VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Anketa Nejúspěšnější sportovec Písecka 2012 - nominace

Písecko – Anketu Nejúspěšnější sportovec roku 2012 okresu Písek pořádá Okresní sportovní sdružení ČSTV Písek ve spolupráci s marketingovými agenturami ČOK CZ a DECARO RMG a Píseckým deníkem jako mediálním partnerem.

31.1.2013
SDÍLEJ:

Snímek je z vyhlášení výsledků ankety Sportovec Písecka 2011 - kategorie Sportovní kolektiv. Foto: Archiv Deníku

Jednotlivé oddíly zaslaly nominace ve čtyřech hlavních kategoriích – dospělí, mládež do 15 let, sportovní kolektivy a trenér, z nichž odborná komise vybere ty nejlepší.

Dnes zveřejňujeme kompletní seznam všech navrhovaných sportovců a kolektivů. Slavnostní vyhlášení výsledků ankety se uskuteční 28. února od 18 hodin v píseckém hotelu Bílá růže.

KATEGORIE – DOSPĚLÍ

Michal Fučík, atletický oddíl a Odbor ČASPV při TJ Chyšky. Na republikovém finále Corny poháru v atletice obsadil 15. místo v soutěži družstev a 8. místo ve vrhu koulí, v krajském finále Corny poháru v atletice obsadil 1. místo v soutěži družstev, stejně tak i v okresním poháru Corny. V krajském atletickém přeboru získal 1. místo ve vrhu koulí a v hodu kladivem. 

Iveta Luzumová, Sokol  Písek  –  házená. Velká opora týmu, která se podílela na jeho startu v osmifinále evropského Vyzývacího poháru, zisku 5. místa v základní části soutěži WHIL a  3. místa v play- off české části interligy, získala tituly házenkářka roku a házenkářka WHIL za rok 2011.

Petr Mára, Sokol  Písek  –  rychlostní  kanoistika. Získal 3. místo na mistrovství ČR juniorů v C1 (kanoe jednotlivci) na 1000 m, 3. místo na mistrovství ČR juniorů v C2  na 1 000 m, 3. místo na mistrovství ČR juniorů v C2  na  500 m v Račicích, 3. místo na MČR C1 juniorů v maratonu v Týně nad Vltavou, juniorský reprezentant České republiky, účastník závodu olympijských nadějí v Maďarsku.

Jiří Marek, SK Casting rybolovná technika Písek  –  rybářský sport. Juniorský vítěz mistrovství ČR a Světového poháru v Lenzingu. Na mistrovství světa juniorů v Chorvatsku získal tři tituly mistra světa v disciplínách, ke kterým přidal stříbrnou medaili,  člen vítězného družstva ČR.

Jakub Říha, TJ Spartak Písek –  Galaxy CykloŠvec – cyklistika. Získal 4. místo ve Světovém poháru  (4 x Pro Tour) v Polsku, 7. místo ve Světovém poháru Fort Wiliam na Ukrajině, 8. místo ve Světovém poháru Houffalize v Belgii, 1. místo v kvalifikaci Světového poháru ve fourcrossu,  7. místo v celkovém pořadí Světového poháru ve fourcrossu 2012.

Tereza Vanišová, IHC Písek – lední hokej. Hráčka týmu mladšího dorostu IHC Písek a úspěšná členka reprezentačního družstva žen ČR do 18 let, zároveň figuruje v kádru ženské reprezentace dospělých, střídavě hostuje za družstvo žen HC Slavia Praha.

Zdeněk Vosátka, Atletika Písek – atletika. Na mistrovství ČR v Plzni v běhu na 100 km vybojoval 7. místo v čase 9.33,46 hod., dále běžel maraton v čase 3:19:55 hod., půlmaraton, závod na 15 km, 10 km a další závody v rámci Jihočeského kraje.

