Na jejich Psí party zazpívá kromě dalších i Slavík Karel Gott.

Koncerty věnované opuštěným psům a kočkám se v Táboře již staly tradicí a do sálů přivádějí stále početnější obecenstvo. V letošním roce pro zvířata umělci vystoupí již posedmé.

„Výtěžek koncertů půjde i letos čtyřem našim členkám, které si domov přizpůsobily tak, aby se mohly starat o velký počet psů a koček,“ řekla včera Stoklasová.

Čtyři Domovy opuštěných, starých a handicapovaných zvířat, která již nemají šanci na adopci do rodin, se starají celkem o 130 koček a až 70 psů.
„Lidé se jim věnují, ale finančně nestačí na úhradu veškerého krmiva a také veterinární péči. Tomu pak pomáhají naše Psí party,“ dodala Houšková. Loni party přispěla více než 80 tisíci korun.

Táborská ochrana zvířat letošní benefici s projekcí některých svých svěřenců připravila na středu 15. října od 19.30 hodin do sálu Divadla Oskara Nedbala.
Večerem diváky provede osvědčená moderátorka Halina Pawlowská, která na pódium kromě Karla Gotta pozve i Báru Basikovou, Heidy Janků a Báru Zemanovou.

Pořad vznikl za podpory Nadace Robin Zdeny Frýbové, kraje, města i poslance Jana Babora. Poslední vstupenky za 220 korun lze získat v pokladně divadla.