Policisté ze skupiny vyšetřování dopravních nehod v Písku byli se služebním vozidlem účastníky dopravní nehody, řidička z civilního vozidla utrpěla při nehodě zranění a prověření celé události si tak převzali pracovníci Generální inspekce bezpečnostních sborů, kteří žádají svědky nehody o pomoc.

Dne 10. 7. v Písku při výjezdu z Nádražní ulice na silnici I. třídy E49 (poblíž OD Kaufland a Tesco směrem na České Budějovice) kolem 13.15 hodin došlo k dopravní nehodě policejního vozidla a civilního vozidla.

Z tohoto důvodu se obracíme na širokou veřejnost, zejména na každého, který procházel nebo projížděl okolo tohoto místa a disponuje informacemi, které by mohly celou situaci objasnit, nechť je poskytne našemu operačnímu oddělení GIBS na čísle: 974 839 734. Zejména pak žádáme řidiče nákladního vozidla, který mohl být bezprostředním svědkem dopravní nehody, k níž došlo kolem 13.15. hodiny, aby se přihlásil na výše uvedené číslo. Důležité jsou také záznamy palubních kamer z projíždějících vozidel.

Ivana Nguyenová