Sestavě Na vlásku se konečně podařilo zvítězit a získat zlaté medaile, ale také hlavně body potřebné pro postup do finále. Choreografii této sestavy připravily Vendula Walterová, Michaela Čechová a Veronika Lingánová a vítězně zacvičily Julie Čížková, Andrea Strnadová, Dorota Mucha, Barbora Školaudyová, Nikol Hřebejková, Anna Gornická, Kristýna Famfulová, Nora Demangeon, Barbora Zemanová a Adéla Elexhauserová.

Druhé místo vybojovala sestava Sněženky a machři. Choreografii připravila Pavla Peroutková a předvedly ji Natálie Hřebejková, Tereza Šejnohová, Berenika Střízková, Karolína Šarešová, Eliška Stará, Adéla Filařová, Sabina Krupitzerová, Kateřina Polanská, Klára Počtová, Vendula Walterová, Veronika Lingánová a Michaela Čechová.

Méně šťastná byla třináctka pro choreografii Kateřiny Kubínové s názvem Sám doma, která získala páté místo z osmi a zacvičily ji Hanna Mucha, Izabela Vrbová, Tina Picková, Barbora Dragounová, Veronika Opelková, Jasmína Nohejlová, Kristýna Volfová, Monika Janovská, Nina Fučíková, Sofie Červinská, Sára Nosková, Tina Picková a Anna Šimíková.

Také fitness choreografie sester Kutějových Thor neměla šťastný den a získala sedmé místo. Ještě že jsou děvčata ostřílené závodnice a odpoledne si zacvičily Sabina Krupitzerová, Kateřina Polanská, Klára Počtová, Vendula Walterová, Veronika Lingánová a Michaela Čechová se Sněženkami a machry a pomohly jim získat stříbro. Skvělý výkon podala všechna děvčata ve sportovních sestavách, a to jak samostatně, tak i jako dvojice, kdy choreografie připravily Kateřina Kubínová a Barbora a Kristýna Kutějovy. Sestry Kutějovy si také zazávodily a ve dvojičce získaly první místo a Barča přidala ještě stříbro v jednotlivcích. Své první medaile, a to bronzové, získala dvojice Barbora Králová a Tereza Šejnohová. Terka slavila skvělý úspěch i v jednotlivcích svým desátým místem. Úžasně zacvičila také Nina Fučíková, která získala čtvrté místo.

Ivana Pasauerová