VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Dvakrát do stejné řeky nevstoupíš, říká finalistka reality show

PÍSEK - Půvabná Kateřina Langerová (21) z Písku se před dvěma roky stala velkou televizní hvězdou a známou tváří první řady.

17.8.2007
SDÍLEJ:

HODNÉ ZAMILOVANÁ. Kateřina Langerová teď prožívá velmi šťastné období. Je hrozně zamilovaná do svého přítele Michala a na nedostatek práce si také nemůže stěžovat.Foto: František Bořánek

Vždycky snila o velké lásce, což se jí před nedávnem splnilo. Také si přála mít větší prsa, šla na plastiku a nyní už je sama se sebou velice spokojená. Před několika dny poskytla Kačenka Deníku rozhovor.

Katko, s kým jste si přede dvěma roky ve vile nejvíce rozuměla?

Já bych řekla, že jsem si rozuměla se všemi jejími obyvateli, ale nejvíc asi s Emilem, Vladkem a s Wendy.

Proč vás obyvatelé vily měli tolik rádi?

Asi proto, že jsme se tolik nehádali. Já jsem se snažila být v pohodě, s každým dobře vycházet a nevyhledávat konfliktní situace. A těch tam bylo až dost.

Stýkáte se dneska s někým?

Průběžně si volám se všemi. Protože ale každý bydlí někde jinde, prakticky po celé republice, bylo by pravidelné scházení dost komplikované. Ale občas se vídám s Emilem Zajacem, s Wendy Zapletalovou, a v blízké době mě čeká setkání s Vladkem Dobrovodským. Na toho se mo těším. Je to vlastně na mně, kdy se mu ozvu a jaký termín setkání si domluvíme.

Jak to bylo tenkrát se společnou dovolenou, kterou vám všem Vladko věnoval za svoje vítězství v této reality show?

Na dovolenou jsme odcestovali společně všichni z vily i s rodinnými příslušníky. Byli jsme na Krétě, ovšem kromě Vladka. Ten jako jediný nejel. Já se mu ani nedivím.

Splnila vaše účast ve vile to, co jste od ní očekávala?

Určitě ano. Spíš jsem očekávala méně, než pak ve skutečnosti bylo. Hodně jsem se zviditelnila na televizní obrazovce. Bylo to všechno mnohem větší a vlastně stále je.

Netajila jste se přáním, zahrát si v nějaké pohádce nebo ve filmu. Splnilo se vám něco z toho?

Splnilo. Už jsem si zahrála ve dvou filmech, bohužel ne v českých, ale v zahraničních. První byl americký, takový ten z menších romantických filmů, kde se dva do sebe zamilují. Druhým pak byla indická pohádka. Práce na obou těchto filmech byla velice zajímavá a získala jsem v nich cenné zkušenosti. Mám z natáčení spoustu pěkných zážitků, za které jsem moc ráda.

A na šanci, zahrát si v českém filmu, stále ještě čekáte?

Bohužel ano. Přála jsem si, zahrát si v nějaké v pohádce Zdeňka Trošky, ale z toho asi nic nebude. Do budoucna se ale nějaké věci rýsují, ovšem teď bych o nich nerada hovořila.

Jaká podle vás bude třetí řada VyVolených?

Myslím si, že se uskuteční moc brzy, já bych ji udělala až tak za dva roky. Uvidíme, jakou bude mít sledovanost. Možná, že nyní to lidi až tak moc nepřitahuje, ale až se celá show znovu rozjede, najde si opět řadu svých diváků. Myslím si, že ani mně to neunikne.

Díváte se někdy na vaše účinkování ve vile?

Mám doma natočené všechny díly, ale nedívám se na to. Jednou mi stačilo, zažít si to. Možná, že až někdy budu mít děti, tak se na to spolu podíváme.

Zeptám se vás zcela otevřeně: Šla byste do toho znovu?

Říká se, že dvakrát do stejné řeky nevstoupíš, takže ani já bych už nešla do stejné soutěže. Kdyby šel vrátit čas, tak říkám ano, ale nyní už ne.

Před nedávnem jste byla na plastice a nechala jste si zvětšit prsa, čímž jste si splnila svůj sen. Cítíte se dneska spokojenější?

Určitě. Zbavila jsem se takového svého osobního mindráku. Bylo to moje rozhodnutí, abych se lépe cítila. Nejsem ta, která se chodí s novými prsy někam vystavovat, jako to některé ženy po plastice dělají, ale mám prostě takový lepší osobní pocit.

Takže nyní je spokojen i váš přítel, herec Michal Holan, který hraje doktora Kaňku v seriálu Ordinace v růžové zahradě?

Ten byl spokojený i před tím, ale řekl mi, že moje nová prsa jsou krásná, protože jsem si je přála, a on že je s nimi také spokojený.

Prý jste do Michala hrozně zamilovaná. Jak jste se vlastně seznámili?

Před časem jsem pracovala v jednom pražském rádiu a Michal tam chodil namlouvat vtipy do éteru. Jednou jsem šla z oběda a potkali jsme se ve dveřích. A tam přeskočila jiskra. Podívali jsme si do očí a bylo to. Nemuseli jsme nic říkat, oba jsme cítili totéž. Já jsem na tohle vždycky věřila.

