Pokračovala rovněž soutěž Mistry s mistry svým druhým závodem v Liberci. Tentokráte již v plné síle zabodovala v soutěži sportovních dvojic v kategorii C 12 – 14 let svým 7. místem ze 14 Tereza Šejnohová a Barbora Králová. V kategorii D nad 15 let si vybojovala zlato( z 8 dvojic) Barbora a Kristýna Kutějová a ještě jednu zlatou si přidala Barča v soutěži jednotlivců (z 15). Další úspěch měla i Tereza Šejnohová v kategorii jednotlivci 12-14 let kdy z 39 soutěžících získala 17 místo a Nina Fučíková v kategorii 9 – 11 let obsadila 16 místo (z 33). Posledním účastníkem sportovního aerobiku byl fitness tým „Thor“ ve složení Vendula Walterová, Michaela Čechová, Veronika Lingánová, Klára Počtová, Kateřina Polanská a Sabina Krupitzerová který získal páté místo.Na všech choreografiích se podílela Kateřina Kubínová a sestry Kutějovi.

Do Liberce vyrazila i děvčata se sestavami ATS (aerobik tým show) kdy v kategorii A 7 – 9 let získala sestava ve složení Sára Beranová, Barbora Zemanová, Adéla Elexhauserová, Kristýna Famfulová, Anna Gornická, Nora Demangeon, Dorota Mucha, Nikola Hřebejková a Andrea Strnadová. Tuto choreografii s motivem animované pohádky Na vlásku připravila Michaela Čechová, Vendula Walterová a Veronika Lingánová. V kategorii C 11 – 14 let předvedla choreografii Kateřiny Kubínové „Sám doma“ Nina Fučíková, Ema Kolářová, Monika Janovská, Veronika Opelková, Izabela Vrbová, Jasmína Nohejlová Hanna Mucha, Tina Picková, Sára Nosková, Sofie Červinská, Anna Šimíková, Kristýna Wolfová, Barbora Králová a Barbora Dragounová. Po ne příliš přesvědčivém a trochu zmateném výkonu se porota oprávněně rozhodla pro sedmé (poslední) místo. Radost se ale vrátila zpět po výkonu nejstaršího ATS týmu v kategorii D nad 14 let a v choreografii Pavly Peroutkové „Sněženky a machři“, kterou předvedla Vendula Walterová, Michaela Čechová, Veronika Lingánová, Klára Počtová, Kateřina Polanská , Sabina Krupitzerová, Natalie Hřebejková, Tereza Šejnohová, Karolína Šarešová, Eliška Stará, Adéla Filařová a Berenika Střízková. Děvčata získala bronzovou medaili.

Na fotografiích jsou sestavy: Sněženky a machři - Kristýna Kutějová, Michaela Čechová, Tereza Šejnohová, Berenika Střízková, Adéla Filařová, Natálie Hřebejková, Vendula Walterová, Karolína Šarešová, Klára Počtová, Veronika Lingánová, Barbora Kutějová, Kateřina Polanská a Pavla Peroutková. Dole vlevo Eliška Stará a Sabina Krupitzerová.

Sestava Na vlásku - Choreografky Vendula Walterová, Michaela Čechová a Veronika Lingánová, Nikola Hřebejková, Barbora Zemanová, Andrea Strnadová, Sára Beranová,Dorota Mucha, Kristýna Famfulová, Anna Gornická a Adéla Elexhauserová, chybí Nora Demangeon.