Bude to supervolejbalová sobota. Ve Sportovní hale v Českých Budějovicích nejprve dámy z Madety ČB zabojují v baráži o postup do extraligy, pak už přijde na řadu druhý zápas finále.

"Nejprve od půl třetí bude bojovat ženský tým Madetek, od osmnácti naváže druhý duel finálové série extraligy mužů. Na dvojzápas platí vstupenka na finálové utkání Jihostroje," vysvětluje PR manažer Jihostroje Matěj Mayer.

Karel Vácha byl hostem pořadu Hvězdy v prachu
Cipro to uměl s kabinou, Tobiáš byl ve Slavii diktátor, říká Karel Vácha

Jihočeši zahájili finálovou sérii skvěle. Prokázalo se, že se hráči Jihostroje dali na závěr sezony skvěle dohromady. „Termínová shoda vybízela k tomu, že můžeme spojit atraktivní zápasy mužů a žen v jednu událost. Věřím, že spousta fanoušků chce podpořit také náš ženský tým, kterému se po skvělé sezoně podařilo postoupit do baráže o extraligu. Chceme jim tak dát příležitost užít si příjemný volejbalový den,“ těší se generální manažer klubu Robert Mifka.

V sobotu v půl třetí všechno začne. Madetky jsou v sérii proti Šternberku. Jsou zatím velmi úspěšné. "K vítězství v baráži už volejbalistkám zbývá udělat jen poslední krok."

O finále soutěže mužů v Deníku podrobně informujeme. První zápas v Praze byl excelentní. "Je to jen první krok," říká opatrně, ale dostatečně sebevědomě trenér Jihostroje Andrzej Kowal.

Na dvojzápas platí vstupenka na finálové utkání mužů v hodnotě 300 Kč, kterou je možné zakoupit online na www.volejbalcb.cz. Vstupenky budou v prodeji také na pokladně Sportovní haly od 14 hodin. Vstup bude fanouškům umožněn výhradně hlavním vchodem. Kdo bude chtít navštívit pouze zápas žen VK Madeta, může si do 18 hodin vyžádat na pokladně vrácení 250 Kč výměnou za zakoupenou vstupenku.