Za Boxing v-gym Písek nastoupili dva zápasníci – David Švehla a František Vobr, které vedl Viktor Český. Jako první boxoval David Švehla ve váze do 71 kg, a to pod pravidly full muay thai.

Zápas se vyvíjel podle představ Viktora Českého, David dělal to, co po něm kouč chtěl a svého soupeře ve třech kolech uklinčoval a doslova ho udolal údery koleny tak, že soupeř se v polovině třetího kola vzdal. Ovšem  všechna čest šumperskému borci, který toho ustál opravdu hodně.

V zápase večera se představil  František Vobr v těžké váze nad 91 kg, rovněž v thajském boxu. František Vobr skvěle zaboxoval  dvě kola, když soupeře přímo drtil, ale jak už to bývá u těžkých vah, došel mu kyslík. Soupeř byl v posledním kole opravdu dobrý a domácí diváci ho hnali stále dopředu, a tak nakonec zvítězil 3:0 na body.

I tak vezli písečtí borci domů alespoň jednu výhru, se kterou byli  maximálně spokojeni. Pokud se chcete dozvědět  něco více o thajském boxu či klasickém boxu, v sobotu 21. prosince  se v Táboře uskuteční gala večer,  který pořádá David Kubíček z KBC Tábor, za který zápasí Viktor Český z Oslova.