Pátek

Hokej

Extraliga: Motor ČB – Olomouc (17.30).

Krajská liga muži: Vimperk – Střelci J. Hradec (19.30).

Regionální liga junioři: Soběslav – Tábor (17.40), Střelci J. Hradec – Strakonice (19).

Sobota

Hokej

Krajská liga muži: Radomyšl – Milevsko (17 Písek), Veselí – Strakonice (17), Samson ČB – Hluboká (18.30 Pouzar centrum).

Extraliga dorostu: Motor ČB – Kobra Praha (13).

Liga dorostu: Písek – Motor B (9), Střelci J. Hradec – Č. Krumlov (13.40), DDM ČB – Tábor B (15.45 II. plocha).

Házená

II. liga muži: Třeboň – Loko ČB (18).

II. liga ženy: Strakonice – Háje (17).

Liga mladší dorostenky: Strakonice – Háje (15).

Basketbal

Extraliga juniorky: Strakonice – Havířov (16)

Stolní tenis

I. liga muži: Pedagog ČB – Havlíčkův Brod B (15).

II. liga muži: Studená – Jaroměř (15).

III. liga muži: ČZ Strakonice – Soběslav/Studená (15).

Atletika

40. ročník Velké ceny Kam. Újezdu vytrvalců (16 fotbalové hřiště 15 km, 16.05 dorost, mílaři a příchozí 4,2 km, 15 žáci 1,5 km, 14.30 děti 500 m).

15. ročník běhu Kocelovice – Hornosín – Kocelovice (10 od hospody v Kocelovicích, 6,7 km).

Pivoňův běh v Píseckých horách (13 louka Na Křižatkách 21 km, 13.10 na 10 km, 13.20 na 5 km, 11 děti od 300 m).

Memoriál Jana Janovského v Blatné (9 letní stadion, běhy na 3, 5 a 10 km, děti kratší trasy).

Motorismus

Šumavský Amatér Cup v motokrosu v Horažďovicích (12, trénink 7.45).

Triatlon

Jihočeský pohár: duatlon Tálín (13 v Tálíně, 1,9 km běh, 3,8 km horské kolo, 3,8 km běh).

Jachting

Krajský přebor třídy Létající Holanďan a Optimist (10 rybník Dvořiště, pokr. v neděli).

Poslední vítr na Lipně (10 Černá v Pošumaví, 11 dálkový závod).

Neděle

Hokej

Krajská liga muži: Božetice – Český Krumlov (17).

Liga junioři: Písek – Kralupy (17).

Regionální liga junioři: Strakonice – Soběslav (15.15), DDM ČB – Střelci J. Hradec (17.30 II. plocha).

Liga dorostu: Č. Krumlov – Motor B (10), Tábor B – Písek (16.25), Střelci J. Hradec – Strakonice (17.40).

Házená

Interliga ženy: Písek – Stupava (15).

Cyklistika

Velká cena Vimperka MTB XCO,(14.30 areál Vodník muži Elite, junioři a kadeti, 13.30 zeny, juniorky, kadetky, Masters a muži hobby, 11 až 12 děti).

Basketbal

Extraliga juniorky: Strakonice – Ostrava (9.30).

Stolní tenis

II. liga muži: Studená – Hostinné B (10).

III. liga muži: ČZ Strakonice – Sokol ČB (10)

Motorismus

Krajský přebor v motokrosu v Kaplici (13 Blanská kotlina, 7.30 trénink).