Vážení čtenáři, vzhledem k technicky nemožné kontrole v internetovém hlasování o miminko roku, jsem se rozhodli, i díky štědrosti partnera soutěže prodejny Kočárky mrňousek, odměnit kromě celkového vítěze i miminko, které získá nejvíce hlasů pouze z novinových kuponů. 

Od příštího měsíce se výrazně změní  dopad internetového hlasování pro celkový výsledek ankety.  Redakce


Vážení čtenáři, diskuzi u ankety jsme zrušili. Bohužel někteří diskutující nebyli schopni respektovat ani to jediné pravidlo o nepoužívání vulgarit. Slušným diskutujícím se omlouváme.  Redakce

Od 7. února můžete hlasovat pro miminka, která vyhrála v loňském roce hlasování v jednotlivých měsíčních kolech, a to prostřednictvím internetových stránek www.pisecky.denik.cz nebo hlasovacích kuponů uveřejněných na stránkách Píseckého deníku. 


Vítěz získá titul miminka roku 2012 a věcnou cenu od písecké prodejny Kočárky mrňousek v Soukenické ulici 182.

Od čtvrtka 7. února (od 12 hodin) do čtvrtka 7. března (do 12 hodin) mají čtenáři možnost hlasovat na internetových stránkách Píseckého deníku o miminko měsíce roku 2012. Z jedné IP adresy je možné poslat hlas jen jednou za 60 minut.

Vždy v úterý, čtvrtek a sobotu bude zároveň v tištěném vydání Píseckého deníku zveřejněn kupon, jehož prostřednictvím je možné hlasovat. Kupony je nutné do redakce doručit nejpozději do čtvrtka 7. března do 12 hodin. Konečný výsledek pak bude tvořen součtem hlasů získaných prostřednictvím internetové ankety a kuponů.