SEPEKOV
Český svaz žen Sepekov pořádá na sokolském hřišti akci spojenou s halloweenem. Uskuteční se v sobotu a na děti od 15.30 hodin čeká strašidelný podvečer plný her. Vstupné je třicet korun, masky nejsou podmínkou.

OSTROVEC
Halloweenský lampionový průvod se bude konat v Ostrovci v sobotu. Sraz účastníků, kteří mohou přijít v maskách, je v 17 hodin u kapličky.

NEVĚZICE
V pátek pořádá sdružení Nevězický zvon společně s dobrovolnými hasiči lampionový průvod. Sraz je na návsi v 18.30 hodin. Průvod půjde na hřiště, kde si účastníci budou moci za svitu „hasičského měsíce" opéci špekáčky.

ČÍŽOVÁ
Halloween, průvod masek, který pořádá spolek ONY, vyjde od hospody U Štálichů v sobotu v 17.30 hodin. Už v 16 hodin se zájemci v sále hospody sejdou při společném dlabání dýní, malování na obličej a přípravě masek na průvod.

DOBEV
Myslivecký spolek Dobev pořádá v sobotu hubertskou zábavu. Začátek je ve 20 hodin ve Staré hospodě v Dobevi. K tanci a poslechu hraje K – Band, vstupné je 100 korun.

HEŘMAŇ
Sbor dobrovolných hasičů v Heřmani pořádá ve čtvrtek lampionový průvod. Sraz je v 17 hodin u kulturního domu. 
S sebou si přineste rozsvícený lampion.

PUTIM
Lucerničkový průvod projde v sobotu Putimí. Sraz je v 17.30 hodin na plácku vedle železného mostu. Lucerničky
s sebou.

TÁLÍN
Obec Tálín a divadelní spolek Albrechtický brepta chystají komedii Trápení vodníka Ploutvičky. Uskuteční se v pátek od 17 hodin v Tálínské hospodě.