Anna Zástěrová, TJ Sokol Písek – kanoistika. Na mistrovství světa ve sjezdu družstev v La Plagne ve Francii získala 4. místo, dále zde vybojovala 4. místo ve sprintu družstev, 13. místo ve sjezdu jednotlivců a 12. místo ve sprintu jednotlivců. Na SP v srbském Karljevu  vybojovala 6. místo ve sjezdu jednotlivců a 6. místo ve sprintu jednotlivců, na mistrovství republiky ve sprintu jednotlivců v Českém  Vrbném vybojovala 1. místo, 1. místo získala i na MČR ve sjezdu žen do 23 let v Kamenici, kde rovněž vybojovala 2. místo ve sjezdu.

KATEGORIE – MLÁDEŽ DO 15 LET:

Dominik Bartuška, SKP Písek  –  karate. Získal 2. místo na mezinárodním turnaji North Bohemia 2012, 2. místo na turnaji Grand Prix  v Ústí nad Labem, 2. místo na Velké ceně Wakizaši Cup 2012, 2. místo na Velké ceně Nymburka, 1. místo na krajském přeboru, 2. místo na MČR mládeže v karate.

Tomislav  Dědič, TJ Sokol Písek  –  rychlostní  kanoistika. Získal 1. místo na mistrovství ČR v K1 na 200 m  mladších žáků, 1. místo na mistrovství ČR v K1 na 500 m mladších žáků v Račicích, 1. místo na mistrovství ČR v K1 na 2000 m mladších žáků v Týně nad Vltavou, 1. místo na mistrovství ČR v K2 na 200 m  mladších žáků, 2. místo na mistrovství ČR v K2 na 500 m  mladších žáků v Račicích, 3. místo v Českém poháru K1 na 2000 m  mladších žáků v Praze, 1. místo v Českém poháru v K1 na 2000 m  mladších žáků v Sedlčanech a 1. místo v ČP v K1 na 500 m mladších žáků, rovněž v Sedlčanech.

Zuzana Doubková, Taehan Protivín,  taekwondo – sportovní zápas. Získala 2. místo na Cobra Cupu v Praze, 3. místo na Scorpions Cupu v Olomouci, 2. místo na Májovém turnaji v Praze, zvítězila na Czech Open Praha, byla třetí na Prag Open a 3. místo získala také v Národní taekwondo lize mládeže.

Magdaléna Faitová, Atletika Písek – atletika. Vyhrála každý závod v rámci Jihočeského kraje na 50 m, 60 m a 50 m překážek, rovněž se podílela na úspěchu družstva přípravky v krajském přeboru družstev.

Martin Hrabák, SKI Klub Písek a Sokol Písek – sjezdové  lyžování.  Získal 4. místo v seriálu ČP ve sjezdovém lyžování v kategorii mladší žáci, zúčastnil se dvaceti závodů v ČR, Německu a ve Francii, byl členem reprezentace ČR v kategorii mladší žáci, získal 1. místo  MČR ve sjezdovém lyžování na umělé hmotě, 1. místo na mistrovství ČR v In-line Alpine slalomu v Kralupech nad Vltavou, 3. místo v seriálu Cila Cup v In-line Alpine slalomu, 2. místo v obřím slalomu Alpine In-line v Lammu v Bavorsku.

Michaela Kašová, Atletika Písek – atletika. Krajská přebornice v přespolním běhu, vítězka závodu Písecký kilometr, získala 2. místo v Běhu tolerance v Písku, získala 2. místo v krajském přeboru v běhu na 800 m, absolvovala řadu závodů v rámci Jihočeského kraje.

Sára Kovářová, TJ  Sokol  Písek  –  oddíl  házené. Zúčastnila se finálového kola žákovské ligy, podílela se na medailových umístěních družstva na turnajích, vyhlášena nejlepší hráčkou na turnajích v tuzemsku i zahraničí, nyní opora družstva mladších dorostenek Písku v 1. lize.

Adéla Kubičková, Taehan Protivín, taekwondo – sportovní zápas. Zvítězila na Cobra Cupu v Praze, 1. místo vybojovala i na Aprílovém turnaji v Humpolci, zlatou medaili si přivezla ze Scorpinos cupu v Olomouci, stejně jako z Májového turnaje v Praze, první rovněž byla na Czech Open Praha a Prag Open, je to vítězka Národní taekwondo ligy mládeže.

