VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Dvakrát do stejné řeky nevstoupíš, říká finalistka reality show

PÍSEK - Půvabná Kateřina Langerová (21) z Písku se před dvěma roky stala velkou televizní hvězdou a známou tváří první řady.

17.8.2007
SDÍLEJ:

HODNÉ ZAMILOVANÁ. Kateřina Langerová teď prožívá velmi šťastné období. Je hrozně zamilovaná do svého přítele Michala a na nedostatek práce si také nemůže stěžovat.Foto: František Bořánek

Vždycky snila o velké lásce, což se jí před nedávnem splnilo. Také si přála mít větší prsa, šla na plastiku a nyní už je sama se sebou velice spokojená. Před několika dny poskytla Kačenka Deníku rozhovor.

Katko, s kým jste si přede dvěma roky ve vile nejvíce rozuměla?

Já bych řekla, že jsem si rozuměla se všemi jejími obyvateli, ale nejvíc asi s Emilem, Vladkem a s Wendy.

Proč vás obyvatelé vily měli tolik rádi?

Asi proto, že jsme se tolik nehádali. Já jsem se snažila být v pohodě, s každým dobře vycházet a nevyhledávat konfliktní situace. A těch tam bylo až dost.

Stýkáte se dneska s někým?

Průběžně si volám se všemi. Protože ale každý bydlí někde jinde, prakticky po celé republice, bylo by pravidelné scházení dost komplikované. Ale občas se vídám s Emilem Zajacem, s Wendy Zapletalovou, a v blízké době mě čeká setkání s Vladkem Dobrovodským. Na toho se mo těším. Je to vlastně na mně, kdy se mu ozvu a jaký termín setkání si domluvíme.

Jak to bylo tenkrát se společnou dovolenou, kterou vám všem Vladko věnoval za svoje vítězství v této reality show?

Na dovolenou jsme odcestovali společně všichni z vily i s rodinnými příslušníky. Byli jsme na Krétě, ovšem kromě Vladka. Ten jako jediný nejel. Já se mu ani nedivím.

Splnila vaše účast ve vile to, co jste od ní očekávala?

Určitě ano. Spíš jsem očekávala méně, než pak ve skutečnosti bylo. Hodně jsem se zviditelnila na televizní obrazovce. Bylo to všechno mnohem větší a vlastně stále je.

Netajila jste se přáním, zahrát si v nějaké pohádce nebo ve filmu. Splnilo se vám něco z toho?

Splnilo. Už jsem si zahrála ve dvou filmech, bohužel ne v českých, ale v zahraničních. První byl americký, takový ten z menších romantických filmů, kde se dva do sebe zamilují. Druhým pak byla indická pohádka. Práce na obou těchto filmech byla velice zajímavá a získala jsem v nich cenné zkušenosti. Mám z natáčení spoustu pěkných zážitků, za které jsem moc ráda.

A na šanci, zahrát si v českém filmu, stále ještě čekáte?

Bohužel ano. Přála jsem si, zahrát si v nějaké v pohádce Zdeňka Trošky, ale z toho asi nic nebude. Do budoucna se ale nějaké věci rýsují, ovšem teď bych o nich nerada hovořila.

Jaká podle vás bude třetí řada VyVolených?

Myslím si, že se uskuteční moc brzy, já bych ji udělala až tak za dva roky. Uvidíme, jakou bude mít sledovanost. Možná, že nyní to lidi až tak moc nepřitahuje, ale až se celá show znovu rozjede, najde si opět řadu svých diváků. Myslím si, že ani mně to neunikne.

Díváte se někdy na vaše účinkování ve vile?

Mám doma natočené všechny díly, ale nedívám se na to. Jednou mi stačilo, zažít si to. Možná, že až někdy budu mít děti, tak se na to spolu podíváme.

Zeptám se vás zcela otevřeně: Šla byste do toho znovu?

Říká se, že dvakrát do stejné řeky nevstoupíš, takže ani já bych už nešla do stejné soutěže. Kdyby šel vrátit čas, tak říkám ano, ale nyní už ne.

Před nedávnem jste byla na plastice a nechala jste si zvětšit prsa, čímž jste si splnila svůj sen. Cítíte se dneska spokojenější?

Určitě. Zbavila jsem se takového svého osobního mindráku. Bylo to moje rozhodnutí, abych se lépe cítila. Nejsem ta, která se chodí s novými prsy někam vystavovat, jako to některé ženy po plastice dělají, ale mám prostě takový lepší osobní pocit.

Takže nyní je spokojen i váš přítel, herec Michal Holan, který hraje doktora Kaňku v seriálu Ordinace v růžové zahradě?

Ten byl spokojený i před tím, ale řekl mi, že moje nová prsa jsou krásná, protože jsem si je přála, a on že je s nimi také spokojený.

Prý jste do Michala hrozně zamilovaná. Jak jste se vlastně seznámili?

