V sobotu 5. listopadu se v písecké Orange aréně konal turnaj nazvaný Jihočeská open, který byl určený pro přípravky a mini přípravky. Domácí tým HC ŠD Písek měl zastoupení v obou kategoriích.

Přípravky HC ŠD Písek - Pedagog 2:5, Blatná 0:4, Prachatice 3:9, Blatná 0:5, Pedagog 3:2sn.

Mini přípravka HC ŠD Písek - Blatná 0:2, Pedagog 3:4, Suchdol 4:2, Prachatice 4:1.

Muži – 2. NHbL

SK Suchdol nad Lužnicí – HC ŠD Písek 4:3 sn (3:1, 0:0, 0:2 – 1:0)

Branky a nahrávky: 1. Tácha (Kalát), 5. Kalát (Tácha, Císař), 10. Tácha (Apfelthaler), rozh. nájezd Kropík – 6. Habart (Sup), 31. Hronek (Sup, Gába), 38. Hronek (Kabele, Habart).

Střely: 37:22, Vyloučení: 6:5, Využití: 0:1, V oslabení: 0:0, Počet diváků: 57.

Sestava HC ŠD Písek: Čapek – Kozák, Volf R., Hronek, Sup – Gába, Kabele, Habart – Duchoň, Pelc, Rychlík, Kocourek.

Trenér HC ŠD Písek Marek Kabele po utkání řekl: „Těžký zápas. Opět jsme měli problémy se sestavou a museli nám vypomoci kluci z B-týmu. Suchdol na nás vletěl a dostal se brzy do vedení. My ale nesložili zbraně a podařilo se nám vyrovnat. Myslím, že dělba bodů byla nakonec spravedlivá. Jen škoda nájezdů, bodík navíc by byl super."

V neděli 13. listopadu hostí HC ŠD od 10 hodin v posledním domácím utkání letošního kalendářního roku tradičního rivala ze Zlivi. V prvním vzájemném měření sil bylo utkání dlouho vyrovnané, ale nakonec díky povedené poslední třetině přivezl Švantlák všechny body za výhru 5:1.

Mladší dorost - Extraliga

HBC Hostivař - HC ŠD Písek 8:2 (4:0, 2:0, 2:2)

Branky HC ŠD Písek: Matěj Hnul 2.

Sestava HC ŠD Písek: Bauš - Beličková, Hnyk Š., Hokr, Sýkora, Šimůnek, Hnyk M., Daněk, Čapek, Fojtů,

Trenér HC ŠD Písek Vít Čapek po utkání řekl: „Domácím gratuluji k vítězství. V současné době jim nemůžeme být rovnocenným soupeřem. I přes porážku jsem spokojený s určitými pasážemi. Důležité je, že jsme bojovali i za nepříznivého stavu."