V několika předváděcích blocích, které vždy v úvodu představil moderátor Vratislav Měchura, předvedly půvabné modelky, na čele s letošní Miss ČR Kateřinou Sokolovou, I. vicemiss Veronikou Pompeovou a II. vicemiss Veronikou Chmelířovou nádherné modely, kterým přítomní s chutí zatleskali. Nejmladší modelce byly tři roky.

Svatební a společenské šaty, dámská konfekce, značková francouzská móda, kožené oděvy, spodní a noční prádlo a další, to vše prezentovaly písecké boutique a firmy, zabývající se módou a oblečením pro ženy. To všechno bylo inspirací pro přítomné dámy do začínající podzimní sezony, ale i s výhledem na příští jaro 2008.

V doprovodném programu zaujaly ukázky latinských tanců v podání dvojice P. Boroš – M. Habartová, velký potlesk rovněž sklidil zpěvák Martin Braun, ale i dívky z Tanečního centra ZIP Písek za své působivé skladby.

Poděkování a uznání za uspořádání této organizačně náročné akce patří především Denise Přibylové, finalistce Miss ČR 2007, ale i celé řadě lidí, kteří se podíleli na zdárném průběhu této módní přehlídky. Hostitelskému hotelu, všem účinkujícím, ženám, které se postaraly o líčení a styling modelek a květinovou výzdobu, agentuře LIVE P. Jirotky a Tomáši Stoklasovi (Light show), partnerům akce, kteří věnovali finanční prostředky (firmy Kočí a Invest PK s. r. o.), mediálním partnerům, početným divákům, kteří zaplacením vstupného rovněž přispěli k dobré věci a dalším.

Výtěžek z této charitativní módní přehlídky ve výši 31 450 Kč bude předán 15. 9. na 4. ročníku Zámecké slavnosti v Drhovli, Domovu pro seniory Světlo. Ten měl na módní přehlídce v hledišti své zastoupení, celý program pozorně zhlédly paní Havlíčková a Soukupová.

Dobrá věc se podařila a lze jen věřit, že v budoucnu bude mít své další pokračování.