PÍSEK :
Kino Portyč
17.30 Ocelová pěst
Akční / Drama / Sci-Fi. V akčním snímku z blízké budoucnosti představuje Hugh Jackman Charlieho Kentona, bývalého boxera, jehož milovaný sport ovládli dva a půl metru vysocí oceloví roboti a lidé jako Charlie už do něj nadále nijak nezapadají.
20.00 Alois Nebel
Art film. Animované drama. Příběh filmu začíná na podzim roku 1989 na železniční stanici Bílý Potok v Jeseníkách, kde slouží jako výpravčí Alois Nebel (Miroslav Krobot). Nebel je tichý samotář, kterého čas od času přepadne podivná mlha.
Naděje
15.00 Klub 13 - Zkoušíme na besídku

Fokus
12.00 Pečení vánočního cukroví

Divadelní kavárna
16.00 Večer pro seniory
Pepík Kozák - zahraje k tanci a poslechu

Divadelní klub U Kapličky
17.00 Podvečery U Kapličky - Jak jsem je znal (a znám) II.
Beseda s historikem Ondřejem Kolářem o jeho setkáních se zajímavými osobnostmi.

VRÁŽ :
Lázně Hotel Vráž
zámecká jídelna
19.30 Vánoční koledování
Vánoční koledy pod vedením Rudolfa Přiba

MILEVSKO :
Kino Bios „eM“
17.30 a 20.00 Rodina je základ státu
Drama / Road movie. Když vám hoří půda pod nohama, není nad rodinný výlet. Libor (Igor Chmela), bývalý učitel dějepisu, který dosáhl vysokého manažerského postu ve významném finančním ústavu, si řadu let spokojeně žije společně se svou rodinou v luxusní vile na okraji Prahy. Bezstarostný život ale netrvá věčně a na povrch začnou vyplouvat machinace s penězi klientů týkající se celého vedení banky. Libor se následně ocitá pod dohledem policejních vyšetřovatelů, kteří mu začnou tvrdě šlapat na paty. Snaží se uniknout před hrozícím vězením a oddálit osvětlení celé situace své nic netušící manželce (Eva Vrbková). Rozhodne se tak pro netradiční útěk, kdy pod záminkou společné dovolené odveze celou rodinu na jižní Moravu. Prchání před spravedlností se stane cestou plnou hledání ztracených vztahů nejen mezi „uprchlíky“, ale také s jejich spolužáky z vysoké školy (Jiří Vyorálek, Simona Babčáková), které náhodou potkávají a kteří žijí své „obyčejné“ životy v okresním městě.