Hana Lípová, P-Klub  Milevsko – karate. Vybojovala 4. místo v Národním poháru mládeže v kumite a kata v Sokolově, získala 1. místo v turnaji nadějí kata v Táboře, byla v semifinále kata na mistrovství Evropy dětí a mládeže ve Francii, získala 1. místo v krajském přeboru kumite a kata v Českých Budějovicích, 2. místo v kata a 3. místo v kumite na Národním poháru mládeže v Milevsku, 2. místo v kata a 3. místo v kumite na mistrovství ČR v Praze, členka reprezentace ČR.

Kateřina Marková, SK Casting RT Písek – rybolovná technika. Vybojovala 1. místo na mistrovství ČR  žákyň, získala tři tituly na mistrovství světa juniorů v Chorvatsku (v disciplínách), získala 1. místo jako členka družstva ČR na MS juniorů v Chorvatsku, dvakrát obsadila 2. místo a jedno 3. místo na mistrovství  světa dospělých v Estonsku, nejúspěšnější závodnice v ČR v rybolovné technice za rok 2012.

Kristýna Račanová, AC Čimelice – judo. Získala 3. místo na mistrovství ČR, 2. místo na mistrovství ČR družstev, 3. místo na mezinárodní Velké ceně v Chomutově a v Jablonci, zvítězila v krajském přeboru  jednotlivců 2012.

Vít Strouhal, TJ  Chyšky  –  florbal. Získal 2. místo na otevřeném mistrovství ČAS, 1. místo v krajském přeboru České Asociace Sportu v Jindřichově Hradci, dále 1. místo na krajském Velikonočním turnaji v Jindřichově Hradci. Je kapitánem starších žáků florbalového oddílu TJ Chyšky. Je oporou družstva a nejlepším střelcem.

Jan Voráček, AKJ Panthers  Sokol Písek – bojové  sporty. Získal 1. místo na mistrovství ČR ve Fightingu, 2. místo na Cosa Cupu v Praze ve Fightingu, 2. místo na mistrovství ČR v Allkampf-jitsu.

KATEGORIE – SPORTOVNÍ KOLEKTIV:

AKJ Panthers Sokol Písek – oddíl bojových umění a sportu. Získal 1. místo na mistrovství Bavorska, 3. místo na mistrovství ČR v Allkampf – jitsu, 3. místo na mistrovství ČR ve Fightingu.

Basketbalové družstvo žáků  U – 14 TJ Sokol Písek. Tým získal 2. místo v extralize U-14 a 3. místo na mistrovství České republiky (Final tour).

Florbalový oddíl při odboru Asociace sportu pro všechny při TJ Chyšky - družstvo starších žáků. Družstvo získalo 2. místo na otevřeném republikovém přeboru ČASPV v Pardubicích, 1. místo v krajském přeboru ČASPV a 1. místo v krajském Velikonočním turnaji v Jindřichově Hradci.

Fotbalové družstvo žáků FC Písek. Družstvo získalo 4. místo v České lize žáků U15.

Házenkářské družstvo mladších dorostenek TJ Sokol Písek. Družstvo vyhrálo 1. ligu mladších dorostenek, ve finále mistrovství ČR skončilo na druhém místě a získalo stříbrné medaile. Dále obsadilo deváté místo na mistrovství světa středních škol a získalo druhé místo na největším mládežnickém turnaji světa Praga Handball Cup v Praze.

Hokejoví extraligoví starší dorostenci IHC Písek. Mužstvo ročníku 1994 – 95 se  v sezoně 2011 – 2012 probojovalo do play –  off, kde skončilo na celkovém 6. místě v celorepublikové extralize staršího dorostu.

SK Casting rybolovná technika Písek. Získal 1. místo jako nejúspěšnější družstvo ČR v lize mládeže 2012.

