ČÍŽOVÁ
V restauraci U Štálichů se v sobotu od 20 hodin koná zahrádkářský ples. K tanci a poslechu zahraje Hořičanka. Vstupné v předprodeji stojí 80 a na místě 100 korun.

DOBEV
Hasičský ples se uskuteční v sále hospody Na Staré v sobotu od 20 hodin. Začátek je ve 20 hodin. Návštěvníkům zahraje kapela ŠMIDLIBOYS. Vstupné je 100 korun.

HEŘMAŇ
Maškarní rej pro děti se bude konat v sobotu od 15 hodin v kulturním domě v Heřmani. Akci pořádají dobrovolní hasiči. Od 20 hodin pak bude následovat maškarní pro dospělé.

TÁLÍN
Obecní bál se uskuteční v sobotu v Tálínské hospodě. Začátek je ve 20 hodin a hrát bude skupina Lanza.

BOROVANY
Borovanský masopust bude v sobotu už podeváté. Masky a účastníci se sejdou ve 12 hodin v hospodě U rybníka. Poté, co masky dostanou svolení k obchůzce celé vesnice s koledou, vyrazí průvod od Kopanin a končit bude na Ovčině. Maškarní rej pak bude pokračovat v sále kulturního domu.

BERNARTICE
Tělovýchovná jednota Sokol Bernartice pořádá v sobotu od 20 hodin v místní sokolovně 70. sportovní ples. Hrát bude Milénium music band.

MILEVSKO
V neděli startuje ve 14 hodin v milevském domě kultury dětský karneval. Na programu budou soutěže a diskotéka.

MIROTICE
Puzzle víkend pro všechny věkové kategorie připravilo nové Rodinné centrum Kašpárek na náměstí Mikoláše Alše. V sobotu a v neděli si sem mohou od 10 do 15 hodin přijít skládat puzzle a pobavit se celé rodiny i jednotlivci.

ZAHOŘANY
Sbor dobrovolných hasičů Předbořice pořádá v sobotuv kulturním domě v Zahořanech tradiční hasičský ples.