Před časem jsem pracovala v jednom pražském rádiu a Michal tam chodil namlouvat vtipy do éteru. Jednou jsem šla z oběda a potkali jsme se ve dveřích. A tam přeskočila jiskra. Podívali jsme si do očí a bylo to. Nemuseli jsme nic říkat, oba jsme cítili totéž. Já jsem na tohle vždycky věřila.

Žijete spolu?

Bydlíme spolu již dva měsíce.

Co vlastně v současné době děláte?

Chystám se na focení svého kalendáře a do módních časopisů. Jsem hrozně zvědavá, jak to všechno dopadne.

A co vaše budoucnost?

To je právě problém. Nejvíce mě trápí, že jsem kvůli účasti ve vile nedokončila v Písku střední zemědělskou školu. Chybí mi poslední rok. Ráda bych od září opět začala studovat, abych si udělala maturitu, ale pořád nevím, jak to mám udělat. Ona totiž neexistuje střední zemědělská škola, kterou bych mohla dělat dálkově, nebo kde bych mohla mít individuální studium. A také jsou daleko od mého bydliště.

A do Písku byste se nevrátila?

Já bych se vrátila, vždyť zde mám rodiče, bratra i příbuzné, ale to nejde. To by mě s Michalem hrozně oddálilo. Snažím se sehnat školu v okolí Slaného, hledala jsem ji na internetu, ale stále nic. Je to těžké, vždyť mi chybí pouze jeden rok.

Nemrzí vás tedy s odstupem času, hlavně kvůli škole, že jste šla do Vyvolených?

To určitě ne, ale kdyby show byla o rok později, tak to bylo v pohodě.

Jak byste reagovala, kdyby vám přítel Michal oznámil, že byl na castingu vybrán do třetí řady VyVolených?

Dokonce jsem mu říkala, ať to zkusí. Věřím, že by se tam dostal. On je takový zajímavý typ člověka, charismatický. Fandila bych mu u televize, ale nadšená bych z toho rozhodně nebyla. Vím dobře, jaké to tam je. Bylo by mi ho líto.

Rozcházíte se často ve svých názorech?

Náš vztah je nadherný právě v tom, že si rozumíme prakticky ve všem. A tím, že spolu denně trávíme spoustu času, je to až obdivuhodné. Také už jsme si spolu vyměnili názory, ne pohádali, to nikdy, byly to jen maličkosti, mnohdy až zbytečnosti. Asi je to tím, že jsem ve Slaném sama s jeho rodinou a s jeho přáteli. Všichni jsou super, mám je moc ráda, ale člověku tam chybí jeho známé tváře. A to je někdy dost těžké. Někdy mám nutkavý pocit se zvednout a odjet do Písku.

Jste doma dva týdny, jak bude Michal snášet tak dlouhé odloučení?

Často si voláme a on za mnou určitě přijede. Vzájemné odloučení snášíme oba velice těžce, na druhou stranu je moc hezké, když se pak na sebe oba těšíme.

Jste největším kritikem jeho hereckých výkonů, například v seriálu Ordinace v růžové zahradě?

Víte, on je takový přirozený, že tam se ani nedá nic kritizovat. To mu říká skoro každý. Když ale něco vidím, co se mi nezdá, tak mu to řeknu. Samozřejmě jenom v dobrém. On sám se na seriál také dívá, aby se viděl a řekl si, co dělá špatně a co mohl udělat lépe. Je sám sobě kritikem.

Kde ještě Michala uvidíme?

Teď natáčí další řadu televizního seriálu Místo nahoře, hodně dabuje, zanedlouho má točit nějaký celovečerní film do kin. Také chodí do rádia, takže má práce až dost.

Jak dlouho trvalo než jste se vzájemně sblížili?

Myslíte sexuálně?

Ne, myslím povahově, charakterově a podobně.

Já myslím, že hned, ale nejvíce se člověk pozná, když s ním bydlíte. My jsme spolu začali bydlet ve Slaném po měsíční známosti. Mně přijde Michal pořád stejný.

V čem je Michal jiný na rozdíl od vašeho předchozího přítele Pavla Novotného?

Na to je těžké odpovědět. S Pavlem to byl úplně jiný vztah. Netrávili jsme spolu celé dny, takže ho neznám tolik, jak bych ho poznat měla nebo chtěla. Michal je takové sluníčko, hodný člověk, prostě dobrák. Pavel je spíše drsnější typ, ale také je hodný a má dobré srdce. Přesto, srovnávat oba, to se nedá.

Vracíte se do Písku ráda?

Já to tady miluji! Písek je moje srdeční záležitost. Na ten bych nikdy nezanevřela. Mám tady spoustu kamarádů a kamarádek. Kdyby to šlo, okamžitě bych se sem odstěhovala. Hodně práce mám v Praze, a to není na dojíždění. Vždycky jsem si přála být ve velkém městě, teď tam jsem a líbí se mi tam, ale doma je doma. Písek mi hodně chybí a pokaždé se sem ráda vracím.

Jaké máte další plány do života?

Na prvním místě si chci dodělat školu. Baví mě focení, takže se na tuto práci už moc těším. Nechci to zakřiknout, ale měla bych si zahrát nějaké menší role, ale opět jen v zahraničních filmech. Zřejmě jsem typově člověk, kterého oni do svých filmů, jako například Indové, potřebují. A to je pro mě velká šance.

17.8.2007 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Zdravotnictví - Zdravotnictví Zubní technik 16 400 Kč

Zubní technici ZUBNÍ TECHNIK/TECHNIČKA. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16400 kč, mzda max. 18100 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadujeme:, - vždělání v oboru zubní technik s praxí, - zkušenosti s fixní i snímací technikou a keramikou, Možnost práce i na zkrácený úvazek., Nabízíme:, - prémie, možnost příspěvku na stravenky nebo dopravu dle dohody., První kontakt: pí. Jana Říhová tel. 737 442 372 nebo email: janahafa@seznam.cz.. Pracoviště: Janadent s.r.o., Masarykovo nám., č.p. 13, 398 11 Protivín. Informace: Jana Říhová, +420 737 442 372.

Výroba - Lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků 115 Kč

Lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků OPERÁTOR VÝROBY - LAKÝRNÍK. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 115 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Náplň práce - práškové lakování dílů dle vytvořených postupů., Požadujeme - praxe s práškovým lakováním, samostatnost, flexibilita, odpovědný přístup k práci., Nabízíme - výhodné platové podmínky, závodní stravování, příspěvky na PPF/ŽP, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu., První kontakt: Bc. Iveta Mikolášková tel. 382 206 239 (mezi 7:00 - 14:00 hod.) nebo email: i.mikolaskova@bak-pisek.cz.. Pracoviště: B a k production s.r.o., Ke Statku, č.p. 18, 397 01 Písek 1. Informace: Kateřina Dýcková, +420 382 206 229;734 852 556.

Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 20 000 Kč

Ostatní pracovníci v oblasti prodeje MANAGER PRODEJE- NÁVRHY A PRODEJ KUCHYŇSKÝCH LINEK ORESI. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracovní náplň: návrhy a prodej kuchyňských linek ORESI, Požadujeme:, - práci na PC, schopnost zvládnout kreslící a výpočtové programy, příjemné vystupování a jednání se zákazníky, Prodejní doba: po - pá 9.00 - 17.00 hod., Pracovní doba dle dohody., První kontakt: zaslat životopis na email: pisek@oresi.cz. Pracoviště: 2pro interiér s.r.o. - provozovna oresi, Kollárova, č.p. 1830, 397 01 Písek 1. Informace: Jaroslav Pěchota, +420 723 605 551.

Gastronomie - Gastronomie Číšník, servírka 90 Kč

Číšníci a servírky ČÍŠNÍK / SERVÍRKA. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 90 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: DOHODA O PROVEDENÍ PRACE NEBO DOHODA O PRACOVNÍ ČINNOSTI, Hledáme brigdníka/brigádnici do tankové pivnice Na Sadech v Písku., Požadujeme:, pracovitost a spolehlivost, Nabízíme:, dobré platové podmínky, První kontakt pouze telefonicky: p. Martin Arnican tel. 607 561 831.. Pracoviště: Pivnice na sadech, Preslova, č.p. 311, 397 01 Písek 1. Informace: Martin Arnican, +420 607 561 831.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Výcvik hasičů v lese u Dolního Kožlí na Prachaticku.
50

OBRAZEM: Jihočeští hasiči lezli ve výškách u Prachatic

Kačky pomáhají. Za šest let se díky nim vybralo na pomoc handicapovaným rovných 796 201 korun.

EXKLUZIVNĚ: Akce Pusť kačku bude letos pomáhat již posedmé

OBRAZEM: Majáles - den druhý

České Budějovice - Budějovičtí se na Majálesu, studentském multižánrovém festivalu, užili například Ozvěny Anifilmu, studentské jamování, kreslení modelů, deskovky na Zlatém mostě, koncert kapely Láďa Laťka Trio, vystoupení Bigy sboru, divadlo This is (Not) Europe, Pecha Kuchu či Loďokino, neboli promítání na řece Malši snímek S láskou Vincent.

OBRAZEM: Motorkář se čelně střetl s protijedoucí Škodou Rapid

Kahov - Ke střetu motorky a osobního auta došlo v neděli večer v Kahově u Prachatic. Podle informací Martiny Joklové, mluvčí prachatické polici, je na vině srážky s největší pravděpodobností motorkář.

Chodník ve Velké bude mít nový povrch

Milevsko – Levý chodník ve Velké, místní části Milevska, ve směru od pohostinství k mostu opraví městská společnost Služby města Milevska. Na svém posledním jednání to schválili milevští radní.

Narodili se

Písek - V písecké porodnici se narodili:

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT