VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Anketa Nejúspěšnější sportovec Písecka 2012 - nominace

Písecko – Anketu Nejúspěšnější sportovec roku 2012 okresu Písek pořádá Okresní sportovní sdružení ČSTV Písek ve spolupráci s marketingovými agenturami ČOK CZ a DECARO RMG a Píseckým deníkem jako mediálním partnerem.

31.1.2013
SDÍLEJ:

Snímek je z vyhlášení výsledků ankety Sportovec Písecka 2011 - kategorie Sportovní kolektiv. Foto: Archiv Deníku

Jednotlivé oddíly zaslaly nominace ve čtyřech hlavních kategoriích – dospělí, mládež do 15 let, sportovní kolektivy a trenér, z nichž odborná komise vybere ty nejlepší.

Dnes zveřejňujeme kompletní seznam všech navrhovaných sportovců a kolektivů. Slavnostní vyhlášení výsledků ankety se uskuteční 28. února od 18 hodin v píseckém hotelu Bílá růže.

KATEGORIE – DOSPĚLÍ

Michal Fučík, atletický oddíl a Odbor ČASPV při TJ Chyšky. Na republikovém finále Corny poháru v atletice obsadil 15. místo v soutěži družstev a 8. místo ve vrhu koulí, v krajském finále Corny poháru v atletice obsadil 1. místo v soutěži družstev, stejně tak i v okresním poháru Corny. V krajském atletickém přeboru získal 1. místo ve vrhu koulí a v hodu kladivem. 

Iveta Luzumová, Sokol  Písek  –  házená. Velká opora týmu, která se podílela na jeho startu v osmifinále evropského Vyzývacího poháru, zisku 5. místa v základní části soutěži WHIL a  3. místa v play- off české části interligy, získala tituly házenkářka roku a házenkářka WHIL za rok 2011.

Petr Mára, Sokol  Písek  –  rychlostní  kanoistika. Získal 3. místo na mistrovství ČR juniorů v C1 (kanoe jednotlivci) na 1000 m, 3. místo na mistrovství ČR juniorů v C2  na 1 000 m, 3. místo na mistrovství ČR juniorů v C2  na  500 m v Račicích, 3. místo na MČR C1 juniorů v maratonu v Týně nad Vltavou, juniorský reprezentant České republiky, účastník závodu olympijských nadějí v Maďarsku.

Jiří Marek, SK Casting rybolovná technika Písek  –  rybářský sport. Juniorský vítěz mistrovství ČR a Světového poháru v Lenzingu. Na mistrovství světa juniorů v Chorvatsku získal tři tituly mistra světa v disciplínách, ke kterým přidal stříbrnou medaili,  člen vítězného družstva ČR.

Jakub Říha, TJ Spartak Písek –  Galaxy CykloŠvec – cyklistika. Získal 4. místo ve Světovém poháru  (4 x Pro Tour) v Polsku, 7. místo ve Světovém poháru Fort Wiliam na Ukrajině, 8. místo ve Světovém poháru Houffalize v Belgii, 1. místo v kvalifikaci Světového poháru ve fourcrossu,  7. místo v celkovém pořadí Světového poháru ve fourcrossu 2012.

Tereza Vanišová, IHC Písek – lední hokej. Hráčka týmu mladšího dorostu IHC Písek a úspěšná členka reprezentačního družstva žen ČR do 18 let, zároveň figuruje v kádru ženské reprezentace dospělých, střídavě hostuje za družstvo žen HC Slavia Praha.

Zdeněk Vosátka, Atletika Písek – atletika. Na mistrovství ČR v Plzni v běhu na 100 km vybojoval 7. místo v čase 9.33,46 hod., dále běžel maraton v čase 3:19:55 hod., půlmaraton, závod na 15 km, 10 km a další závody v rámci Jihočeského kraje.

Anna Zástěrová, TJ Sokol Písek – kanoistika. Na mistrovství světa ve sjezdu družstev v La Plagne ve Francii získala 4. místo, dále zde vybojovala 4. místo ve sprintu družstev, 13. místo ve sjezdu jednotlivců a 12. místo ve sprintu jednotlivců. Na SP v srbském Karljevu  vybojovala 6. místo ve sjezdu jednotlivců a 6. místo ve sprintu jednotlivců, na mistrovství republiky ve sprintu jednotlivců v Českém  Vrbném vybojovala 1. místo, 1. místo získala i na MČR ve sjezdu žen do 23 let v Kamenici, kde rovněž vybojovala 2. místo ve sjezdu.