Žijete spolu?

Bydlíme spolu již dva měsíce.

Co vlastně v současné době děláte?

Chystám se na focení svého kalendáře a do módních časopisů. Jsem hrozně zvědavá, jak to všechno dopadne.

A co vaše budoucnost?

To je právě problém. Nejvíce mě trápí, že jsem kvůli účasti ve vile nedokončila v Písku střední zemědělskou školu. Chybí mi poslední rok. Ráda bych od září opět začala studovat, abych si udělala maturitu, ale pořád nevím, jak to mám udělat. Ona totiž neexistuje střední zemědělská škola, kterou bych mohla dělat dálkově, nebo kde bych mohla mít individuální studium. A také jsou daleko od mého bydliště.

A do Písku byste se nevrátila?

Já bych se vrátila, vždyť zde mám rodiče, bratra i příbuzné, ale to nejde. To by mě s Michalem hrozně oddálilo. Snažím se sehnat školu v okolí Slaného, hledala jsem ji na internetu, ale stále nic. Je to těžké, vždyť mi chybí pouze jeden rok.

Nemrzí vás tedy s odstupem času, hlavně kvůli škole, že jste šla do Vyvolených?

To určitě ne, ale kdyby show byla o rok později, tak to bylo v pohodě.

Jak byste reagovala, kdyby vám přítel Michal oznámil, že byl na castingu vybrán do třetí řady VyVolených?

Dokonce jsem mu říkala, ať to zkusí. Věřím, že by se tam dostal. On je takový zajímavý typ člověka, charismatický. Fandila bych mu u televize, ale nadšená bych z toho rozhodně nebyla. Vím dobře, jaké to tam je. Bylo by mi ho líto.

Rozcházíte se často ve svých názorech?

Náš vztah je nadherný právě v tom, že si rozumíme prakticky ve všem. A tím, že spolu denně trávíme spoustu času, je to až obdivuhodné. Také už jsme si spolu vyměnili názory, ne pohádali, to nikdy, byly to jen maličkosti, mnohdy až zbytečnosti. Asi je to tím, že jsem ve Slaném sama s jeho rodinou a s jeho přáteli. Všichni jsou super, mám je moc ráda, ale člověku tam chybí jeho známé tváře. A to je někdy dost těžké. Někdy mám nutkavý pocit se zvednout a odjet do Písku.

Jste doma dva týdny, jak bude Michal snášet tak dlouhé odloučení?

Často si voláme a on za mnou určitě přijede. Vzájemné odloučení snášíme oba velice těžce, na druhou stranu je moc hezké, když se pak na sebe oba těšíme.

Jste největším kritikem jeho hereckých výkonů, například v seriálu Ordinace v růžové zahradě?

Víte, on je takový přirozený, že tam se ani nedá nic kritizovat. To mu říká skoro každý. Když ale něco vidím, co se mi nezdá, tak mu to řeknu. Samozřejmě jenom v dobrém. On sám se na seriál také dívá, aby se viděl a řekl si, co dělá špatně a co mohl udělat lépe. Je sám sobě kritikem.

Kde ještě Michala uvidíme?

Teď natáčí další řadu televizního seriálu Místo nahoře, hodně dabuje, zanedlouho má točit nějaký celovečerní film do kin. Také chodí do rádia, takže má práce až dost.

Jak dlouho trvalo než jste se vzájemně sblížili?

Myslíte sexuálně?

Ne, myslím povahově, charakterově a podobně.

Já myslím, že hned, ale nejvíce se člověk pozná, když s ním bydlíte. My jsme spolu začali bydlet ve Slaném po měsíční známosti. Mně přijde Michal pořád stejný.

V čem je Michal jiný na rozdíl od vašeho předchozího přítele Pavla Novotného?

Na to je těžké odpovědět. S Pavlem to byl úplně jiný vztah. Netrávili jsme spolu celé dny, takže ho neznám tolik, jak bych ho poznat měla nebo chtěla. Michal je takové sluníčko, hodný člověk, prostě dobrák. Pavel je spíše drsnější typ, ale také je hodný a má dobré srdce. Přesto, srovnávat oba, to se nedá.

Vracíte se do Písku ráda?

Já to tady miluji! Písek je moje srdeční záležitost. Na ten bych nikdy nezanevřela. Mám tady spoustu kamarádů a kamarádek. Kdyby to šlo, okamžitě bych se sem odstěhovala. Hodně práce mám v Praze, a to není na dojíždění. Vždycky jsem si přála být ve velkém městě, teď tam jsem a líbí se mi tam, ale doma je doma. Písek mi hodně chybí a pokaždé se sem ráda vracím.

Jaké máte další plány do života?

Na prvním místě si chci dodělat školu. Baví mě focení, takže se na tuto práci už moc těším. Nechci to zakřiknout, ale měla bych si zahrát nějaké menší role, ale opět jen v zahraničních filmech. Zřejmě jsem typově člověk, kterého oni do svých filmů, jako například Indové, potřebují. A to je pro mě velká šance.

