec Tobiáš 2014 Zliv 0:36 min
12. 138 Beniska Tobiáš 2015 Písek 0:39 min
13. 60 Pokorný Janek 2015 Písek 0:40 min
14. 127 Krám Jonáš 2016 Písek 1:01 min
15. 12 Vaniš Václav 2017 Písek 1:40 min

Žáci starší 1730 m
1. 4 Stejskal Filip 2003 TJ Sokol ČB 6:11 min
2. 79 Gribbin Daniel 2003 SK 4Dvory 6:40 min
3. 77 Pešek Jiří 2004 Atletika Katovice 7:37 min
4. 117 Drnek Ondřej 2004 TJ SK Čéčova ČB 7:46 min
5. 97 Stejskal Jan 2004 SK 4Dvory 8:04 min
6. 16 Tokár Tibor 2003 TJ Chyšky 8:07 min
7. 70 Wolf Martin 2004 Atletika Písek 8:35 min
8. 65 Molík Jakub 2003 TJ Chyšky 9:19 min

Dorostenky 1730 m
1. 13 Fořtová Petra 2002 7:47 min
2. 66 Uhrová Adéla 2001 9:48 min
3. 100 Hurtíková Veronika 2001 9:48 min

Dorostenci 3330 m
1. 112 Budil Jakub 2002 Atletika Písek 11:51 min
2. 83 Kohout Ondřej 2001 TJ Chyšky 12:56 min
3. 18 Malínek Kryštof 2001 Box Strakonice 15:19 min

Junioři 3330 m
1. 58 Bouška Patrik 2001 Chyšky 12:24 min
2. 105 Stejskal Ladislav 2001 České Budějovice 16:37 min
3. 35 Vyskočil Vítek 2010 Ski klub Šumava Vimperk 18:22 min

Ženy 20 - 34 let 3330 m
1. 149 Beshirová Carmen 1998 SK Zdice 14:17 min
2. 57 Filková Nikola 1990 Strakonice 16:54 min
3. 32 Vášová Veronika 1995 České Budějovice 19:40 min
4. Z 9 Kašová Michaela 1997 Atletika Písek DNF

Ženy 35 - 44 let 3330 m
1. 114 Tučková Jana 1982 JaMaLu 15:08 min
2. 103 Adámková Dana 1980 TT Tálín 16:05 min
3. 12 Nováčková Dana 1975 WRC 16:48 min
4. 145 Kincová Petra 1974 Triatlon Team Tábor 17:01 min
5. 116 Pechová Jaroslava 1982 Mexico Team 17:09 min
6. 138 Procházková Ivona 1975 Blatná 17:57 min
7. 49 Mautschková Marta 1980 JBP 18:00 min
8. 113 Stará Jitka 1980 Písek 19:21 min

Ženy 45 - 54 let 3330 m
1. 137 Tomášová Gabriela 1969 České Budějovice 15:59 min
2. 111 Smažíková Alena 1973 Tábor 17:04 min
3. 130 Vášová Lenka 1973 České Budějovice 17:51 min
4. Z 40 Gribbinová Jana 1968 SK 4Dvory 20:16 min
5. 81 Vařáková Pavla 1969 HAREM 21:12 min

Ženy 55 let a starší 3330 m
1. 102 Dokulilová Ludmila 1962 Tři běžci 15:01 min
2. 46 Hronová Božena 1954 Šu-tri Prachatice 16:56 min
3. 141 Vorlová Dana 1962 Relax běhny 18:10 min
4. 34 Baumgärtner Olga 1961 LV Deggendorf 19:56 min
5. 140 Pláničková Eva 1954 Atletika Tábor 34:07 min
6. 110 Zodererová Václava 1961 Sokol Žižkov Praha DNS

Muži mílaři 4930 m
1. 90 Vyskočil David 2005 Ski klub Šumava Vimperk 19:09 min
2. 30 Beshir Ervin 1967 SK Zdice 19:48 min
3. 18 Kopáček Pavel 1984 Bežerovice 20:06 min
4. 80 Fürbach Martin 1975 Strakonice 20:25 min
5. 73 Kalista Petr 1988 Atletika Písek 23:16 min
6. 65 Pejchal Michal 1988 SK Slavia Volyně 23:33 min
7. 36 Mach Miroslav 2006 Šutri Prachatice 28:30 min
8. 37 Kuneš Lukáš 1995 VSK Humanita Praha 29:36 min