Taehan Protivín – taekwondo. Získal 2. místo v týmové soutěži Národní taekwondo ligy mládeže.

Oddíl házené TJ Sokol Písek – družstvo žen. Tým získal 5. místo v interlize, 3. místo v play- off české části WHIL, probojovalo se do osmifinále evropského Vyzývacího poháru.

SKP Písek – judo – družstvo dorostenek. Družstvo ve složení Matějčková, Hadašová a Račanová získalo 2. místo na mistrovství ČR 2012.

KATEGORIE –  TRENÉR:

Roman Heindl, hokejový klub IHC Písek. Dlouholetý trenér mládeže, šéftrenér mládeže IHC Písek a kouč extraligových starších dorostenců IHC Písek, kteří v minulé sezoně vybojovali 6. místo.

JOSEF FUKA, TJ Chyšky, atletický oddíl a odbor ASPV. V loňském roce oslavil 60. narozeniny a ČASPV mu udělila bronzový odznak dr. Miroslava Tyrš a Okresní sportovní sdružení ČSTV Písek mu předalo Plaketu za dlouholetou práci. Jako trenér atletického oddílu TJ Chyšky a cvičitel odboru ASPV dosáhl se svými svěřenci řadu pěkných výsledků.

Jaroslav Ptáček, fotbalový klub FC Písek. Zkušený trenér FC Písek, který v současné době trénuje mužstvo starších žáků FC Písek ročník narození 1998, které startuje v České lize žáků U15, což je nejvyšší soutěž této věkové kategorie v České republice. Po podzimní části soutěží soutěžního ročníku 2012/2013 v konkurenci mužstev jako jsou Sparta Praha, Slavia Praha, Dynamo Č. Budějovice a dalších se žáci FC Písek U15 umístili na 4. místě.

Jan Slavík, oddíl házené TJ Sokol Písek – družstvo žen. S interligovým  družstvem  žen se dostal až do osmifinále evropského  Vyzývacího poháru. V základní části interligy získal s týmem 5. místo a v české části WHIL  vybojoval krásné třetí místo v play-off a tím i bronzovou medaili.

Barbora Uhrová, Atletika Písek – atletika. V oddíle trénuje přípravku děvčat a mladší žákyně, a tím se podílí na jejich úspěšných výsledcích v krajském přeboru jednotlivců a družstev. Zároveň vede atletický kroužek na ZŠ E. Beneše v Písku.

Milan Zobal, Taehan Protivín – taekwondo. Svěřenkyně Adéla Kubičková vybojovala 1. místo a Zuzana Doubková 3. místo v Národní taekwondo lize mládeže,  dále 2. místo v týmové soutěži Národní taekwondo lize mládeže.

Autor: František Bořánek

31.1.2013 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

annonce-logo

Nabídky práce

+ Podat inzerát

Gastronomie - Gastronomie Pomocní kuchaři 15 500 Kč

Pomocní kuchaři POMOCNÝ/Á KUCHAŘ/KA. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15500 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště DRHOVLE., Pracovní doba: krátký/dlouhý týden + střídavě víkendy, Pracovní poměr: na dobu určitou 1 rok, poté možnost prodloužení, Požadujeme: bezúhonnost, zdravotní způsobilost, spolehlivost, samostatnost , vyučení a praxe v oboru výhodou, vítán řidičský průkaz sk. B , Nabízíme: plat od 15 500 Kč, po 3 měsících osobní příplatek, příplatky za víkendy, práci na plný úvazek, zaměstnanecké benefity, týden dovolené navíc a závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele, stabilní zaměstnání , Vhodné i pro absolventy., Písemné žádosti zasílejte na e-mail: personalni@dps-svetlo.cz nebo na adresu DS, K.Čapka 2549, 397 01 Písek. Pracoviště: Domov pro seniory světlo, písek, Karla Čapka, č.p. 2549, 397 01 Písek 1. Informace: Marcela Benschová, +420 380 425 865.

Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 12 000 Kč

Prodavači potravinářského zboží PRODAVAČ/KA LAHŮDEK. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12000 kč, mzda max. 17000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Vyhrazeno pro OZP!, Pracoviště Písek - Mírové nám. , Pracovní doba: zkrácený úvazek 6 hod./denně - 2 směny pondělí-pátek 6:00-12:00 12:00-18:00 hod., Hrubá měsíční mzda 12.000-17.000Kč, Minimální vzdělání: základní vzdělání (nabízíme zapracování), , Kontakt i na tel. 800 101 036 (bezplatná linka). nebo osobně na adrese Písek - Kollárova 2036 (Po-Pá od 6:00 do 12:00 hod.).. Pracoviště: Prodej lahůdek - miloslav císařovský, Mírové nám., 397 01 Písek 1. Informace: Miloslav Císařovský, +420 777 239 788.

Služby - Služby Uklízeč, uklízečka 13 000 Kč

Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech POKOJSKÁ. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13000 kč, mzda max. 16000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Možnost zaměstnání na pracovní poměr nebo dohodu o provedení práce., Požadujeme: čistý trestní rejstřík, příjemné vystupování, spolehlivost; vztah k pořádku a pečlivost při úklidu, Pracovní doba převážně od 7:00 hod do 15:30 hod., práce i o víkendech, je možné se dohodnout na dnech volna dle potřeby. , Je možný i zkrácený pracovní úvazek., Zaměstnanecké výhody: volný vstup do wellness centra, stravování. Pracoviště: Krafi group s.r.o. - interhotel amerika, Richarda Weinera, č.p. 2375, 397 01 Písek 1. Informace: Petra Pavlicová, +420 605 160 736.

Zákaznický servis - Zákaznický servis Pracovníci v zákaznických 19 000 Kč

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech REFERENT/KA ZÁKAZNICKÉHO CENTRA. Požadované vzdělání: úsv. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 19000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Náplň práce:, - zadávání/potvrzování objednávek, - dodací listy/přepravní doklady, - řízení zásob, - plánování kapacit, - komunikace mezi zákazníkem a dodavatelem, - spolupráce s technologií/výrobou/středisky, Mzda od 19 000,-Kč., Požadujeme:, - SŠ vzdělání, znalost práce na PC, výbornou znalost ČJ a NJ, trestní bezúhonnost, nekuřák, kultivovaný zevnějšek a vystupování., Pracovní doba: 1 směna dohodou buď 6:00 - 14:30 nebo 7:00 - 15:30., Vhodné i pro absolventy., Práce na rok s možností prodloužení na rok a následně prodloužení na dobu neurčitou., Životopisy s označením předmětu "REFERENT" posílejte na email: lukes@cz.pikatron.de.. Pracoviště: Pikatron cz s.r.o.., Dukelská, č.p. 423, 397 01 Písek 1. Informace: Jiří Lukeš, +420 382 215 415,777 710 420.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Den otevřených dveří v dostihovém tréninkovém středisku v Bošovicích u Čížové. Snímek je z loňského roku.

V Bošovicích budou k vidění koně ve stáji i při tréninku na dostihy

Děti navštívily seniory v diakonii.
16

Děti potěšily návštěvou i dárky seniory v diakonii

Naboural auto v Kollárově ulici a ujel

Písek - Policie hledá svědky dopravní nehody, ke které došlo během noci z neděle na pondělí v Písku.

Kam za kulturou a zábavou na Písecku?

Písecko - Přinášíme vám tipy pro volný čas.

Benešova vila bude lidem více přístupná

Sezimovo Ústí – Prezidentská Benešova vila nedaleko soutoku Kozského potoka s Lužnicí bude přístupná podstatně více než dosud. Úřad vlády, jemuž stavba ze 30. let 20. století podle projektu arch. Petra Kropáčka patří, návštěvníky pustil dovnitř od května do října vždy poslední víkend v měsíci.

Představujeme děti z I. Mateřské školy Protivín

Protivín - V dalším pokračování seriálu deníku jsme zavítali mezi děti z I. Mateřské školy v Protivíně.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT