Písečtí dopravní policisté řeší další dopravní nehody, k jejichž objasnění by mohli pomoci případní svědci.

První z nehod je z doby mezi pátou hodinou ranní dne 14. září do odpoledne dne následujícího, kdy kdosi poškodil na ulici K. Čapka u nemocnice zaparkovaný osobní automobil značky Škoda Fabia. Řidič poškodil levou stranu vozidla, nechal za sebou desetitisícovou škodu a ujel.

Další nehoda je z noci ze dne 17. na 18. září, kdy zatím nezjištěný řidič poškodil v ulici Tylova hned dvě zaparkované škodovky, Fabii a Octavii a také ujel. Doposud zjištěné skutečnosti ukazují, že by se mělo jednat o automobil červené barvy typu Renault Scénic.

Třetí dopravní nehoda je ze dne 22. září a jde o neohleduplné chování řidiče na silnici I/20 ve směru od Chlaponic na Prahu. Několik minout po jedenácté hodině se řidič šedého automobilu, který se připojoval od Chlaponic, nechoval ohleduplně a ukázněně a z připojovacího pruhu do průběžného pruhu najel tak, že došlo k bočnímu střetu mezi tímto vozidlem a projíždějícím nákladním automobilem značky Daf s návěsem, ten pak skončil ve svodidlech. Ani tento řidič nic neřešil a pokračoval v jízdě dál na Prahu. V tomto případě jde o stotisícovou škodu.

Máte-li k popisovaným dopravním nehodám jakékoli informace, sdělte je policistům služebně, telefonicky pak na linkách 974 235 254 či 158.

Kamila Čuřínová Ingrišová, policejní mluvčí