Muži 40 - 49 let 4930 m
1. 35 Bláha Jan 1971 AK Kroměříž 18:01 min
2. 87 Habara Jaromír 1974 JBP Tři běžci 19:02 min
3. 69 Juráň Karel 1974 TT Tálín 19:07 min
4. 93 Černý Michal 1978 Č. Budějovice 19:11 min
5. 11 Vyskočil Pavel 1976 Ski klub Šumava Vimperk 20:45 min
6. 16 Kovář Milan 1974 České Budějovice 20:52 min
7. 4 Diviš Jiří 1975 CBC Team 20:58 min
8. 17 Hadáček František 1975 Milevsko 21:15 min
9. 31 Jokl Rostislav 1975 WRC 21:59 min
10. 86 Stejskal Pavel 1974 SK 4Dvory 22:09 min
11. 100 Pojsl Jan 1972 Intelis Písek 22:14 min
12. 39 Holler Karel 1971 Ramisio 22:19 min
13. 83 Habara Jan 1972 Veselí nad Lužnicí 24:23 min
14. 9 Brulík Pavel 1977 SRTG ČB 25:07 min

Muži 50 - 59 let 4930 m
1. 66 Beshir Ervin 1967 SK Zdice 20:13 min
2. 60 Jansa Jiří 1966 Atletika Písek 20:53 min
3. 21 Pech Roman 1962 SKI Vimperk 22:02 min
4. 1 Gazda Martin 1968 Relax Běhny 23:34 min
5. 43 Kudrlička Rosťa 1964 ADAM Kluky 24:30 min
6. 27 Pinl Michal 1968 Rudolfov 25:08 min
7. 55 Veselý František 1960 Písek 25:15 min
8. 40 Huspeka Miroslav 1959 Adam 25:51 min
9. 5 Mikeš Pavel 1965 Lesy ČR 27:40 min
10. 12 Mach Milan 1967 Machtri Prachatice 29:38 min
11. 32 Esterl Karlheinz 1960 LV Deggendorf 33:02 min

Muži 60 - 69 let 4930 m
1. 88 Doležálek Zdeněk 1955 Liga 2000 Tábor 24:16 min
2. 25 Semrád Stanislav 1952 SK Kardašova Řečice 24:39 min
3. 51 Zoderer Josef 1952 Praha 24:48 min
4. 85 Cejp Vladimír 1957 Písek 33:39 min
5. 14 Scheinherr Jiří 1951 Blatná 36:53 min

Muži 70 - 79 let 4930 m
1. 44 Trombik Emil 1946 Český Těšín 26:01 min
2. 23 Boháč Karel 1947 Liga 2000 Tábor 27:46 min
3. 10 Putschögl Jaroslav 1939 Atletika Písek 34:32 min

Muži 80 let a starší 1730 m
1. 94 Schneider Karel 1932 E.ON Triatlon Team Tábor 23:15 min

Muži hlavní závod 8130 m
1. 135 Csirik Jiří 1992 Atletika Písek 28:48 min
2. 18 Budil Roman 1997 Atletika Písek 28:58 min
3. 44 Jarolím Michal 1989 VS Tábor 31:31 min
4. 74 Klimeš Petr 1980 Krásky a zvíře 32:29 min
5. 75 Kotrba Zdeněk 1992 Líšnice 33:57 min
6. 52 Loos Jaroslav 1981 Vivo Č. Budějovice 34:57 min
7. 84 Vondrášek Štěpán 1980 SK Čtyři Dvory ČB 35:31 min
8. 106 Stejskal Ladislav 1977 SK 4Dvory ČB 35:40 min
9. 124 Holub Martin 1978 Biketime Bulls Písek 35:40 min
10. 115 Jackwerth Daniel 1988 Č. Budějovice 36:32 min
11. 139 Demangeon Xavier 1981 Písek 36:38 min
12. 62 Drmota Radek 1977 Sokol Hluboká 37:21 min
13. 149 Vondruška Radek 1990 Č. Budějovice 37:50 min
14. 104 Beniska Michal 1978 Písek 39:50 min
15. 73 Kůrka Tomáš 1986 Čkyně 40:08 min
16. 23 Chudožilov Michal 1986 Zlivice 43:10 min
17. 105 Stejskal Ladislav 2001 Č. Budějovice 43:43 min
18. 61 Kovář Martin 1982 Písek 44:37 min
19. 136 Drmota Jiří 1975 Hluboká nad Vltavou 50:19 min
20. 58 Vejsada Tomáš 2007 SK Yukon 55:24 min
21. 20 Vejsada Marek 1972 SK Yukon 55:24 min

Autor: Lucie Kotrbová

21.10.2018 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič nákladního automobilu 13 500 Kč Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel ŘIDIČ SK. C + E. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 13500 kč, mzda max. 15000 kč. Volných pracovních míst: 4. Poznámka: ciz, Požadavky: ŘP skup. C + E, Jízdy po ČR i po zahraničí, První kontakt: p. Michal Schwarz tel. 724 060 061 nebo email: michal.schwarz@mstran.cz. Pracoviště: Ms transport, s.r.o.- pracoviště topělecká, Topělecká, č.p. 376, 397 01 Písek 1. Informace: Michal Schwarz, +420 724 060 061. Administrativa - Administrativa Administrativní pracovník 30 000 Kč Všeobecní administrativní pracovníci ÚČETNÍ - KONTROLÓR/KA. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: PP na dobu učitou s možností prodloužení., Hrubá mzda 30 000,-Kč nástupní s postupný růstem, Pracovní doba 6:00 14:30 hod. - možnost úpravy dohodou, , Náplň práce: komplexní zpracování účetnictví a kontroln činnost, Požadavky: , -dobrá znalost účetnictví, -základní znalost související danové problematiky, -zakladní znalost Nj, -Aj výhodou, -znalost práce na PC. Pracoviště: 1. písecká lesní a dřevařská, a.s., 397 01 Písek 1. Informace: E-mail: plivova@piseckalesni.cz, . Doprava a logistika - Doprava a logistika Skladník 25 807 Kč Skladníci, obsluha manipulačních vozíků SKLADNÍK. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25807 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracovní náplň:, práce ve skladu, manipulace s komponenty, hotovými výrobky, naskladnění/vyskladnění dle dokumentace do skladových pozic, práce s VZV, naložení/vyložení kamionu, zásobení jednotlivých linek materiálem - malým vláčkem, Nabízíme:, -pracovní smlouvu na HPP, - finanční ohodnocení dle kvalifikace a výkonu - hrubá měsíční mzda 25 807,- Kč (136,- Kč/hod. netto), - dovolenou 25 dní, - příplatky za přesčasy 25-100%, příspěvek na stravu a ubytování, - možnost pracovního růstu, zvýhodněné telefonní tarify, bezdplatné založení a vedení bankovního účtu, - nástup možný ihned, Požadujeme:, - praxe v automobilovém průmyslu výhodou, ochotu pracovat ve směnném provozu, fyzickou zdatnost, zdravotní způsobilost, Kontakt: bezplatná linka tel. 800 310 013; tel. +420 739 486 012; email: dana.velkova@dpwork.cz.. Pracoviště: Dp work s.r.o. - pracoviště faurecia components, Průmyslová, č.p. 466, 397 01 Písek 1. Informace: Zdeněk Roušal, +420 607 525 225. Kultura a sport - Kultura a sport Maséři (kromě odborných masérů ve 15 000 Kč Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví) MASÉR/MASÉRKA. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 6. Poznámka: ciz, místo výkonu práce: Písek,Nerudova čp.88 a Strakonice, Palackého nám. čp.87, Požadujeme:, - certifikát thajské masáže výhodou, - anglický jazyk výhodou, - praxe podmínkou, Nabízíme: nástupní mzdu od 15.000,- Kč + prémie, Pracovní doba: 9:00 - 20:00 (podle rozpisu směn) i o víkendu, První kontakt pí. Zuzana Mikátová tel. 777 614 032.. Pracoviště: Thajské masáže písek, s.r.o. - pracoviště, Nerudova, č.p. 88, 397 01 Písek 1. Informace: Zuzana Slavíková, +420 777 614 032.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

Podzim zakončili fotbalisté Semic vítězně

KESTŘANY. V horní řadě stojí (zleva): trenér Petr Pankrác, zdravotnice Jarmila Hoštičková, trenér Radek Uhlík st., Jan Zima, Marek Pospíšil, kapitán mužstva Luboš Kaderka, Pavel Drahoš ml., Petr Mikas, David Urban, Petr Hoštička, Jindřich Voráček, Roman K

Podzim v okresním přeboru skončil

Josef Talafous nadchl Gerberu a ve strhující bitvě urval titul mistra republiky

České Budějovice – Byl jednoznačně králem večera. Josef Talafous z Gladiators Gym České Budějovice dostal narvanou Gerberu do varu, když na závěr Gladiators Night vybodoval v pětikolovém duelu svého soupeře Pavla Hvězdu z Prahy a stal se poprvé v kariéře mistrem republiky asociace WMC v thajském boxu.

Ondřej Postl je mistrem republiky, na Pedagogu bude velký turnaj v taekwon-du

České Budějovice – Zlato a stříbro si přivezl z mistrovství republiky juniorů v taekwon-du ITF Ondřej Postl z českobudějovického SK Pedagog.

DALŠÍ ČLÁNKY Z RUBRIKY

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT