MESADA pořádá Vánoční benefiční koncert již podruhé. Loni se nám osvědčila spolupráce s Centrem kultury Písek, o. p. s. Také letos nám jako partneři akce pomohli se spolufinancováním technických záležitostí koncertu.

Na koncert přišlo 426 lidí, dva byli na invalidním vozíku. Těm MESADA pomohla zajistit vstup do sálu divadla vlastními silami. Škoda, že tak krásné divadlo nemá bezbariérový přístup, určitě by byl využit nejen při koncertech MESADY. Divadlu přejeme, aby se jim plošinu nebo výtah pro vozíčkáře podařilo co nejdříve zajistit, zaslouží si to!

No a kdo na koncertu vystoupil? Nejúspěšnější evropská revivalová skupina – The Beatles Revival. Tato kladenská kapela svým vystoupením rozproudila krev v žilách nejen generaci, která s anglickými Brouky vyrůstala, ale i té mladší, která v potlescích nezůstala pozadu. The Beatles Revival věrohodně napodobili zpěv a hraní pravých Beatles, ale i vtipně komentovali celý večer a publikum v sále nejednou rozesmáli.

Dary pomohly

Během přestávky se podával ve foyer divadla punč, perníčky a povídalo se. Návštěvníci si mohli prohlédnout informační panely, kde MESADA představovala svoji činnost, služby, uživatele osobní asistence, osobní asistentky, dárce a sponzory.

Sponzoři, kteří se na konání koncertu podíleli, jsou uvedeni na našich webových stránkách www.mesada.eu. MESADA na koncertu uspořádala také veřejnou sbírku, jejíž výtěžek je určen na poskytování služby osobní asistence. Celkem se vybralo 16 318,50 Kč. Jsme rádi, že návštěvníci nám do pokladničky přispívali. Děkujeme!

MESADA děkuje samozřejmě i všem, kteří na koncert přišli a zakoupením vstupenky nás podpořili.