Podle policejní mluvčí Štěpánky Schwarzové se nehoda stala v 15.45 hodin za Pískem na hlavním tahu na Prahu.

"Řidička (nar. 1968) jela ve voze značky Ford a z dosud nezjištěných příčin vjela do míst uzavřeného úseku komunikace v místech, kde probíhají práce na silnici. Auto narazilo do betonových svodidel," uvedla mluvčí.

Při nehodě žena utrpěla zranění, kterým následně podlehla. Ve vozidle podle mluvčí jela sama. Písečtí kriminalisté a policisté nyní zjišťují přesné příčiny a okolnosti této nehody.

Dopravní nehoda 3 nákladních vozidel u obce Lety.
Při nehodě třech nákladních aut u Letů se zranili dva lidé

K havárii auta vyrazily dvě posádky záchranky a také vrtulník letecké záchranné služby. Jak informovala mluvčí záchranky Zuzana Fajtlová, po nárazu ve voze zůstala zaklíněna žena středního věku. "Bohužel, při nehodě utrpěla závažná poranění a došlo u ní k selhání základních životních funkcí. Po vyproštění z vozu se záchranáři pokoušeli ženu oživit, avšak navzdory jejich veškeré resuscitační snaze svým vážným poraněním na místě podlehla," sdělila Zuzana Fajtlová.

V souvislosti s tím policisté hledají důležitého svědka, který úsekem projížděl bezprostředně před nehodou ve vozidle značky Mercedes, tmavé či černé barvy, typu SUV. Mělo to být zhruba v 15.40 hodin. Mohl by poskytnout policistům zásadní informace k průběhu nehody. Zároveň se obrací na řidiče, kteří mají ve vozidle palubní kameru a místem nehody v inkriminované době projížděli, aby se policistům ozvali na linku 158.