17.8.2007 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství - Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství 12 800 Kč Pomocní pracovníci v rostlinné výrobě POMOCNÍ PRACOVNÍCI V ROSTLINNÉ VÝROBĚ. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12800 kč. Volných pracovních míst: 5. Poznámka: ciz. pracovní doba - 2 směny , náplň práce - krouhání zeleniny, sběr zeleniny, První kontakt na tel. 776 717 673, e-mail: maxtiana@gmail.com. Pracoviště: Maxtiana s.r.o.- pracoviště jihočeská zelenina a.s., protivín, Pivovar, č.p. 144, 398 11 Protivín. Informace: Mikhail Egorenkov, +420 776 717 673. Výroba - Výroba Montážní dělník 16 300 Kč Montážní dělníci výrobků z kovů OPERÁTOR VÝROBY. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16300 kč, mzda max. 21500 kč. Volných pracovních míst: 23. Poznámka: CIZ, Náplň práce:, - montáž kovových konstrukcí autosedaček., Pracovní doba: třísměnný provoz., Vhodné i pro absolventy., Požadujeme:, - zodpovědnost, pečlivost, manuální zručnost., Praxe v průsmyslovém odvětví výhodou., Nabízíme: , - příspěvek na stravování, příspěvěk na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu, odměna za doporučení zaměstnance, zázemí stabilní mezinárodní společenosti., První kontakt: pí. Nejedlá Renáta tel. 725 610 775, email: renata.nejedla@faurecia.com , Zájemci se mohou dostavit na výběrové řízení na ÚP Písek dne 22. 10. 2018 v 9:00 hod, páté patro, číslo dveří 601.. Pracoviště: Faurecia components písek, s.r.o., Průmyslová, č.p. 466, 397 01 Písek 1. Informace: Renáta Nejedlá, +420 725 610 775. Výroba - Výroba Obsluha strojů 15 000 Kč Obsluha pil a jiných zařízení na prvotní zpracování dřeva DĚLNÍK DŘEVOVÝROBY. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 5. Poznámka: CIZ, Náplň práce: příprava materiálu pro další výrobu na strojích , Pracovní doba: 1 směna Po - Pá 6:00-14:30 (dle potřeby zaměstnavatele i 2 směny 6:00-14:30 a 14:30-23:00)., Požadujeme: fyzickou zdatnost, zručnost, samostatnost; praxe v oboru výhodou, Nabízíme: podnikové stravování, První kontakt: pí. Lenka Hejtmánková tel. 382 273 229 nebo email: hejtmankova@piseckalesni.cz. Pracoviště: Holzpack cz, s r.o., 397 01 Písek 1. Informace: Lenka Hejtmánková, +420 382 273 229. Doprava a logistika - Doprava a logistika Skladník 19 000 Kč Skladníci, obsluha manipulačních vozíků SKLADOVÝ MANIPULANT. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 19000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadujeme:, - min. SŠ vzdělání (stavební zaměření je velkou výhodou), - komunikativní, reprezentativní vystupování a projev, - průkaz na VZV - není podmínkou, ale musí být praxe na VZV, - znalost stavebních materiálů - podmínkou, - čistý trestní rejstřík, Nabízíme:, - uplatnění v zavedené a stabilní společnosti, - příjemné pracovní prostředí i kolektiv, - atraktivní finanční ohodnocení, - možnost profesního růstu, - zaměstnanecké benefity + školení, - mzdu: 19 000- 25 000 + stravenky, - nástup možný ihned, Pracovní doba v rozpětí prodejní doby: po - pá 7-17 hod, so 7-12 hod. (1x za 14 dní)., První kontakt na tel. pí. Anita Herdová 778 408 295 a následné domluvení osobní schůzky.. Pracoviště: Stavebniny pro-doma, se - písek, Na Rozhledně, č.p. 1252, 397 01 Písek 1. Informace: Anita Herdová, +420 778 408 295.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto.

Na muže, kteří v létě napadli cizince, podají obžalobu

Šestadvacetiletý Jihočech Tomáš D. poputuje do vazby.
5

Podezřelý z vraždy jde do vazby

U Chlaponic je vážná nehoda. Na Prahu neprojedete

Písecko - K vážné dopravní nehodě došlo ve středu odpoledne na hlavním tahu z Písku na Prahu u Chlaponic.

Železnice po sto letech – více cestujících, více vlaků, rychlejší cest

České Budějovice - Na konci října oslavíme 100. výročí od vzniku republiky. Prakticky ve stejný okamžik vznikly také Československé státní dráhy. Jejich nástupcem v České republice je národní dopravce České dráhy.

Paní Růžena Hůlová z Vlastce oslavila devadesátiny

Vlastec - Ve středu 10. října oslavila s rodinou a přáteli 90. narozeniny paní Růžena Hůlová z Vlastce, rozená Peřinová.

Vody je málo. Z Otavy vystupuje bahno

Písek - Pohled z Kamenného mostu a okolí na řeku Otavu není v těchto dnech hezký. Její hladina je nízko, ven prostupuje bahno a kameny.

DALŠÍ ČLÁNKY Z RUBRIKY

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT