FOTBAL

SOBOTA.  Divize: Čížová – Benešov (11.30). ČL dorostu U19: Písek – Ústí nad Labem (11.00). ČL dorostu U17/U16: Písek – Viktoria Plzeň (13.30/15.45). OP muži: Kostelec nad Vltavou – Mirotice, Podolí II – Boston Kluky, Semice – Borovany, Skály – Chyšky (15.00). Přátelsky: Milevsko jun. –  Čimelice (15.00).

NEDĚLE. Liga starší žáci U15/U14: Písek – Vlašim (10.00/11.45). KP dorostu: Milevsko – Loko České Budějovice (13.00). OP muži: Protivín B – Smetanova Lhota (13.00), Milenovice – Oslov, Kovářov –  Hradiště B (15.00). Přátelsky starší a mladší žáci: Milevsko – Bechyně (9.30), starší přípravky U10:  Písek – Vodňany (14.00).

FUTSAL-FIFA

SOBOTA. Okresní soutěž – skupina o postup v Písku: FC Motor – Brufen 800 (8.30), FC Hazard – FC Motor (9.05),  Brufen 800 – Latro (9.40), Latro – FC Hazard (10.15), FC Špitál – FC Davis (10.50), FK Osev – FC Špitál (11.25), FC Davis – TJ Platan Protivín (12.00).

TJ Platan Protivín – FK Osev (12.35), SK Orange Sheep – FC Alfa (13.10), FC Handball – SK Orange Sheep (13.45), FC Alfa – AFC Veselá Bída (14.20), AFC Veselá Bída – FC Handball (oblouková hala, 14.55).

NEDĚLE. Okresní soutěž – skupina o konečné umístění v Písku: SK Masters – FC AISIN  (8.30), FC AISIN  – Tomcat (9.05),  Tomcat – SK Masters (9.40), Platan Club Písek  – Béčka (10.15),   SK LIONS – Platan Club Písek (10.50), Béčka –  SK Svěžící Žďár (11.25).

SK Svěžící Žďár  – SK LIONS (12.00), FC Chelsea Fans B – AC Parta (12.35), Klapzuba Team – FC Chelsea Fans B (13.10), AC Parta – RC Hradiště (13.45), RC Hradiště – Klapzuba Team (oblouková hala, 14.20).

HÁZENÁ

SOBOTA. 1. liga mladší dorostenky: Písek – Ústí nad Labem (oblouková hala, 16.00).

NEDĚLE. 2. liga mužů: Sokol Písek – Talent Plzeň B (oblouková hala, 17.00).

BASKETBAL

SOBOTA. KP st. mini U13: Sršni Písek  – BK Tábor  (sportovní hala, 8.00). KP nejml.  mini U11: ZŠ Tylova Písek A  –  BK Strakonice dívky (8.30), ZŠ Tylova Písek A – BK Pelhřimov (hala Elim, 11.30). 

KP st. mini U13:  Sršni Písek – BK Lions J. Hradec (13.30), Sršni Písek  – BSK Č. Budějovice (sportovní hala, 17.30). Žákovská liga U15: Sršni Písek –  BK Prostějov (sportovní hala, 15.30).

NEDĚLE. Žákovská liga U15: Sršni Písek  – Slavia MBA  Kroměříž (sportovní hala, 10.00).

TENIS

SOBOTA. Turnaj klubu TK ZVVZ v Milevsku (sportovní hala, 8.00).

NEDĚLE. Turnaj klubu TK ZVVZ v Milevsku (sportovní hala, 8.00).

ZUMBA

PONDĚLÍ. Aerobní cvičení na taneční prvky v Milevsku (sportovní hala, 20.00).  

VEŘEJNÉ BRUSLENÍ

SOBOTA. Komterm Arena v Písku: 13.00 – 14.30 hodin.

NEDĚLE. Komterm Arena v Písku: 13.00 – 14.30 hodin.

TURISTIKA

NEDĚLE. KČT Milevsko pořádá akci pod názvem Jarní cyklovýlet za sluníčkem. Trasa: Milevsko – Osek –  Kučeř – Zvíkov – Oslov – Záhoří – Jetětice – Rukáveč – Milevsko  (50 km). Odjezd od spořitelny v Milevsku v 9.00 hodin.