KATEGORIE – MLÁDEŽ DO 15 LET:

Dominik Bartuška, SKP Písek  –  karate. Získal 2. místo na mezinárodním turnaji North Bohemia 2012, 2. místo na turnaji Grand Prix  v Ústí nad Labem, 2. místo na Velké ceně Wakizaši Cup 2012, 2. místo na Velké ceně Nymburka, 1. místo na krajském přeboru, 2. místo na MČR mládeže v karate.

Tomislav  Dědič, TJ Sokol Písek  –  rychlostní  kanoistika. Získal 1. místo na mistrovství ČR v K1 na 200 m  mladších žáků, 1. místo na mistrovství ČR v K1 na 500 m mladších žáků v Račicích, 1. místo na mistrovství ČR v K1 na 2000 m mladších žáků v Týně nad Vltavou, 1. místo na mistrovství ČR v K2 na 200 m  mladších žáků, 2. místo na mistrovství ČR v K2 na 500 m  mladších žáků v Račicích, 3. místo v Českém poháru K1 na 2000 m  mladších žáků v Praze, 1. místo v Českém poháru v K1 na 2000 m  mladších žáků v Sedlčanech a 1. místo v ČP v K1 na 500 m mladších žáků, rovněž v Sedlčanech.

Zuzana Doubková, Taehan Protivín,  taekwondo – sportovní zápas. Získala 2. místo na Cobra Cupu v Praze, 3. místo na Scorpions Cupu v Olomouci, 2. místo na Májovém turnaji v Praze, zvítězila na Czech Open Praha, byla třetí na Prag Open a 3. místo získala také v Národní taekwondo lize mládeže.

Magdaléna Faitová, Atletika Písek – atletika. Vyhrála každý závod v rámci Jihočeského kraje na 50 m, 60 m a 50 m překážek, rovněž se podílela na úspěchu družstva přípravky v krajském přeboru družstev.

Martin Hrabák, SKI Klub Písek a Sokol Písek – sjezdové  lyžování.  Získal 4. místo v seriálu ČP ve sjezdovém lyžování v kategorii mladší žáci, zúčastnil se dvaceti závodů v ČR, Německu a ve Francii, byl členem reprezentace ČR v kategorii mladší žáci, získal 1. místo  MČR ve sjezdovém lyžování na umělé hmotě, 1. místo na mistrovství ČR v In-line Alpine slalomu v Kralupech nad Vltavou, 3. místo v seriálu Cila Cup v In-line Alpine slalomu, 2. místo v obřím slalomu Alpine In-line v Lammu v Bavorsku.

Michaela Kašová, Atletika Písek – atletika. Krajská přebornice v přespolním běhu, vítězka závodu Písecký kilometr, získala 2. místo v Běhu tolerance v Písku, získala 2. místo v krajském přeboru v běhu na 800 m, absolvovala řadu závodů v rámci Jihočeského kraje.

Sára Kovářová, TJ  Sokol  Písek  –  oddíl  házené. Zúčastnila se finálového kola žákovské ligy, podílela se na medailových umístěních družstva na turnajích, vyhlášena nejlepší hráčkou na turnajích v tuzemsku i zahraničí, nyní opora družstva mladších dorostenek Písku v 1. lize.

Adéla Kubičková, Taehan Protivín, taekwondo – sportovní zápas. Zvítězila na Cobra Cupu v Praze, 1. místo vybojovala i na Aprílovém turnaji v Humpolci, zlatou medaili si přivezla ze Scorpinos cupu v Olomouci, stejně jako z Májového turnaje v Praze, první rovněž byla na Czech Open Praha a Prag Open, je to vítězka Národní taekwondo ligy mládeže.

Hana Lípová, P-Klub  Milevsko – karate. Vybojovala 4. místo v Národním poháru mládeže v kumite a kata v Sokolově, získala 1. místo v turnaji nadějí kata v Táboře, byla v semifinále kata na mistrovství Evropy dětí a mládeže ve Francii, získala 1. místo v krajském přeboru kumite a kata v Českých Budějovicích, 2. místo v kata a 3. místo v kumite na Národním poháru mládeže v Milevsku, 2. místo v kata a 3. místo v kumite na mistrovství ČR v Praze, členka reprezentace ČR.

Kateřina Marková, SK Casting RT Písek – rybolovná technika. Vybojovala 1. místo na mistrovství ČR  žákyň, získala tři tituly na mistrovství světa juniorů v Chorvatsku (v disciplínách), získala 1. místo jako členka družstva ČR na MS juniorů v Chorvatsku, dvakrát obsadila 2. místo a jedno 3. místo na mistrovství  světa dospělých v Estonsku, nejúspěšnější závodnice v ČR v rybolovné technice za rok 2012.

