PÍSEK:
Letní kino
21.30 Bitevní loď
Akční / Sci-Fi / Thriller. Hopper (Taylor Kitsch) nikdy nechtěl sloužit u válečného námořnictva jako jeho starší bratr. Kvůli velkému průšvihu ale musel. Nechtělo se mu ani požádat o ruku své holky (Brooklyn Decker) jejího otce (Liam Neeson), shodou nešťastných náhod svého nejvyššího velitele. Bude muset. Nikdy také nechtěl bojovat proti mimozemské invazi. I k tomu ho okolnosti donutí.

Naděje
15.00 Klub 13 – Stolní hra – jméno, město
Fokus
12.00 Arteterapeutické tvoření

Diakonie ČCE
10.00 Cvičení pro dobrou kondici i náladu

Sladovna
16.00 Workshop pro děti k výstavě Lukáše Urbánka Doktor Racek v Písku
Lukáš Urbánek je výtvarník, animátor a ilustrátor knih pro děti, jeho knihy o Dr. Rackovi vydané v nakladatelství Labyrint byly oceněny Zlatou stuhou a nominací na cenu Czech Grand design. Děti si během workshopu pod dohledem profesionála vytvoří svůj vlastní komiks. Ten může vycházet z fantastického světa knih o Doktoru Rackovi, ale také nemusí.

Kavárna U Vavřiny
17.00 Prácheňská akademie v Písku – literární klub

VRÁŽ:
Lázně Hotel Vráž
zámecká kaple
19.30 Fautores Flautae
Flétnový soubor

MILEVSKO:
Kino Bios „eM"
17.30 Madagaskar 3
3D. Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný. Rafinovaným tučňákům se s pomocí hrubé šimpanzí síly podařilo opravit letadlo, ve kterém naši hrdinové havarovali během přeletu z Madagaskaru do Afriky, a vyrazili si užívat do kasina v Monte Carlu. Lva Alexe, hrošici Glorii, zebru Martyho a žirafáka Melmana ale na palubu nevzali, což čtveřici donutí doplavat za nimi po svých Středozemním mořem. Tučňáky nutně potřebují, protože bez tučňáků nemají šanci vrátit se domů. Zejvení divokých, i když přátelských šelem v epicentru evropské zábavy pochopitelně vyvolá rozruch, který dostane za úkol zkrotit kapitánka Chantal DuBois.