Družstvo dívek se umístilo na sedmém místě s 30,50 body.

Výkony a umístění milevských děvčat:

60 m - 1.rozběh - 7. Eliška Koutníková 9,54 sec.-celkově 8.-9.místo a zisk 2,5 bodu, 5. rozběh - 4. Kateřina Kosinková 11,56 sec., 7. rozběh - 2. Karolina Vrzalová 10,36 sec., 3. Eliška Konopiská 10,63 sec.

150 m - 1.rozběh - 8. Kristýna Mikšovská 24,30 sec.-celkové osmé místo a tři body pro družstvo, 6. rozběh - 2. Karolina Vrzalová 26,32 sec., 3. Eliška Konopiská 27,79 sec.

Plný míč 1 kg - 4. Kristýna Mikšovská 9,72 m-celkové čtvrté místo a sedm bodů pro družstvo, 8. Iveta Capůrková 9,09 m-celkové osmé místo a tři body, 16. Kateřina Kosinková 6,02 m

Dálka - 4. Eliška Koutníková 400 cm a sedm bodů, 12. Kristýna Mikšovská 362 cm

Výška - 3. Iveta Capůrková 121 cm a osm bodů

Chlapecké družstvo milevského Sokola pak skončilo s 2,5 body na šestnáctém místě.

Dosažené výkony a umístění milevských chlapců:

60 m - 3.rozběh - 7. Antonín Mašek 10,93 sec., 4.rozběh - 4. Vojtěch Španvirt 10,68 sec.

150 m - 2.rozběh - 4. Vojtěch Španvirt 26,87 sec.

600 m - 2.rozběh - 7. Tomáš Volf 2:18,43 min., 10. Martin Capůrka 2:24,55 min.

Plný míč 1 kg - 19. Martin Capůrka 5,77 m

Dálka - 36. Tomáš Volf 281 cm

Výška - 8.-9. Martin Capůrka 100 cm a 2,5 bodu

Družstvo MIX získalo v soutěži jeden bod a obsadilo deváté místo.

Štafeta 8x100 m - 2.rozběh - 2. TJ Sokol Milevsko ( Konopiská, Mašek, Volf, Kosinková, Vrzalová, Španvirt, Capůrková, Koutníková ) 2:21,16 min.-celkové desáté místo a jeden bod

V Českých Budějovicích startovala i družstva atletických přípravek chlapců a děvčat Atletiky Písek.

Písecké dívky se umístily na desátém místě s 20 body.

A zde jsou výkony a umístění píseckých dívek:

60 m - 2. rozběh - 5. Kristýna Kozáková 9,87 sec., 3. rozběh - 5. Karolina Straková 10,09 sec., 6. rozběh - 1. Zora Bočková 9,73 sec., 7. rozběh - 1. Tereza Kozáková 8,93 sec.-celkové první místo a jedenáct bodů pro Písek

150 m - 2. rozběh - 1. Karolina Straková 24,33 sec.-celkové deváté místo a dva body, 6. Kristýna Kozáková 25,64 sec., 5. rozběh - 1. Zora Bočková 24,66 sec.

Míček 150 g - 10. Kristýna Kozáková 24,46 m-jeden bod

Dálka - 5. Tereza Kozáková 394 cm-šest bodů, 17. Zora Bočková 355 cm, 21. Karolina Straková 341 cm

Chlapci z Atletiky Písek obsadili 21 body místo deváté a dosáhli těchto umístění a výkonů:

60 m - 3. rozběh - Tobias Souček 10,52 sec.

50 m př. - 1. rozběh - 2. Ondřej Konfršt 9,76 sec.-celkové šesté místo a pět bodů

Míček 150 g - 6. Ondřej Konfršt 35,52 m-pět bodů, 41. Tobias Souček 16,11 m

Plný 1 kg míč - 17. Tobias Součak 6,06 m

Výška - 1. Ondřej Konfršt 127 cm-jedenáct bodů

Mimo soutěž rovněž startovala písecká žákyně Klára Konfrštová, která ve 4. rozběhu na 60 m zaběhla čas 9,13 sec., ve druhém rozběhu na 150 m měla čas 21,91 sec. a v běhu na 800 m dosáhla čas 2:39,58 min. Druhou píseckou závodnicí, která startovala mimo soutěž v kategorii žákyň, byla Andrea Nikodémová. Ta v běhu na 1 500 m př. dosáhla čas 5:50,89 min.

Josef Fuka