KLUKY
O cestě po Uzbekistánu bude ve čtvrtek 22. března v 19 hodin v ZŠ Kluky vyprávět a promítat své záběry cestovatel Pavel Zach. Vstup je zdarma.

SRLÍN
Divadelní a hudební spolek Rubikon uvede v sobotu 24. března od 19 hodin v kulturním domě v Srlíně divadelní hru S tvojí dcerou ne. Konverzační a situační komedie pojednává o nečekaných životních problémech.

VLASTEC
Předvelikonoční posezení se koná v sobotu od 14 hodin v pohostinství Vlastec. Zájemci si tu budou moci také vyrobit velikonoční dekorace.

VRÁŽ
Jarní kurz suchého plstění se koná v sobotu od 14 hodin v sále hospody Na zbrojnici. Účastníci se naučí techniku suchého plstění ovčí vlny za pomoci speciální plstící jehly. Vyrábět se budou jarní a velikonoční dekorace. Kurz je vhodný pro dospělé a děti od deseti let.

ZBELÍTOV
Český svaz žen pořádá v sobotu od 15 hodin v kulturním domě ve Zbelítově dětský karneval s klaunem a bohatou tombolou.

ZÁHOŘÍ
Místní skupina Českého červeného kříže Záhoří pořádá v pátek 23. března pro seniory z domu s pečovatelskou službou jarní setkání s výrobou velikonočních dekorací. Začátek je v 10 hodin v DPS Záhoří.
 
BOŠOVICE
Dostihové středisko Luka racing v Bošovicích pořádá v sobotu od 10 do 15 hodin den otevřených dveří. Zájemci si mohou prohlédnout celé středisko a uvidí také ukázku tréninku dostihových koní, jejich krmení a ošetřování.

ČÍŽOVÁ
Hasičský bál pořádá v sobotu SDH Bošovice v restauraci U Štálichů v Čížové. Začátek je ve 20 hodin. Zahraje Sextet Band, pořadatelé slibují bohatou tombolu.

DOBEV
Místní knihovna pořádá v sobotu v klubovně školy Velikonoční tvořeníčko. Začátek je ve 14 hodin. Ve staré hospodě v Dobevi začíná ve 20 hodin Josefovská zábava. K tanci a poslechu hrají Kosatky.

LUČKOVICE
V sobotu bude od 10 do 12 hodin vítání jara s koňmi na adrese Lučkovice 2. Zájemci budou mít možnost čistit koně a svézt se na nich.

MIROTICE
V pátek 23. března začíná dvoudenní prodejní výstava I mezi námi jsou umělci, kterou pořádá TJ Sokol Mirotice v místní sokolovně. Zaměřená je na jarní a velikonoční dekorace a otevřená bude v pátek od 9 do 17 hodin a v sobotu od 9 do 14 hodin.

DRHOVLE
Písečtí blonďáci manželé Brčákovi zahrají v pátek v Drhovelské krčmě. Začátek je ve 20 hodin.

SKÁLY
Jarní tvořivou dílnu chystají na sobotu ve Skalách. V zasedací místnosti obecního úřadu se budou od 13 hodin vyrábět jarní dekorace.

HEŘMAŇ
Noc s Andersenem se bude konat v pátek od 18 hodin v budově staré školy v Heřmani.

TÁLÍN
Soutěž Tálínský moučník se uskuteční v sobotu v Tálínské hospodě. Začátek je v 15 hodin a jako zpestření programu bude připravená velikonoční výtvarná dílna pro děti i dospělé.