Kristýna Račanová, AC Čimelice – judo. Získala 3. místo na mistrovství ČR, 2. místo na mistrovství ČR družstev, 3. místo na mezinárodní Velké ceně v Chomutově a v Jablonci, zvítězila v krajském přeboru  jednotlivců 2012.

Vít Strouhal, TJ  Chyšky  –  florbal. Získal 2. místo na otevřeném mistrovství ČAS, 1. místo v krajském přeboru České Asociace Sportu v Jindřichově Hradci, dále 1. místo na krajském Velikonočním turnaji v Jindřichově Hradci. Je kapitánem starších žáků florbalového oddílu TJ Chyšky. Je oporou družstva a nejlepším střelcem.

Jan Voráček, AKJ Panthers  Sokol Písek – bojové  sporty. Získal 1. místo na mistrovství ČR ve Fightingu, 2. místo na Cosa Cupu v Praze ve Fightingu, 2. místo na mistrovství ČR v Allkampf-jitsu.

KATEGORIE – SPORTOVNÍ KOLEKTIV:

AKJ Panthers Sokol Písek – oddíl bojových umění a sportu. Získal 1. místo na mistrovství Bavorska, 3. místo na mistrovství ČR v Allkampf – jitsu, 3. místo na mistrovství ČR ve Fightingu.

Basketbalové družstvo žáků  U – 14 TJ Sokol Písek. Tým získal 2. místo v extralize U-14 a 3. místo na mistrovství České republiky (Final tour).

Florbalový oddíl při odboru Asociace sportu pro všechny při TJ Chyšky - družstvo starších žáků. Družstvo získalo 2. místo na otevřeném republikovém přeboru ČASPV v Pardubicích, 1. místo v krajském přeboru ČASPV a 1. místo v krajském Velikonočním turnaji v Jindřichově Hradci.

Fotbalové družstvo žáků FC Písek. Družstvo získalo 4. místo v České lize žáků U15.

Házenkářské družstvo mladších dorostenek TJ Sokol Písek. Družstvo vyhrálo 1. ligu mladších dorostenek, ve finále mistrovství ČR skončilo na druhém místě a získalo stříbrné medaile. Dále obsadilo deváté místo na mistrovství světa středních škol a získalo druhé místo na největším mládežnickém turnaji světa Praga Handball Cup v Praze.

Hokejoví extraligoví starší dorostenci IHC Písek. Mužstvo ročníku 1994 – 95 se  v sezoně 2011 – 2012 probojovalo do play –  off, kde skončilo na celkovém 6. místě v celorepublikové extralize staršího dorostu.

SK Casting rybolovná technika Písek. Získal 1. místo jako nejúspěšnější družstvo ČR v lize mládeže 2012.

Taehan Protivín – taekwondo. Získal 2. místo v týmové soutěži Národní taekwondo ligy mládeže.

Oddíl házené TJ Sokol Písek – družstvo žen. Tým získal 5. místo v interlize, 3. místo v play- off české části WHIL, probojovalo se do osmifinále evropského Vyzývacího poháru.

SKP Písek – judo – družstvo dorostenek. Družstvo ve složení Matějčková, Hadašová a Račanová získalo 2. místo na mistrovství ČR 2012.

KATEGORIE –  TRENÉR:

Roman Heindl, hokejový klub IHC Písek. Dlouholetý trenér mládeže, šéftrenér mládeže IHC Písek a kouč extraligových starších dorostenců IHC Písek, kteří v minulé sezoně vybojovali 6. místo.

JOSEF FUKA, TJ Chyšky, atletický oddíl a odbor ASPV. V loňském roce oslavil 60. narozeniny a ČASPV mu udělila bronzový odznak dr. Miroslava Tyrš a Okresní sportovní sdružení ČSTV Písek mu předalo Plaketu za dlouholetou práci. Jako trenér atletického oddílu TJ Chyšky a cvičitel odboru ASPV dosáhl se svými svěřenci řadu pěkných výsledků.

Jaroslav Ptáček, fotbalový klub FC Písek. Zkušený trenér FC Písek, který v současné době trénuje mužstvo starších žáků FC Písek ročník narození 1998, které startuje v České lize žáků U15, což je nejvyšší soutěž této věkové kategorie v České republice. Po podzimní části soutěží soutěžního ročníku 2012/2013 v konkurenci mužstev jako jsou Sparta Praha, Slavia Praha, Dynamo Č. Budějovice a dalších se žáci FC Písek U15 umístili na 4. místě.

