Liberec – Po domácím výprasku 0:13 odjížděly florbalistky FBC United České Budějovice na sever Čech s mírnými obavami, ale nakonec se na jih vracely s dobrou náladou, protože na palubovce třetího týmu ligy podaly velice solidní výkon. Českobudějovické florbalistky se navíc musely obejít bez své brankářky Kristýny Petržalové, kterou tak nahradila Anežka Zakostelecká a ta podala velice dobrý výkon. „Nešťastně jsem uklouzla na schodech. Jsem ráda, že mám tak kvalitní nástupkyni," říká o své náhradnici Petržalová. Jihočešky srdnatě bojovaly a ještě v polovině zápasu vedly 1:3.  „Do té doby jsme byli na koni a domácí hráčky  byly trochu bezradné. Potom se však projevila větší zkušenost a kvalita Liberečanek a nasázely nám šest branek," říká k vystoupení Jihočešek Ivan Janoušek. Severočešky tedy vývoj zápasu otočily a po dvou třetinách vedly 7:3.
V poslední třetině přidaly ještě jeden gól a vyhrály celkem 8:3. „Těší mě, že hráčky bojovaly i za nepříznivého stavu a poslední třetinu jsme prohráli pouze 0:1. Za nejlepší hráčku považuji Veroniku Rybičkovou," těší Ivana Janouška. Rybičková byla autorkou dvou branek po pohledných kombinačních akcích.  Svou premiérovou branku v extralize vstřelila Ludmila Kadlecová po přihrávce Janouškové. V poslední třetině navíc neproměnila trestné střílení Tomešová.
V neděli hrají českobudějovické florbalistky v domácím prostředí s Chodovem.
Branky: 2. a 32. Kabeláková 31. a 44. Paulovičová 35. a 39. Mlejnková 36. Leierová 39. Müllerová  – 12. Kadlecová 14. a 25. Rybičková