Zlaté medaile vybojovaly: Tereza Kutišová v sestavách bez náčiní a se švihadlem a Natálie Křížová ve dvojboji sestav s míčem a s kuželi. Obě závodnice zaujaly hlavně  svou technikou a spolu s výrazem předčily své soupeřky.

Stříbrné medaile přidaly Linda Laláková za sestavy bez náčiní a s obručí, a Natálie Kotašková sestavou bez náčiní a se švihadlem, stejně tak jako bronzová Sabina Kubíčková.

Na závod byl milevský klub RG Proactive pozván sportovním svazem Horního Rakouska, jehož závodnice se zúčastňují Milevského poháru v jarním období. Výkony děvčat ocenil i sportovní vedoucí hornorakouského sportovního svazu a jeho prezident Franz Schiefermair.

Úspěšná milevská výprava byla doprovázena trenérkou Lucií Tollingerovou, jako rozhodčí pracovala Dana Vojtová.

Z haly pražských Bohemians přivezly zlaté medaile milevské dorostenky Kristýna Souhradová a Ludmila Korytová, které se představily v nové skladbě dvojic.

Dalším závodem, který čeká hlavně na nejmladší milevské závodnice,  je Mini  Cup, pořádaný v milevské sportovní hale v sobotu 8. prosince.
Mezitím se Natálie Křížová zúčastní soustředění reprezentačního družstva nadějí v Brně, kde se budou kontrolovat i zadané úkoly především ohledně techniky s míčem.

Klub Proactive zve veřejnost  na další setkání se známým moderátorem a cvičitelem aerobiku Jiřím Gruntorádem, které se uskuteční v milevské sportovní hale v neděli 9. prosince od 14 hodin. Bude to příležitost pro všechny, kteří si chtějí aktivně protáhnout své tělo pod vedením zkušeného lektora.

DANA VOJTOVÁ