První se stala 10. října v Písku. "Zatím nezjištěný řidič jel okolo osmnácté hodiny ulicí Hradišťská ve směru od Hradiště a na tříramenné křižovatce nerespektoval dopravní značku Dej přednost v jízdě. Během odbočování vpravo pak narazil levým bokem do nákladního automobilu značky DAF, který jel po hlavní silnici číslo 20 ve směru od Prahy na České Budějovice. Po nehodě řidič nezastavil a pokračoval dál ve směru na České Budějovice," vypráví policejní mluvčí.

Další nehoda je z večera dne 12. října. Motocyklista v obci Albertice a nad Vltavou nepřizpůsobil rychlost jízdy táhlé levotočiví zatáčce na návsi. "Vyjel vpravo na chodník a dál mimo komunikaci, kde narazil do oplocení domu s číslem popisným 161," doplňuje Kamila Čuřínová Ingrišová.

K třetímu dopravnímu incidentu došlo 16. října v Milevsku. "Během dopoledne zde kdosi poškodil v ulici Karla Čapka zaparkovaný vůz značky Dacia, nechal za sebou poškozený levý bok vozu a jel," přibližuje nehodu policejní mluvčí.

Policie vyzývá svědky těchto nehod, aby své poznatky předali píseckým dopravním policistům. Osobně na služebně na adrese Na Výstavišti 377 telefonicky na linkách 974 235 254 či 158.

"Děkujeme za pomoc," říká Kamila Čuřínová Ingrišová.