Milevský trenér Fleischmann si zaběhl dvoustovku a v ní ve druhém rozběhu obsadil třetí místo a časem 25,70 sec. skončil celkově na sedmém místě se ziskem čtyř bodů pro BAK. Jeho druhou disciplínou byl hod 2 kg diskem a v něm za výkon 22,97 m bral dva body , když skončil na devátém místě.

Junior David Barda si zaběhl stometrovou trať a v ní ve čtvrtém rozběhu časem 12,94 sec. skončil na druhém místě a celkově skončil na devátém místě se ziskem dvou bodů. V hodu 2 kg diskem měl výkon 17,83 m a obsadil dvanácté místo.

Milevští atleti tak svými výkony a umístěními přispěli k třetímu místu bechyňského družstva mužů, které vybojovalo ve třetím kole KPD celkem 75 bodů.

V Nové Včelnici se mezi muži rovněž prezentoval nadějný milevský dorostenec Štěpán Pokorný, který startoval mimo soutěž ve skoku vysokém a jeho výkon byl 183 cm. Kromě výšky si také vyzkoušel hod 2 kg diskem a s ním dohodil do vzdálenosti 20,14 m.

V Nové Včelnici rovněž závodilo družstvo žen atletického oddílu milevské TJ Sokol. Milevské ženy během třetího kola celkem nasbíraly 108 bodů a obsadily skvělé třetí místo.

A zde jsou jejich výkony a umístění v jednotlivých disciplinách:

100 m - 2. rozběh - 5. Karolina Dušková 14,58 sec., 6. Pavla Tůmová 14,60 sec., 4. rozběh - 1. Pavla Molíková 13,21 sec.-celkové první místo a zisk jedenácti bodů, 2. Adéla Pecková 15,53 sec., 3. Zuzana Dvořáková 15,99 sec.

200 m - 2. rozběh - 1. Karolina Dušková 30,22 sec.-celkové páté místo a šest bodů, 2. Pavla Tůmová 30,83 sec.-celkové sedmé místo a čtyři body

100 m př. - 1. rozběh - 3. Hana Zabloudilová 20,52 sec.-celkové čtvrté místo a sedm bodů, 2. rozběh - 3. Eva Hrychová 21,40 sec.-celkové šesté místo a pět bodů

4x100 m - 1. rozběh - 3. Sokol Milevsko ( Koutníková, Pecková, Tomášová, Tůmová ) 59,52 sec.-celkové třetí místo a osm bodů, 2. rozběh - 1. Sokol Milevsko ( Dušková, Dvořáková, Synková, Zabloudilová ) 61,12 sec.-celkové páté místo a šest bodů

Disk 1 kg - 5. Dominika Koutníková 21,67 m-šest bodů, 6. Pavla Tomášková 21,47 m-pět bodů

Koule 4 kg - 4. Pavla Tomášová 7,87 m-sedm bodů, 6. Karolina Synková 7,56 m a pět bodů, 7. Eva Hrychová 7,16 m a čtyři body

Dálka - 1. Pavla Molíková 500 cm-jedenáct bodů, 11. Karolina Synková 368 cm, 12. Adéla Pecková 364 cm, 14. Zuzana Dvořáková 351 cm

Tyč - 3. Pavla Molíková 218 cm a osm bodů

Výška - 2. Eva Hrychová 138 cm a devět bodů, 5. Hana Zabloudilová 133 cm a šest bodů

Josef Fuka