Jan Slavík, oddíl házené TJ Sokol Písek – družstvo žen. S interligovým  družstvem  žen se dostal až do osmifinále evropského  Vyzývacího poháru. V základní části interligy získal s týmem 5. místo a v české části WHIL  vybojoval krásné třetí místo v play-off a tím i bronzovou medaili.

Barbora Uhrová, Atletika Písek – atletika. V oddíle trénuje přípravku děvčat a mladší žákyně, a tím se podílí na jejich úspěšných výsledcích v krajském přeboru jednotlivců a družstev. Zároveň vede atletický kroužek na ZŠ E. Beneše v Písku.

Milan Zobal, Taehan Protivín – taekwondo. Svěřenkyně Adéla Kubičková vybojovala 1. místo a Zuzana Doubková 3. místo v Národní taekwondo lize mládeže,  dále 2. místo v týmové soutěži Národní taekwondo lize mládeže.

Autor: František Bořánek

31.1.2013 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Administrativa - Administrativa Administrativní pracovník 75 Kč

Všeobecní administrativní pracovníci ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 75 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: VÝHRADNĚ PRO OZP NEBO OZZ!!, - zkrácený úvazek - 4 hod/den , - pracovní doba: 7 - 11 hod. nebo dle dohody, Kontakt: Jiří Motl tel. 722 250 287. Pracoviště: Jiří motl - provozovna žižkova tř., Žižkova třída, č.p. 376, 397 01 Písek 1. Informace: Jiří Motl, +420 722 250 287.

Služby - Služby Uklízeč, uklízečka 17 000 Kč

Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech POKOJSKÁ. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 17000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pružná pracovní doba vč. So, Ne - dle potřeby zaměstnavatele., Kontakt na tel. 605 269 724, e-mail: info@hotelartpisek.cz nebo osobně v Art Hotelu.. Pracoviště: Jaroslav šmída - art hotel, Fráni Šrámka, č.p. 158, 397 01 Písek 1. Informace: Jaroslav Šmída, +420 605 269 724.

Služby - Služby Uklízeč, uklízečka 90 Kč

Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních UKLÍZEČ/KA - POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 90 kč, mzda max. 110 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: DOHODA O PROVEDENÍ PRÁCE, Pracoviště Rekreační středisko Radava, čistá mzda 80 - 100Kč/hod., Požadujeme: spolehlivost, Pracovní doba dohodou., Možnost ubytování.. Pracoviště: Gastrocentrum-písek s.r.o. - rekreační středisko radava, 399 01 Milevsko 1. Informace: Jaroslav Zelenka, +420 608 946 436;725 892 993.

Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič nákladního automobilu 35 000 Kč

Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) ŘIDIČ MEZINÁRODNÍ DOPRAVY. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 35000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracovní doba: nepřetržitý provoz, Jízdy po ČR a EU, Možnost rozšíření řidičského průkazu, Požadujeme: ŘP sk. C, kartu řidiče, profesní průkaz, praxi v oboru.. Pracoviště: Vladimír machek, s. r. o, Denisova, č.p. 893, 397 01 Písek 1. Informace: Vladimír Machek, +420 603 813 545.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Chorvatská fanynka. Fotbalové MS Rusko 2018
12

Krásné ženy z Argentiny, Nigérie a Evropy. Vyberte nejhezčí fanynku skupiny D

Žákovské zastupitelstvo v Písku.

Písečtí školáci si vyzkoušeli roli zastupitelů

OBRAZEM: Školáci v muzeu sledovali ukázky z vojenské historie

Písek – Pedagožky Prácheňského muzea Klára Koubová a Marcela Drhovská připravily nejen pro školáky předprázdninový program nazvaný Jihočeská vojenská historie.

Účetní z regionu Písecka a Milevska se setkaly na Zadově

Písecko - Již delší dobu se účetní z obcí Písecka a Milevska zajímaly o možnost společného setkání a školení k aktuálním legislativním změnám.

Červnová tvůrčí dílna v kovářovské škole

Kovářov - Žáci první třídy základní školy v Kovářově rozvíjeli svou představivost a kreativitu v rámci tvůrčí dílny, a to v úterý 19. června při zdobení perníků.

Slavností pětilisté růže pokračují bohatým programem

Český Krumlov - Už od sobotních osmi hodin ráno můžete v Českém Krumlově sledovat dění na druhém zámeckém nádvoří v rámci Slavností pětilisté růže. Na zámku bude totiž po celý den až do 18 hodin držet stráž Schwarzenberská granátnická garda.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT