HÁZENÁ

PÁTEK. Úvodní zápas osmifinále evropského Challenge Cupu žen: Sokol Písek – DHK Baník Most (oblouková hala, 18.00).

FOTBAL

SOBOTA. Přátelsky dorosty v Písku: Plzeň U17 – Písek U19 (9.30), žáci U13 a U12: Písek –  Dynamo České Budějovice (12.00), muži: Písek B – Sušice (17.00).

NEDĚLE. Přátelsky žáci U15:  Písek – Táborsko (12.00), Písek U16 –  Semice muži (13.30).

FUTSAL-FIFA

SOBOTA. Okresní přebor v Písku –  12. a 13. kolo: SK River Plate – Palma (8.30), Palma – Blue Dolphins (9.05), Wanasto A – SK River Plate (9.40), Blue Dolphins – Wanasto A (10.15), FC Motor – FC Tchibuk (10.50), Dream Team – FC Motor (12.00), Marná snaha B – Dream Team (oblouková hala, 12.35).

NEDĚLE. Okresní přebor v Písku –  13. kolo: FC Unbroken – FC Hasiči (13.10), FC Hasiči – Real Club (13.45), FC Chelsea Fans – FC Unbroken (14.20), Real Club – FC Chelsea Fans (oblouková hala, 14.55).

Okresní soutěž – skupina o konečné umístění v Písku – 1. a 2. kolo: SK Masters – Wanasto B (8.30), AISIN – SK Masters (9.05), Wanasto B – Latro (9.40), Latro – AISIN (10.15), Tomcat – Platan Club Písek (10.50), SK Svěžící Žďár – Tomcat (11.25), Platan Club Písek – Veselá Bída (12.00), Veselá Bída – SK Svěžící Žďár (12.35), Béčka – TJ Platan Protivín (13.10), TJ Platan Protivín – FC Špitál (13.45), FC Špitál – Béčka (oblouková hala, 14.20).

BASKETBAL

SOBOTA. Žákovská liga U14:  Sršni Písek – ŠSK Slaný (11.00). 2. liga muži: Sršni Písek – BK Kladno (13.00). Extraliga U17: Sršni Písek – BCM  Slovácká Ostrava (sportovní hala, 15.30).

NEDĚLE. Žákovská liga U14: Sršni Písek – USK Praha (9.00). Extraliga U17: Sršni Písek – BCM Moravská Ostrava  (11.00). 2. liga muži: Sršni Písek – Thermia Karlovy Vary (sportovní hala, 13.00).

LEDNÍ HOKEJ

PÁTEK. Liga juniorů: Písek – Mělník (17.30). Liga starší dorostenci: Milevsko 2010 – Třebíč (20.00).

SOBOTA. Liga starší žáci: Milevsko 2010 – Třemošná (11.15). Liga mladší a starší žáci: Písek –  Zbraslav (12.00). 1. liga: Písek – Ústí nad Labem (17.30).

NEDĚLE. Liga mladší a starší žáci: Písek –  Domažlice (11.00).

VEŘEJNÉ  BRUSLENÍ

PÁTEK. Zimní stadion v Milevsku: 10.00 – 11.30 a 13.30 – 15.00 hodin. Zimní stadion v Písku: 13.00 – 14.30 hodin.

NEDĚLE. Zimní stadion v Milevsku: 13.15 – 14.45 hodin.  ZS v Písku: 13.00 – 14.30 hodin.

ZUMBA

PONDĚLÍ. Aerobní cvičení  v Milevsku (sportovní hala, 20.00).

TURISTIKA

SOBOTA. KČT Otava Písek pořádá pěší výlet Okolím Písku 2. Trasa bude určena dle charakteru počasí  na místě srazu – ve 13.00 hodin před sportovní halou v Písku.