PÍSEK:
Kino Portyč
15.30 a 17.30 Madagaskar 3
Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný. Rafinovaným tučňákům se s pomocí hrubé šimpanzí síly podařilo opravit letadlo, ve kterém naši hrdinové havarovali během přeletu z Madagaskaru do Afriky, a vyrazili si užívat do kasina v Monte Carlu. Lva Alexe, hrošici Glorii, zebru Martyho a žirafáka Melmana ale na palubu nevzali, což čtveřici donutí doplavat za nimi po svých Středozemním mořem. Tučňáky nutně potřebují, protože bez tučňáků nemají šanci vrátit se domů. Zejvení divokých, i když přátelských šelem v epicentru evropské zábavy pochopitelně vyvolá rozruch, který dostane za úkol zkrotit kapitánka Chantal DuBois. Je to elitní agentka organizace na odchyt zvěře, pro kterou je její práce posláním.

Letní kino
21.30 Probudím se včera
Komedie s originální zápletkou, v níž si věčně svobodný profesor češtiny Petr, díky třídnímu srazu uvědomí, že jediná dívka, kterou kdy miloval, byla jeho spolužačka Eliška. Tehdy v sedmnácti letech, nenašel odvahu jí říct, že ji má rád a ona se pak navždy vytratila z jeho života. Petrovi se naskytne jedinečná šance. Cestovat zpět v čase do svých stu-dentských let a vrátit se do června 1989, kdy chodil do třeťáku. Dostane možnost napravit, co promeškal. Jenže zahrávat si s minulostí není jen tak. Návraty nejsou nikdy snadné. Petr se dostává do změti komplikací a průšvihů, které naštěstí řeší s vtipem, nadhledem a drzostí, kterou dobře zná od svých vlastních studentů. Postačí však tyhle zbraně na to, aby přes-vědčil Elišku o svých citech a získal její lásku?

Fokus
10.00 Společenské hry

Divadelní kavárna
19.00 JH Band
Kantorská kapela – folk, country ke zpěvu, poslechu i tanci.

Papírák
20.00 Hastrmani

KESTŘANY:
hřiště
16.00 Setkání důchodců
K tanci a poslechu hraje K&V pana Veselého

BERNARTICE:
Sokolovna
19.00 Vzpomínkový večer
K 70. výročí tragických válečných událostí roku 1942 v Bernarticích

VESELÍČKO:
Kostel sv. Anny
19.30 Filharmonie mladých Praha

Fokus
10.00 Cvičení na paměť

MILEVSKO:
Kino Bios „eM"
20.00 Dont stop
Drama / Hudební. 1983. Do komunistického Československa konečně dorazil PUNK naplno. Osmnáctiletý Miki (Patrik Děrgel) se svým provokativním kamarádem Dejvidem (Lukáš Reichl) nechtějí zůstat pozadu. Deska London Calling od Clash jim ukáže ten správný směr. Vezmou elektrické kytary, naježí vlasy a přestanou brát ohled na svoje okolí. NO FUTURE se stane jejich heslem. DonT Stop je příběh o tom, co se stane během jednoho roku vašeho života, kdy nepřemýšlíte o zítřku ani o důsledcích svých rozhodnutí. Jediné co chcete, je prosadit svoje generačního právo na svůj vlastní životní styl.

VRÁŽ:
Lázně Hotel Vráž
zámecká jídelna
19.30 Madam Mici a Pedro
Trampské lidové a populární písničky

MIROVICE :
Římskokatolická farnost
17.00 Mše svatá