SEPEKOV
Český svaz žen Sepekov pořádá v sobotu 3. února od 14 hodin tradiční dětský karneval v Hotelu Pecka. Na programu budou soutěže a chybět nebude ani tombola.

PODOLÍ I
Hudební divadlo Hnedle Vedle uvádí v sobotu od 14 hodin v kulturním domě v Podolí I karneval pro děti. Děti mají vstup zdarma, dospělí za padesát korun.

BERNARTICE
Tři bratři v nesnázích je název představení, se kterým přijede v sobotu do bernartické sokolovny Divadlo Čejetice. Začíná se v 18 hodin, vstupné je 60 korun.

KOVÁŘOV
V pořadí už patnáctý obecní ples se bude konat v sobotu v kovářovském kulturním domě. K poslechu a tanci zahraje kapela Happy Band a předtančení bude patřit Kovářovanu. Vstupné je 150 korun.

VRÁŽ
Spolek V.R.A.Ž. pořádá v sobotu od 20 hodin v sále hospůdky Na Zbrojnici tradiční Babský bál. Hrát bude Duo Kotva a chybět nebude ani překvapení a hry o různé ceny. Vstupné je 100 korun.

HRAZÁNKY
V kulturním domě v Hrazánkách bude v sobotu ples Sboru dobrovolných hasičů Dobrošov.

MILEVSKO
V sobotu začne ve 20 hodin v milevském domě kultury 21. Charitní ples. Připraveno je předtančení v podání tanečního souboru Farida a soutěž o ceny.

DRHOVLE
Třetí ročník turnaje ve stolním tenisu pro neregistrované hráče pořádá obec Drhovle. Turnaj se koná v sobotu od 10 hodin v sále pohostinství v Dubí Hoře.

SKÁLY
Masopustní veselice a vepřové hody se konají v sobotu ve Skalách. Sraz masek a začátek hodů je v 9 hodin ve Skalské hospůdce, maškarní průvod vyrazí v 10.30 hodin obcí za doprovodu Prácheňské kapely.
Odpoledne je v plánu dětský karneval a večer si přijdou na své i dospělí, pro které bude nachystaný maškarní bál. Tam se vyhlásí nejlepší masky a nebude chybět zábavná tombola.

BOROVANY
V sobotu od 13.30 hodin se v kulturním domě koná tradiční dětský karneval, kterým bude provázet klaun. Připraveny budou soutěže a hry a také bohatá tombola. Večer je pak na programu sportovní ples s kapelou RM Band. Jeho součástí bude i předtančení a chybět nebude ani bohatá tombola. 

HREJKOVICE
Kulturní dům v Hrejkovicích bude v sobotu patřit hasičskému plesu.