Čtvrtek 8. června

Kavárna Až na půdu
19.30 - Hanuš Velebný & HDP

Pátek 9. června

Bakaláře a parkány
14.00 - Studio dell´arte - Zlatovláska
14.00 - Historický program pro děti
15.00 - Žonglér Půpa
16.00 - Divadlo Studna - O Všudybylovi
17.00 - SHŠ Grál - Rytířský turnajíček

Divadlo Pod čarou
18.00 - Rockové slavnosti - koncert

Dům U Slona
17.00 – Vernisáž výstavy Spravili jsme most (fotografie z oprav Kamenného mostu)
19.00 – Povídání Jiřího Hladkého o Kamenném mostu

Letní kino
20.00 - Taneční pěnová párty

Palackého sady
10.00 - Šikovní výtvarníci (celý den)
12.15 - Romano Suno - romský soubor
13.00 - Fusion – hudební vystoupení
13.50 - Adélka Březnická – hudební vystoupení
14.00 - Jirka Výborný a žáci ZUŠ Písek
15.00 - Zhecu - tanec s obručí
16.00 - Písecká čtyřka Josefa Nováka
18.00 - Pavlína Jíšová a přátelé
19.30 - SKP Karate Písek
20.00 - Sam Roma a Rupune Čhave
21.00 - Strings - hudba k tanci a poslechu

Pod hradem
14.00 - Dobová molitanová bitva

Prácheňské muzeum
Celý den - Ruchadlo bratranců Veverkových - Mimořádná krátkodobá výstava

Sladovna – Galerie hrou
9.00 – Poloviční vstupné na interaktivní výstavy

Velké náměstí – Hlavní pódium (KB)
10.30 - Vystoupení žáků ZŠ T. G. Masaryka a 3. MŠ
11.30 - Záchranné složky v akci
12.00 - Vystoupení žáků ZŠ J. K. Tyla
13.00 - Flash dance labuť
14.00 - Aerobic AC Sole
14.25 - Arte Dance Písek
14.40 - NRG Crew
15.00 - TC ZIP
15.30 - Aerobic For body
15.50 - Harmony Wellness Club
16.15 - Mažoretky Písek
17.00 – Koncert kapely UDG
19.00 - Marek Ztracený
20.30 - Slavnost pro Marii Terezii - historický program
22.30 - Václav Neckář

Velké náměstí – pódium u radnice
14.00 - SHŠ Grál - bubny, šermířská škola
15.30 - In Flamenus - biče a šátky
16.00 - Musica Barocca
17.00 - Alla Danza BRNO – Baroque tance
18.00 - Bravo team - Kdo z koho, barokní šermířské představení
20.00 - Historický průvod městem
21.30 - Noční lampiónový průvod k Otavě
22.00 - Ohňová show, barokní ohňostroj
22.20 - Videomapping

Sobota 10. června

Alšovo náměstí
8.00 - Veteran Car Club Písek - Výstava historických vozidel

Bakaláře a parkány
Celý den - Textilní dílna, barokní linoryt, barokní vějíř, barokní herna - Zpřístupnění CVVO Zvířátkov, šermířská školička a historická střelnice luky, kuše, praky a dětské dělo (celý den)
11.00 - Divadlo Studna - Čertovská pohádka
13.00 - Studio dell´arte - Šípková Růženka
14.00 - Kejklíř Vítek - žonglování na štaflích
15:00:00 - In Flamenus - Ozvěny Orientu
16.00 - Divadlo Studna - Princ Jaromil
17.00 - Studio dell´arte - Dlouhý, Široký a Bystrozraký

Dům U Slona
09.30 - Prohlídky Kamenného mostu z řeky, výstava historických fotografií

Letní kino
13.00 - Dance hall
13.00 - Nízké lanové aktivity pro každého
13.00 - Slackline výuka a volné chození
13.00 - Laserová střelnice
13.00 - IPSC - airsoftová střelnice
13.00 - NERF střelnice
13.00 - Herna moderních deskových her
13.00 - Šlapadla a skákací boty
13.00 - Malování a tetování
13.30 - Tanec s obručí - Taneční vystoupení
14.00 - Výuka tance s obručí
15.00 - Skupinové bubnování s Petrem Šušorem
17.00 - Viktor Sheen - hudební vystoupení
18.00 – PjaY - hudební vystoupení
19.00 – Vystoupení Fuegnis školy
20.00 – Lipo - hudební vystoupení
21.00 - Fireshow
21.15 - Afterparty - DJ Kali

Palackého sady
09.30 - Myslivci Písku
10.00 - Šikovní výtvarníci (celý den)
11.00 - Trubači
12.00 - Vábiči a kynologové
13.00 - Dechová hudba města Písku
14.30 - Písečtí blonďáci
16.00 - Josef Zíma v pořadu s názvem Už kamarádi… Spolu s Yvettou Simonovou a orchestrem Jiřího Sládka
17.30 - Aerobik při ZŠ Jana Husa
18.00 - Johny Band - hudební vystoupení
19.15 - Módní přehlídka Jitex Písek Comfort
20.00 - Hastrmani - k tanci a poslechu

Pod hradem
14.00 - Dobové hry, vodní bitva

Prácheňské muzeum
Celý den - Ruchadlo bratranců Veverkových - Mimořádná krátkodobá výstava

Sladovna – Galerie hrou
9.00 – Poloviční vstupné na interaktivní výstavy

Velké náměstí – Hlavní pódium (KB)
10.30 - T-dance - Příběh knihy
11.00 - Matyáš Cahák Talent Jč. kraje 2016
11.45 - Capoeira Tribo Unida
12.30 - Romane Čercheňa
13.00 - Písečan, Písečánek
14.00 - Linzer Quetschnspüla - harmonikáři z Lince
15.00 - TC Lousiana
16.00 - Korrontzi - baskická hudební a taneční skupina
17.15 - Cohiba
18.30 - Podpis spolupráce města Vel'ký Krtíš a města Písek
18.40 - PIKO - Písecký komorní orchestr
20.00 - Aneta Langerová
22.00 - Na křídlech anděla války - historický program

Velké náměstí – pódium u radnice
10.30 - SHŠ Grál - bubny, Rytířský turnajíček
11.00 - Dobové hry a soutěže, šermířské ukázky, pozvánky
11.30 - In Flamenus - fakírské umění
12.00 - El Raks Ael - orientální tance
12.30 - Kejklíř Vítek - žonglování na štaflích
13.30 - Divadlo Studna - Ptáci - představení na chůdách
14.30 - Bravo Team - Zbabělec - šermířské představení
15.00 - Studio dell´arte - Baroko všemi smysly
18.00 - Kejklíř Vítek - Karibské dobrodružství
23.00 - Videomapping

Neděle 11. června

Děkanský kostel
9.15 – Tradiční nedělní bohoslužby
9.30 průvod k Mariánskému sloupu, odtud návrat do kostela na mši

Sladovna – Galerie hrou
9.00 – Poloviční vstupné na interaktivní výstavy