V sobotu 3. června se sportovní fanoušci mohou těšit na zajímavé a důležité duely, které doplní závody motorek na Hradišti. Ty pokračují také v neděli.

Dva zápasy se hrají jen několik metrů od sebe a oba se začátkem v 11 hodin. Jeden z nich obstarají hokejbalisté HC ŠD Písek, kteří sehrají třetí utkání finálové série 2. NHbL proti Suchdolu nad Lužnicí. Písečtí vstoupili do bojů o titul neohroženě a v úvodních dvou střetnutích na hřišti soupeře si vybojovali náskok 2:0 na zápasy. V sobotu tak v případě vítězství mohou slavit zisk trofeje.


Jen o kousek dál, na trávníku v areálu FC Písek, nastoupí domácí dorost U19 v závěrečném střetnutí České ligy dorostu před vlastními fanoušky proti vrstevníkům z Chrudimi. Svěřenci trenéra Rostislava Grossmanna budou chtít v rozlučce uspět.

Se sezonou se rozloučí futsalisté, kteří si to v sobotu od 10 hodin rozdají o titul v rozhodujícím finále okresního přeboru, které bude hostit písecká oblouková hala. Po dvou zápasech je stav mezi týmy Unbrokenu a Blue Dolphins vyrovnaný 1:1. Příznivci motorismu jistě nepohrdnou návštěvou hradišťského okruhu, kde se v sobotu i v neděli budou prohánět malé motocykly v rámci seriálu mezinárodního mistrovství republiky a přeboru ČR minibiků.