SOBOTA
PÍSEK:
Kino Portyč
15.30 a 17.30 Doba ledová 4: Země v pohybu
Animovaný. Po třech letech vrací oblíbená mamutí rodinka Mannyho, Ellie, jejich teenagerské dcerunky Broskvičky, lenochoda Sida, šavlozubého tygra Diega a potřeštěného krysoveverčáka Scratta, aby prožili nové napínavé dobrodružství. Právě Scratt, se svou vášní pro žaludy a jejich ukrýváním totiž způsobí katastrofu nevídaných rozměrů. Podaří se mu zasadit svůj žalud takovým způsobem, že pradávná Pangea začne praskat a lámat se na jednotlivé kontinenty a díky pohybu litosférických desek dojde i k rozdělení naší prehistorické party. Ellie a Broskvička zůstanou na jednom kontinentu a Many, Sid a Diego jsou unášeni proudem na ledové kře hluboko do širého oceánu. Ať to stojí, co to stojí, naši tři odvážní přátelé se musí dostat zpátky domů a při tom na ně čeká nejedno velké dobrodružství.
20.00 Mládeži nepřístupno
Komedie.

Kulturní dům
19.30 XIII. Reprezentační ples města Písku

Divadlo Pod čarou
19.00 Začínáme
Společný koncert začínajících kapel z Hudebního klubu DDM.

Harmony Wellness klub
09.30 TRX + Spinning

MILEVSKO:
Kino Bios „eM"
17.30 Frankenweenie: Domácí mazlíček
Animovaná hororová komedie. Dojemným příběh chlapce a jeho psa. Když mladý Victor nečekaně přijde o svého milovaného psa Sparkyho, povolá na pomoc vědu a svého nejlepšího přítele přivede znovu k životu – jen s několika drobnými změnami. Snaží se svůj výtvor ukrývat, ale když se Sparkymu podaří uniknout, zjistí Victorovi spolužáci, učitelé i ostatní obyvatelé města, že znovuzrození může mít příšerné následky.
20.00 Mládeži nepřístupno
Komedie. Tvůrci filmů Něco na té Mary je a Blbý a blbější Vám přináší novou hustou komedii plnou těch největších hollywoodských hvězd. Přijďte se podívat, jak to dokážou rozjet Kate Winslet, Hugh Jackman, Halle Berry, Naomi Watts, Richard Gere, Elizabeth Banks, Uma Thurman nebo Gerard Butler.

Dům kultury
velký sál
20.00 Charitní ples
Hraje: kapela Elizabeth.

SKÁLY:
10.00 Masopustní veselice
10.00 Vepřové hody, 11.30 Polední zvonění, 12.00 Maškarní průvod, 15.30 Maškarní rej pro děti, 20.00 Maškarní bál

ZAHRÁDKA:
u kapličky za obcí
13.00 Masopust v Zahrádce

DOBEV:
20.00 Hasičský ples
K tanci a poslechu zahraje Leoš Karásek.

NEDĚLE
PÍSEK:
Kino Portyč
15.30 a 17.30 Doba ledová 4: Země v pohybu
Animovaný.
20.00 Mládeži nepřístupno
Komedie.

Sladovna
Výtvarné dílny
14.00 Workshop: Vytvořme si knihu

Loutkové divadélko Nitka
14.00 a 15.30 O pejskovi a kočičce: Jak psali dětem do Nymburka

Klub českých turistů
13.00 Pěší výlet okolím Písku 2
Sraz před Sportovní halou – pěšky cca 10 km.

MILEVSKO:
Kino Bios „eM"
17.30 Frankenweenie: Domácí mazlíček
Animovaná hororová komedie.
20.00 Mládeži nepřístupno
Komedie.

Klášter
Latinská škola
15.00 2. swingový a jazzový koncert
Účinkuje orchestr Tichá pohoda pod vedením Josefa Křížka.
15.00 Setkání nad Biblí v roce víry
Pokračování cyklu přednášek P. Zdílka Jordánka O. Praem. – téma proroci Ozeáš, Izaiáš.

PROTIVÍN:
Kino
15.00 Snížek, bílý kožíšek
Animovaná komedie. Malý gorilí sameček Snížek ví, jaké to je být jiný. Jeho sněhově bílý kožíšek ho odlišoval od tlupy goril, už když se narodil v hluboké džungli. Nyní žije daleko od svého domova, v ZOO v Barceloně, kde je pro návštěvníky tou největší senzací. Jenže ostatní gorily ho kvůli jeho jiné barvě odhánějí. Snížek má plán! Chce utéct a tajně navštívit mocnou čarodějku z cirkusu, která by mu mohla splnit jeho největší přání: být jako ostatní, stát se obyčejnou gorilou. S pomocí svých kamarádů se vydává do džungle velkoměsta.
19.00 Nespoutaný Django
Western. Kultovní režisér Quentin Tarantino natočil jižanské drama z období před vypuknutím Občanské války, jehož hlavním hrdinou je otrok Django. Ten má šanci získat díky nájemnému lovci lidí dr. Schultzovi svobodu, pokud se mu povede dopadnout vraždící bratry Brittlovi. Djangovi se tak zároveň naskytne příležitost najít ženu, kterou musel před lety nedobrovolně opustit. Ani jeden z hlavních hrdinů však netuší, jak blízko jsou nejnebezpečnějšímu dobrodružství svého života.

MIROVICE:
Římskokatolická farnost
11.00 Mše svatá