PÍSEK:
Kino Portyč
17.30 a 20.00 Babovřesky
Letní komedie Zdeňka Trošky je úsměvnou komedií ze života současné jihočeské vesnice Babovřesky, která s nadhledem a komediální nadsázkou, tak trochu v duchu Slunce, seno, sleduje kupící se nedorozumění a souhry náhod, které pořádně zamotají hlavu její obyvatelům.

Divadlo Fráni Šrámka
10.00 Bílá nemoc/ Karel Čapek
Školní představení
Drama Bílá nemoc napsal Karel Čapek nedlouho před vypuknutím 2. světové války v roce 1937. Dílo reaguje na současnou situaci v Evropě a předpovídá válku.

Koncertní síň Trojice
19. 00 Salome – Pásmo písní Karla Kryla
Koncert pro zpěv, harfu, klarinet a kytaru je původní a unikátní projekt mladých umělců, kteří osobitým a vytříbeným způsobem navazují na vynikající hudbení potenciál Jiřího Kryla. Účinkují:  Pavel Batěk – zpěv,  Barbora Plachá – harfa, Tomáš Kügel – klarinet a Petr Šťastný  – kytara. Vstupné v předprodeji 100 korun, na místě  120 korun.

Pečovatelská služba a jesle města Písku
10. 00 Výtvarné aktivity pro seniory
Jedná se především o vyrábění netradiční výzdoby (pletení z novinového papíru, výroba tematických věnců, svícnů, malování na sklo, práce s vodním sklem, malování na hedvábí.)

MC Kvítek
10.00 Dovedné ručičky pro nejmenší
16.00 Dovedné ručičky od tří let

MILEVSKO:
Základní umělecká škola
14. 00 Besídka pro seniory

PROTIVÍN:
Kino
19.00 Stockholm East
Drama/romantický Švédsko
Stockholm East je dojemný a podmanivý milostný příběh dvou lidí, které spojuje tragédie, jež si vybrala daň na jejich životech a vztazích.