V Praze se po dlouhých sedmi měsících konaly závody v aerobiku. Velkou pochvalu si zaslouží pořadatelé série závodů „Mistři s mistry“, kteří se zhostili této akce velmi zodpovědně a podle daných nařízení. I tak byla účast, zřejmě pod hrozbou rozjíždějící se druhé vlny pandemie, poněkud rozpačitá. Přestože po každé kategorii proběhlo ihned vyhlášení výsledků, nutné odvětrání a výměna diváků, z AC Sole Písek využili možnost si konečně zazávodit pouze nejmladší.

V kategorii Aerobik show se představila, a druhé místo získala, choreografie „Opičky“, kterou zacvičily Michaela Tejnorová, Žofie Čížková, Elen Kázecká, Anežka Kozelková, Nella Kabourková, Adéla Kačírková a úplně poprvé Kateřina Coufalová.

V kategorii Starších, kde se prezentovaly čtyři choreografie, měl AC Sole výjimečnou možnost. Vzhledem k pravidlům závodů, kdy se mohou účastnit týmy nejméně s pěti závodníky, kterou písecký tým bohužel nemohl splnit, dovolili pořadatelé výjimečně předvést choreografii pod názvem „Zmrzlinářky“ dvěma odvážným závodnicím jako exhibiční vystoupení. Pro medaile za odvahu si tedy při vyhlášení došla již ostřílená závodnice Julie Čížková a s ní ve své závodní premiéře Kateřina Podrová.

Pod choreografie se jako autorky podepsaly Veronika Lingánová, Michaela Čechová, Vendula Walterová a Karolína Šarešová.

"Všichni budeme věřit, že se další závody, které jsou naplánované na konec října uskuteční a závodníci budou mít motivaci při trénování, kterou je určitě reprezentace a dosahování nejlepších ocenění." uvedla Ivana Pasauerová.