Vážení čtenáři, od 2. dubna můžete pravidelně každý den hlasovat pro miminka narozená v písecké porodnici a zveřejněná v březnu v Píseckém deníku, a to prostřednictvím internetových stráneknebo hlasovacích kuponů uveřejněných na stránkách novin. 

Vítězové jednotlivých měsíčních kol pak postoupí do hlasování o miminko roku. Tímto způsobem můžete vybrat dvanáct novorozenců, kteří jako vítězové měsíčních kol postoupí do finálového hlasování o miminko roku 2012.

Od pondělí 2. dubna (od 12 hodin) do pondělí 30. dubna (do 12 hodin) mají čtenáři možnost hlasovat na internetových stránkách Píseckého deníku o miminko měsíce března. Z jedné IP adresy je možné poslat hlas jen jednou za 60 minut.

Vždy v pondělí, ve středu a v pátek bude zároveň v tištěném vydání zveřejněn kupon, jehož prostřednictvím bude možné rovněž hlasovat. Vyplněné kupony je nutné do redakce doručit nejpozději do 30. dubna do 12 hodin.

Konečný výsledek pak bude tvořen součtem pořadí získaných prostřednictvím internetové ankety a doručených kuponů. Kromě titulu miminko měsíce postoupí vítězné miminko i do soutěže o miminko roku.