Ples se uskuteční v sobotu 2. března od 20 hodin v Kulturním domě v Písku. Je primárně určen pro kmenové zaměstnance firmy a jejich rodinné příslušníky, nicméně vždy zbude pár volných míst pro veřejnost.

Na co se mohou návštěvníci plesu těšit v letošním roce? K tanci a poslechu zahraje FORDANCE ORCHESTRA - taneční orchestr z Českých Budějovic v čele s kapelníkem Martinem Krčmářem. Nabídne domácí i světové hity jak v originálních, tak nových úpravách. Chybět nebudou skladby v rytmu standardních a latinsko-amerických tanců. Hostem večera bude Václav NOID Bárta se sérií pop-rockových hitů i písní muzikálových. Nedílnou součástí každého plesu jsou ukázky společenských tanců. Oživí program, dodají punc výjimečnosti a zároveň mohou být inspirací pro samotné návštěvníky. Letos je předvede písecký taneční klub TORRA.

Dámy jistě potěší skupinka urostlých chlapců z FIVE FELLAS s vystoupením silové gymnastiky, pány zase dívka v obruči a její akrobatické CYR WHEEL show.

Znáte tanec Madison? Pokud ne, zkuste si ho najít na netu a můžete začít trénovat. Na našem plese se tento tanec bude nejen tančit, ale zároveň hodláme pokořit současný rekord, kdy na táborském náměstí tančilo tanec Madison najednou 253 lidí!

Pokud nestihnete potrénovat, nevadí, naši taneční mistři z TK Torra ve spolupráci s Vojtěchem Bernatským vás ho naučí přímo na místě.
A je to právě Vojtěch Bernatský, sportovní komentátor České televize, který bude celý večer moderovat. Jeho jméno je samo o sobě zárukou jak úrovně, tak dobré zábavy, kterou navíc okoření zpěvem a bavičskými vstupy.

V klubu Uhelna odstartuje po desáté hodině večerní diskotéka známých dýdžejů z Rock rádia Prácheň.

Pro návštěvníky plesu je tradičně připravena bohatá tombola, raut a navíc budou mít možnost odnést si z plesu vzpomínku v podobě fotografie, kterou pořídí ve fotokoutku.

Iveta Hodoušová