Deník

Představujeme předškoláky z 9. MŠ v Písku

Písecko - Představujeme předškoláky z mateřských škol na Písecku.

9. MŠ v Písku – Koťata.Zdroj: Deník / Lucie Kotrbová

9. MŠ v Písku – Koťata  
9. MŠ v Písku – Koťata (nejmladší): Na snímku jsou zleva Filip Borovský, Natálie Pinkasová, Simona Žáková, Tereza Sendrejová, Dominik Pichlík, Daniela Duchačová, Tomáš Zunt, Diana Gerbery, Antonín Lid, Sára Koklarová a Vojtěch Drnek. Na snímku chybí Sofie Hanzáková, Ema Koryčanová, Adéla Matějková, Milan Staněk, Vojtěch Frinta, Bruno Müller, Zaya Gankhuyag, Kristýna Brodová, Nikola Ševčíková, Natálie Pospíšková, Adam Kousal, Šarlota Němečková a Kismik Raymajti. Učitelky jsou Hana Dusilová a Eva Holubová, asistentka Zuzana Němečková.

9. MŠ v Písku – Štěňata.Zdroj: Deník / Lucie Kotrbová

9. MŠ v Písku – Štěňata  
9. MŠ v Písku – Štěňata (3 – 4 roky): V horní řadě zleva jsou Jolanka Císařová, David Voříšek, Tereza Horková, Tadeáš Labounek, Martin Škoda, Matěj Korecký, Tomáš Hynek, Martin Volf a Hynek Petrovič. V dolní řadě zleva jsou Tiana Levčenko, Kristýna Opolková, Kristýna Supová, Bára Venclová, Eliška Drnková a Anna Pekárková. Na snímku chybí Alexandr Tsalko, Jan Cvrk, Klára Tomeszová, Tereza Chadimová, Tadeáš Hynouš, Viktorka Dörnerová, Miriam Cígnerová a Ema Kozmová. Učitelky jsou Jitka Prokopová a Michaela Černá.

9. MŠ v Písku – Medvíďata.Zdroj: Deník / Lucie Kotrbová

9. MŠ v Písku – Medvíďata  
9. MŠ v Písku – Medvíďata (4 – 5,5 roku): V horní řadě zleva jsou Otakar Augustýn Hesoun, Elizabeta Klojdová, David Procházka, Adam Furiš, Rozálie Juklová, Natálie Nečinová, Jay Jan Hlavatý, Zuzana Hvězdová a Pavel Vainar. V dolní řadě zleva jsou Karel Holubář, Antonín Kuranda, Jiří Richter, Anna Kellerová, Eliška Duchoňová a Šimon Pekař. Na snímku chybí Natálie Polanská, Ondřej Hlaváček, Milan Zeman, Kristýna Malá, Gandal Gankhuyak, Michal Pech, Klára Cibochová, Bohdan Uher a Štěpán Kudlík. Učitelky jsou Zuzana Horvatovičová (s dětmi na snímku) a Alena Staňková.

9. MŠ v Písku – Slůňata.Zdroj: Deník / Lucie Kotrbová

9. MŠ v Písku – Slůňata  
9. MŠ v Písku – Slůňata (předškoláci): V horní řadě jsou zleva Dan Mižikar, Josef Pavúček, Zbyněk Malík, David Gerbery, Ivan Spivak, Vojtěch Vlna, Ivan Kozelka, Tomáš Voráč, Matylda Němečková a Sofie Kozmová. V dolní řadě jsou zleva Veronika Bledá, Natálie Horková, Natálie Zedníková, Jolana Kadeřábková, Lucie Holasová, Veronika Bledá, Ella Chalupová a Karolína Korecká. Učitelky jsou Eva Luzumová a Jitka Křížová. 

Příště představíme děti z Křesťanské mateřské školy v Písku

 

Dále z vašeho Deníku

Akční letáky